Тема Незабравима (Unutulmaz) 138

  • 30 433
  • 756
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 0
Независимо на каква цена да открие Кенан и да го накара да си плати за стореното… Между него и Кенан има още някой, но неговата цел е много различна от тази на Харун!

Какава е пък тази загадка?! newsm78

Това е Едже!

# 736
  • Мнения: 315
Независимо на каква цена да открие Кенан и да го накара да си плати за стореното… Между него и Кенан има още някой, но неговата цел е много различна от тази на Харун!

Какава е пък тази загадка?! newsm78

Мисля ,че става въпрос за Арас.Неговата цел е Еда !!

# 737
  • Мнения: 107
Момичета голяма телепатия както винаги.Само дето на мен ми зацепва нещо и не мога да  докато  публикувам нещо и вие написали същото.

# 738
# 739
  • Русе
  • Мнения: 2 265


Не й пуска ръката през цялото време!

# 740
  • Мнения: 107
Независимо на каква цена да открие Кенан и да го накара да си плати за стореното… Между него и Кенан има още някой, но неговата цел е много различна от тази на Харун!

Какава е пък тази загадка?! newsm78

Мисля ,че става въпрос за Арас.Неговата цел е Еда !!
И аз вече мисля така.Преди смятах че ще им помогне но сега.Но пък във фрагмента Харун много спокоен като ги вижда.Оф, пак се ошашавих яко. #Crazy #Crazy #Crazy

# 741
  • София
  • Мнения: 832
Благодаря на Росисан за превода!  bouquet  bouquet  bouquet
Между него и Кенан има още някой, но неговата цел е много различна от тази на Харун!
Това сигурно е Едже!
Да, уточняват че е Едже. Ще извади меча и тя... Ох, аман от гадости, от подлост.... много ми дойдоха в този филм. Явно Едже ще се превърне също в отрицателен герой.
Няма да отстъпи Харун без бой! И преди да бъде европейка в кави4ки, както казва една форумка родом от Монтана, тя е жена и нищо женско  не й е чуждо при съперни4еството с един мъж! Peace Peace Peace
Каламитси,стига си я защитавала тази Едже,не може за да постигнеш  целите си да използваш едно невинно дете,възползвайки се от обичта му към теб.Всички други нейни действия мога да приема донякъде,ноо не й това  #2gunfire #2gunfire

# 742
  • София
  • Мнения: 832
 Как се гледат сестри Гюлер

# 743
  • Русе
  • Мнения: 2 265


Бату успокоява Ниса! smile3516

# 744
  • Мнения: 315


Не й пуска ръката през цялото време!

Вени тъкмо си мислех същото.Няма връщане назад,щом най - официално я държи за ръка,значи всички би трябвало да знаят ,че двамата са сгодени.Какви мечове ще вади Едже в тази ситуация .... просто не ми е ясно!!Всъщност меча на Едже ми е ясен , но какъв е смисъла да го вади?.Това е една предварително загубена от нея битка!!!

# 745
  • Мнения: 315
Предлагам да се преместим в новата тема!!

# 746
  • Русе
  • Мнения: 2 265
Момичета, налага ми се да излизам и ще се прибера довечера късно. за това ви пускам новата коледна тема малко по-рано. Забавлявайте се на воля!

Пренасям новата тема по-близо!
Хайде, в новата тема!

Последна редакция: нд, 19 дек 2010, 19:01 от winona

# 747
  • Мнения: 3 203
Здравейте незабравимки  Hug Heart Eyes Ох  ooooh! едвам ви догоних и то на последната страница  smile3529
Ради чудесен клип  newsm51
Розичке гифчето е  newsm74
Росисан благодаря за превода  smile3525

# 748
  • Мнения: 0
Не искайки да загуби Харун и Ямур,за Едже вече е дошло времето да извади меча..Във войната между двете жени сърцето на Еда дълго ще кърви от дълбоката рана.
...От какво ще бъде дълбока разтърсена Еда?
Дали  Едже няма да каже,че с Харун са  спали заедно и живели като мъж и жена. newsm78

# 749
  • Мнения: 0
току що изгледах интервюто - много емоционално интервю ,  нашият Хубавелка много усмихнат , щастие струи , явно изключително много му

допадат  сериите с целувките. Но това е взаимно, вече съм убедена, нали съм детектив в 13.43.05 от предаването, им казаха , че спират

снимките , а двамата как се гледат  NeWS62 newsm62 , стана тя каквато стана любовта от екрана , май се пренесе в личният живот

Е, много ме изкефи с това, което си написала!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт