Тема Незабравима (Unutulmaz) 138

  • 30 442
  • 756
  •   1
Отговори
# 720
# 721
# 722
  • Мнения: 107


Видях и Джамил на погребението. Интересно дали ще изкаже съболезнования на Еда  Rolling Eyes
Това дали е Джемил??
[/quote]

# 723
  • Варна
  • Мнения: 475
Роси благодаря за превода на резюмето  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 724
  • Мнения: 186
Да, Джамил е. На една от предните снимки го има съвсем ясно, стои малко встрани.


Интересно в резюмето няма нищо за Бурак. Този човек няма ли да помогне за разкриването на Бату ? Странно ми е неговото поведение, изобщо неговият мотив да иска да унищожи Харун в първите серии и сега като вижда как са убити бабата и дядото на детето му, нищо ли не трепва в него, не знам.


Росисан, пропуснах !
Благодаря ти за превода   bouquet  bouquet  bouquet


Сега на снимките виждам ниска фигура след Мелда. Това сигурно е Тюркян.

# 725
  • Мнения: 0
Благодаря на Росисан за превода!  bouquet  bouquet  bouquet

Между него и Кенан има още някой, но неговата цел е много различна от тази на Харун!
Това сигурно е Едже!

# 726
  • Русе
  • Мнения: 2 275
Рекси, Валя86, чудесни снимки!  love001 newsm51  love001 newsm51

Росисан, благодаря ти за превода на резюмето! newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 727
  • Мнения: 186
Благодаря на Росисан за превода!  bouquet  bouquet  bouquet

Между него и Кенан има още някой, но неговата цел е много различна от тази на Харун!
Това сигурно е Едже!


Да, уточняват че е Едже. Ще извади меча и тя... Ох, аман от гадости, от подлост.... много ми дойдоха в този филм. Явно Едже ще се превърне също в отрицателен герой.

# 728
# 729
  • Мнения: 315
63.епизод РЕЗЮМЕ

Харун и Еда изживяват най-щастливия миг в живота си, без да знаят, че през нощта ги очаква болка, страдание и страх.
От другата страна Бату е започнал да осъществява намерението си за мъст и няма нещо, което да го спре.
Щастливото лице на нощта се превръща в ураган, Харун и Еда пропадат в един безкраен кошмар. Особено Харун…
Неочакваното предложение на Бату към Едже ще доведе пътищата на брата и сестрата до точката на раздялата.
Изтощена от последните събития, в себе си Мелда е готова да поеме по нов път и ще разкрие пред майка си това крайно желание.
Междувременно решението, взето от Ферда, ще стане повод за големи разправии в семейство Гюлер.
За семейство Арсланлъ вече започва един нов период… Период, изпълнен с болка и скръб.
От тази голяма скръб и Ямур ще вземе своя дял. Малкото момиченце, което мисли майка си за умряла, още веднъж ще преживее болка от загубата на обичаните хора.
За Харун вече има една единствена цел…   Независимо на каква цена да открие Кенан и да го накара да си плати за стореното… Между него и Кенан има още някой, но неговата цел е много различна от тази на Харун!
Не искайки да загуби Харун и Ямур, за Едже вече е дошло времето да извади меча…Във войната между двете жени сърцето на Еда дълго ще кърви от дълбоката рана. Арас пък предприема действие срещу Харун… При това по съвсем неочакван от Харун начин…
Ще бъде ли разкрита истината за самоличността на Бату, прикривана с години? От какво ще бъде дълбоко разтърсена Еда? Арас каква игра ще играе с Харун?

  bouquet  bouquet  bouquet

Роси ,благодаря и аз за превода!! smile3525 smile3525 smile3525 smile3525
smile3525
Аз си мислех ,че Арас ще помогне на Харун , а то излиза ,че ще действа срещу него!!

При това по съвсем неочакван от Харун начин…

Дали това изречение няма нещо общо със държането на ръчичките на Еда.Аз Ви казах още след първия фрагмент, че тази гледка няма да се хареса на Хубавелко!!!

# 730
  • Мнения: 24
Независимо на каква цена да открие Кенан и да го накара да си плати за стореното… Между него и Кенан има още някой, но неговата цел е много различна от тази на Харун!

Може да е Бурак, а може би е Едже. И двамата знаят кой е Кенан, но всеки от тях е свързан с някаква тайна с него и поради това не им изнася да го разкрият на околните.

# 731
  • Мнения: 107
63.епизод РЕЗЮМЕ

За Харун вече има една единствена цел…   Независимо на каква цена да открие Кенан и да го накара да си плати за стореното… Между него и Кенан има още някой, но неговата цел е много различна от тази на Харун!
Не искайки да загуби Харун и Ямур, за Едже вече е дошло времето да извади меча…Във войната между двете жени сърцето на Еда дълго ще кърви от дълбоката рана. Арас пък предприема действие срещу Харун… При това по съвсем неочакван от Харун начин…Ще бъде ли разкрита истината за самоличността на Бату, прикривана с години? От какво ще бъде дълбоко разтърсена Еда? Арас каква игра ще играе с Харун?
Това нещо не ми харесва. Ние си мислехме, че Арас ще помогне на Харун и Еда, а тя каква стана или по точно ще стане  ooooh!

# 732
  • Русе
  • Мнения: 2 275
Независимо на каква цена да открие Кенан и да го накара да си плати за стореното… Между него и Кенан има още някой, но неговата цел е много различна от тази на Харун!

Какава е пък тази загадка?! newsm78

# 733
  • Мнения: 315
Бившата и бъдещата!!! При това две сестри!!Ами то не е нормална таз работа , как искаме да го приемат нормално!!! hahaha hahaha hahaha hahaha

# 734
  • Мнения: 0
Благодаря на Росисан за превода!  bouquet  bouquet  bouquet

Между него и Кенан има още някой, но неговата цел е много различна от тази на Харун!
Това сигурно е Едже!


Да, уточняват че е Едже. Ще извади меча и тя... Ох, аман от гадости, от подлост.... много ми дойдоха в този филм. Явно Едже ще се превърне също в отрицателен герой.
Няма да отстъпи Харун без бой! И преди да бъде европейка в кави4ки, както казва една форумка родом от Монтана, тя е жена и нищо женско  не й е чуждо при съперни4еството за един мъж! Peace Peace Peace

Последна редакция: нд, 19 дек 2010, 18:46 от kalamitsi

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт