странна ситуация

  • 4 888
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 34
Преди малко се върнах от лекар.Направиха ми тест с урина появи се слаба втора черта и ме изпратиха на ехограф утре.

# 16
  • Мнения: 4 737
Снощи прокървих силно но без никакви съсиреци и имах болки в кръста и долу ниско от дясната страна. След малко отивам на лекар не мога да чакам часа за другата седмица.В момента се чувствам добре не ми кърви само леко  кафеникаво зацапване.

vasileva21 Hug състоянието ти, е много сходно  стова, което се случи с мен  Rolling Eyes Не искам да те плаша, но при мен, всичко завърши със спонтанен аборт в 7 г.с Rolling Eyes
Имах, едно кървене придружено с болки ниско долу и изхвърлих един съсирек, след това всичко спря, за да започне отново няколко дни по-късно Rolling Eyes
Когато вече с непрекъснати болки, неповлияващи се от никакви болкоуспокояващи, както и болки в кръста, започнах да кървя по-обилно Rolling Eyes и това беше, вече краят ... загубих бебето си...
Моля се, при теб, всичко да спре дотук за да го запазиш Peace
Ще следя развитието, а на теб Hug много кураж, много смелост и много спокойствие, каквото и да се случи Peace

# 17
  • Мнения: 34
Преди малко се върнах от лекар. Бях на вагинален ехограф вижда се ембрион много малък.След това бях и на кръвен тест резултатите от него ще са готови в неделя.В края на 8 седмица съм. Не разбирам какво става.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 4 481
Според УЗ ли си в 8 г.с. или според менструацията ти? В 8 г.с. вече си личи дори нещо като главичка на ембриона. Не знам откъде си, но ЧХГ обикновено излиза до 3-4-5 часа според това, дали кръвта е взета  в централата на лабораторията или е пренасяна от по-далече. Не знам защо ще се чака неделя.

# 19
  • Мнения: 34
8 седмица от последната менструация.Аз съм в UK и така ми казаха лекарите , че в неделя ще е готов.

# 20
  • Мнения: 4 737
vasileva21   Hug смятам, че desive78 е права  Peace Освен сакче, би следвало да се чуе и сърчице на бебчето Peace Според мен, следва да останеш само на легло и неспирай хапчетата! Дано, бог е с теб!!!

# 21
  • Мнения: X
Мила какво казаха за ембриона? Може да изостава, но има ли съдечна дейност? Според мен не би трябвало да са некадърни и малоумни, и ако не се развива и е загинало според мен трябва да назначат аборт по мед. причини. Но това, че са те накарали да чакаш според мен означава, че има надежда за бебето ! И дано е така ! Дръж ни в течение ! Успех  Hug

# 22
  • Мнения: 359
Vasileva 21. Изчакай не прибързвай с аборт. Да в 8 гс би тябвало да се види и чуе с.дейност. Но има всякакви случеи до 12гс има време за аборт . Така че нека всички тестове ,прегледи и ехографии да потвърдят необходимоста от това и тогава действай. разбира се не е необходимо да чакаш непременно последната седмица за това но и не прибързвай поради паника .

# 23
  • Мнения: X
До седмица е добре да изчака. Ако дотогава няма надежди за бебето, по-добре колкото е възможно по-бързо. Аз ако знаех, че не се развива при мен по-рано, щях да си спестя доста неприятности сега...

# 24
  • Мнения: 34
За момента не са ми казали нищо за аборт утре ще ходя за втори път да ми направат кръвен тест но резултатите ще ги разбера в понеделник , защото ходих в петък и следват почивни дни.

# 25
  • Мнения: X
Браво ! Дано да е най-хубавото  Hug

# 26
  • Мнения: 34
Тук в UK не ти предписват никакви лекарства за всичко ти казват да пиеш парацетамол.

# 27
  • Мнения: X
Там попринцип са големи олигофрени. Четох в други теми, че цитонамазката профилактичната се правела веднъж на 3 години, демек безплатната. Иначе било много скъпо на частно. Яълно безумие, имай предвид честотата на заболяване на шийката на матката, ЧПВ и т.н. Изобщо не знам защо си там, сигурно имаш причини. Но специално в гинеколкогията българските лекари са на добро ниво.
Виж какво ще стане утре и ако не си сигурна, отиди някоъде, където ще вземат мерки.

# 28
  • Мнения: 4 737
Тук в UK не ти предписват никакви лекарства за всичко ти казват да пиеш парацетамол.
А той, не е ли, противопоказен при бременност  newsm78
Прогестерон трябва да приемаш под формата на Утрогестан и Но-шпа за болките. Пиши пак като имаш новини иии стискам палчетата  Peace

# 29
  • Мнения: 34
Така ми казаха като съм имала болки да пия парацетамол това беше при общопрактикувация лекар като ходих. Тук каквото и да те боли се ти казват да пиеш парацетамол и убопрофен.На специалист генеколог като ходих не казаха да пия нещо.

Общи условия

Активация на акаунт