странна ситуация

  • 4 890
  • 78
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 4 481
КАкво стана с първия тест не разбрах? Пропуснала ли  съм резултата, или не си го казала?

# 46
  • Мнения: 34
положителни са всички тестове ,които съм правила до сега .Днес си правих кръвен тест.

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 4 481
Преди малко се върнах от лекар. Бях на вагинален ехограф вижда се ембрион много малък.След това бях и на кръвен тест резултатите от него ще са готови в неделя.В края на 8 седмица съм. Не разбирам какво става.

За този тест питах. В петък са ти пуснали кръвен тест и щял да излезе в неделя, така ли?

# 48
  • Мнения: 34
в петък бях за първи път , вчера ходих  но дежурните не можаха да ми вземат кръв за втори път имам скрити вени и ги беше страх да роват да търсят вени и днес ходих където са специалистите по вземане на кръв без проблем ми взеха и утре ще знам резултата.

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 4 481
Съжалявм, че не можем да се разберем нещо Tired Позволявам си пак да попитам - имаш ли резултат от кръвния тест от петък.

# 50
  • Мнения: 34
нямам резултати за кръвта от петък и днес утре ще имам резултати.

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 4 481
Ок, чакаме Peace

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 4 481
Пак съм аз Mr. Green
Е, има ли вече резултати newsm78

# 53
  • Мнения: 34
Нивата били ниски но не знам колко така казаха по телефона след  малко ще хода до болницата ако мога да разбера колко са.Карат ме да повтора кръвния тест в понеделник.Не разбирам какво става тук в Англия до 3 месец почти не ти обръщат внимание. Не знам какво да правя дали да не си отида в БГ да си направа изследвания.

# 54
  • Мнения: X
Ама тия хора не са нормални !!!!! АКо можеш прибери се в България, тук и в първата седмица да си, ще ти обърнат внимание. Как така може да постъпват толкова безотговорно? АКо не можеш да дойдеш до бг, защо не отидеш на частно там? Те ще ти направят всички изследвания и то за час ! Ще те видят на УЗ, ще ти обяснят всичко. Толкова ли е скъпо? Виж, не искам да те плаша, но това може да застраши здравето ти, ако плода не се развива, трябва много бързо да се махне от теб. Не чакай да стане по естествен начин, защото това може да те отведе в спешното. Отиди на частен прием по-скоро. Дано се оправиш бързо.

# 55
  • Мнения: 34
Преди малко ходих да си купя тест втората чертичка е много бледа , което според означава , че не съм бременна не знам какво виждаха на ехографа и как не могат от кръвния тест да разберат , а ме карат да го повтарям. На частно не знам как е тук но май ще си хода за бг

# 56
  • Мнения: 34
Мисля да се прибера в БГ от София съм при кой генеколог бихте ми препоръчали да отида.

# 57
  • Мнения: X
Аз бих ти препоръчала 2-ма, но при единия посещенията са само в понеделник, в Токуда са, ще ти дам телефона му на лични, да се свържеш с него. Казва се Бойко Димитров. Другия е Валентин Николов, също голям специалист, но при него прегледите са много скъпи, работи вторник и четвъртък.

# 58
  • Мнения: 57
vasileva21-Аз също  съм в Англия и напълно те разбирам...След първото си икси забременях ...но след 3 седмици прокървих. Обадих се на клиниката и ми казаха-ами елате на ехо другата седмица...нямаме час за по рано, пиите си прогестерона и това е .Оказа се по късно че всичко е нормално /слава Богу, но аз такаъв психичехки ад преживях/.  А акушерката няма да иска да ме види преди 12 седмица-но аз ще настоявам и ще и досаждам да ме види по скоро-предвид трудностите по забремемняването . Както и да е -желая ти успех !!!

# 59
  • Мнения: 34
vasileva21[/b]-Аз също  съм в Англия и напълно те разбирам...След първото си икси забременях ...но след 3 седмици прокървих. Обадих се на клиниката и ми казаха-ами елате на ехо другата седмица...нямаме час за по рано, пиите си прогестерона и това е .Оказа се по късно че всичко е нормално /слава Богу, но аз такаъв психичехки ад преживях/.  А акушерката няма да иска да ме види преди 12 седмица-но аз ще настоявам и ще и досаждам да ме види по скоро-предвид трудностите по забремемняването . Както и да е -желая ти успех !!!

В Англия може ли да се купи прогестерона . Simple Smile Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт