Тема Незабравима (Unutulmaz) 138

  • 30 444
  • 756
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 832
Привет,момичета и момчета  Hug Прекрасен неделен ден ви желая. Розичке  bouquet  bouquet  bouquet ,благодаря ти за линка с интервюто,сега ще го гледам,че днес ме хвана липсата  hahaha hahaha

# 676
  • Мнения: 0
РЕЗЮМЕ

‎''UNUTULMAZ'' 63. Bölümün Özeti:
Harun ve Eda, onları bekleyen acı, ıstırap ve korku dolu geceden habersiz hayatlarının en mutlu anını yaşamaktadırlar..Öte yandan Batu intikamını almaya başlamıştır ve durmaya da hiç niyeti yoktur..Gecenin mutlu yüzü kasırgaya dönüşürken, Harun ve Eda sonu gelmez bir kabusun içine yuvarl...anırlar.. Özellikle de Harun…
Batu’nun Ece’ye yaptığı beklenmeyen teklif, iki kardeşin yollarını ayrılma noktasına getirecektir. Son yaşananlardan oldukça bunalan Melda, kendine yeni bir yol çizmeye hazırlanırken, annesinin ona anlatacakları bu isteğine son verecektir. Bu arada Ferda’nın vereceği bir karar, Güler ailesinde büyük kavgaların yaşanmasına sebep olacaktır.
Arslanlı ailesi için artık yeni bir dönem başlamıştır..Acı ve hüzün dolu bir dönem..Yağmur da bu büyük hüzünden payına düşeni alacaktır. Annesini öldü zanneden küçük kız, sevdiklerini kaybetmenin acısını bir kez daha yaşayacaktır.
Harun için artık tek bir amaç vardır..Ne pahasına olursa olsun Kenan’ı bulmak ve yaptıkla...rını ona ödetmek..Kenan’ı arayan başka biri daha vardır..Ama onun amacı Harun’dan çok farklıdır!
Harun’u ve Yağmur’u kaybetmek istemeyen Ece için artık kılıçları çekme zamanı gelmiştir..İki kadın arasındaki savaşta, Eda’nın alacağı derin yara uzun müddet kalbini kanatacaktır. Aras da Harun’a karşı harekete geçer.. Hem de Harun’un hiç beklemediği bir şekilde..
Batu’nun yıllardır sakladığı gerçek kimliği ortaya çıkac...ak mı? Eda’yı derinden sarsacak olan gelişme ne? Aras, Harun’a nasıl bir oyun oynayacak?
Bütün bu soruların yanıtını ve daha fazlasını bulacağınız Unutulmaz, duygu, heyecan ve gerilim dolu 63. Bölümüyle 22 Aralık Çarşamba akşamı saat 22:45 de atv ekranlarında…

# 677
  • Русе
  • Мнения: 2 278
Каламици, доста просторно изложение, наистина!
Не познавам нравите , бита и доколко религията определя живота на съседите! Никога не съм
била в Истанбул - столица на две империи! Така,че не мога да изказвам мнение, доколко си права или не! Но знам, какво е било у нас само едно поколение преди мен!
1.Девствеността също е била фетиш, за секс- не може да се говори! Но и тогава е имало извън брачни деца!На хорото младеж и девойка даже кутретата не са си хващали, а чрез кърпичка.
2.Браковете, наложени от бащата, по сметка и без любов - са били нещо обичайно! Мои роднини са женени така?! А който не се е подчинявал на бащата, е бил низвергнат! Също имам такива роднини, при това са живи!
Така, че : доколко сме про-европейски оформени и ние?!
Разликата е, че някой/я се е осмелил да напише красив сценарий, изпълнен от талантлив екип, с невероятно майсторство , убедително!
Ако съседите не смеят да мечтаят и да смилат такава приказка през интелектуалната си призма,
контрата си е у тях!
И моят пост стана дълъг, извинете!

Последна редакция: нд, 19 дек 2010, 16:17 от winona

# 678
  • Мнения: 0
Ради,благодаря за резюмето!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

"НЕЗАБРАВИМИ 63''Глава Резюме:
Аарон и Стейси, които ги очакват на болка, страдание и страх от живота си знаят най-щастливият момент от нощта .. От друга страна, живеем в Бату започна да си отмъсти на нощ .. и няма намерение да спре щастливо лице се обърна към бурята, Аарон и Стейси в кошмар не свършва yuvarl ... anırlar .. По-специално, Аарон ...
Ece Бату своето неочаквано предложение ще донесе точката на отпътуване на начините, по които двамата братя. Питър е много уморен последните инцидента, подготовка на себе си да се направи нов път, те ще му кажа на майка си последно ще даде на тази молба. В същото време, решението ще Ferda'nın, Гюлер ще доведе до появата на големи семейни скандали.
Лъвът е нова ера за семейството .. .. Дъжд в момент на болка и тъга, ще сподели част от тази голяма скръб. Малкото момиченце мнение почина в майка си, болката от загуба на любими хора ще страдат отново.
Аарон вече не е една от целите .. без значение какво е необходимо да се намери и Кенан Кенан yaptıkla ... .. Rini такса го намери някой друг е още .. но целта му е много различен Harun'dan!
Аарон, които не искат да губят и Yağmur Ece .. за сега е време да дръпнем мечът на война между две жени, една дълбока рана за дълго време ще Eda kanatacaktır сърце. Aras да предприемат действия срещу Аарон .. Това е неочакван начин на Аарон ..
Това ли е истинската идентичност скрити в продължение на години çıkac Бату ... AK? Eda дълбоко разтърси развитието на какво? Aras и Аарон как да играят играта?
Ще намерите отговор на всички тези въпроси и по-незабравима, емоция, вълнение и напрежение пълни 63 ATV дивизия в 22:45 часа в сряда вечерта 22 декември екрани ...

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 679
  • Мнения: 0
Пак ще гледаме мъките на Аарон и Стейси  tooth tooth а само да попитам кой трябва да е Питър ??? newsm12 newsm12 newsm12

# 680
  • Мнения: 0
Пак ще гледаме мъките на Аарон и Стейси  tooth tooth а само да попитам кой трябва да е Питър ??? newsm12 newsm12 newsm12
Мелда... Joy Joy Joy

# 681
  • Мнения: 2
Пак ще гледаме мъките на Аарон и Стейси  tooth tooth а само да попитам кой трябва да е Питър ??? newsm12 newsm12 newsm12
Мецана  Joy Joy Joy

# 682
  • Мнения: 315
Пак ще гледаме мъките на Аарон и Стейси  tooth tooth а само да попитам кой трябва да е Питър ??? newsm12 newsm12 newsm12
Мелда... Joy Joy Joy
И аз преди време много се смях на този Питър , който всъщност е тази /Мелда/!!!!

# 683
  • Мнения: 315
Аарон, които не искат да губят и Yağmur Ece .. за сега е време да дръпнем мечът на война между две жени, една дълбока рана за дълго време ще Eda kanatacaktır сърце. Aras да предприемат действия срещу Аарон .. Това е неочакван начин на Аарон ..

 Дълбоката рана в сърцето на Еда е причина за войната м/у двете жени.
Действия на Арас срещу Арон , най - вероятно означава точно обратното:Арас ще помогне на Харун  и това е много неочаквано за него!!

# 684
  • Русе
  • Мнения: 2 278
Дори и с оскъдните фрази на превода, пак ми настръхва косата...или това ,което е останало
от нея! smile3511

# 685
  • Мнения: 0
Ради благодаря за резюмето.Розичке,благодаря за превода с чичко Гугъл но от него станах #Crazy
Каламитци много точно изложение.И Турция очаква да бъде приета в Европейския съюз.
Да,ама не.Още много път трябва да извървят и да променят много неща в манталитета си,нравите си и мислите за да бъдат допуснати.

# 686
  • Мнения: 315
Каламици, доста просторно изложение, наистина!
Не познавам нравите , бита и доколко религията определя живота на съседите! Никога не съм
била в Истанбул - столица на две империи! Така,че не мога да изказвам мнение, доколко си права или не! Но знам, какво е било у нас само едно поколение преди мен!
1.Девствеността също е била фетиш, за секс- не може да се говори! Но и тогава е имало извън брачни деца!На хорото младеж и девойка даже кутретата не са си хващали, а чрез кърпичка.
2.Браковете, наложени от бащата, по сметка и без любов - са били нещо обичайно! Мои роднини са женени така?! А който не се е подчинявал на бащата, е бил низвергнат! Също имам такива роднини, при това са живи!
Така, че : доколко сме про-европейски оформени и ние?!
Разликата е, че някой/я се е осмелил да напише красив сценарий, изпълнен от талантлив екип, с невероятно майсторство , убедително!
Ако съседите не смеят да мечтаят и да смилат такава приказка през интелектуалната си призма,
контрата си е у тях!
И моят пост стана дълъг, извинете!
Вени , ти си права.Моята баба ми е разказвала за тези "хора", на мегдана в селото.Там са се опознавали младежите , под зоркото наблюдение на възрастните ,които са били около играещите.Моята баба е искала разрешение от свекър си, да си свали вълнените чорапи през лятото. Ако не разреши цяло лято ще ходи с тях.Царяла е точно същата патриархална атмосфера , каквато цари сега в Турция.Това съвсем не е било много одавна - в годините около 1944г.
Може би навлизането на комунизма и пълното отричане на църквата е спомогнало, толкова бързо да се отърсим от този закостенял начин на живот.А може би основно значение има вида религия ,който изповядаме.,доколко либерална или радикална е тя.

# 687
  • Русе
  • Мнения: 2 278
Каламици, доста просторно изложение, наистина!
Не познавам нравите , бита и доколко религията определя живота на съседите! Никога не съм
била в Истанбул - столица на две империи! Така,че не мога да изказвам мнение, доколко си права или не! Но знам, какво е било у нас само едно поколение преди мен!
1.Девствеността също е била фетиш, за секс- не може да се говори! Но и тогава е имало извън брачни деца!На хорото младеж и девойка даже кутретата не са си хващали, а чрез кърпичка.
2.Браковете, наложени от бащата, по сметка и без любов - са били нещо обичайно! Мои роднини са женени така?! А който не се е подчинявал на бащата, е бил низвергнат! Също имам такива роднини, при това са живи!
Така, че : доколко сме про-европейски оформени и ние?!
Разликата е, че някой/я се е осмелил да напише красив сценарий, изпълнен от талантлив екип, с невероятно майсторство , убедително!
Ако съседите не смеят да мечтаят и да смилат такава приказка през интелектуалната си призма,
контрата си е у тях!
И моят пост стана дълъг, извинете!
Вени , ти си права.Моята баба ми е разказвала за тези "хора", на мегдана в селото.Там са се опознавали младежите , под зоркото наблюдение на възрастните ,които са били около играещите.Моята баба е искала разрешение от свекър си, да си свали вълнените чорапи през лятото. Ако не разреши цяло лято ще ходи с тях.Царяла е точно същата патриархална атмосфера , каквато цари сега в Турция.Това съвсем не е било много одавна - в годините около 1944г.
Може би навлизането на комунизма и пълното отричане на църквата е спомогнало, толкова бързо да се отърсим от този закостенял начин на живот.А може би основно значение има вида религия ,който изповядаме.,доколко либерална или радикална е тя.
Меги,това с миналото беше само за сравнение, къде сме и ние?!
По-важното, според мен, е следващото. Има хора, които се осмеляват да пишат подобни смели, съвременни сценарии. Това е художествена творба-сериала. Донякъде е почерпена от живота, донякъде -не. Съвременниците приемат по-леко подобни творби. Без значение дали са про-западно настроени или не. Времената се менят. Невъзможен е феодализъм до безкрайност!

# 688
  • Русе
  • Мнения: 2 278
Няма ли някой да ни каже, какво гукаха днес нашите любимци? smile3506
Трите "Р"-Росисан, Рекси, Розовка, не гледахте ли интервюто? Дани ?
Мъничко поне....! Praynig

# 689
  • Русе
  • Мнения: 2 278
Човекът с маската, който върви към Еда, мисля, че е Бату. Нещо в походката му ми прилича
на него.
Какво ще каже Едже на Еда, за да й разкървави сърцето пак?! newsm78

Общи условия

Активация на акаунт