Тема Незабравима (Unutulmaz) 136

  • 37 992
  • 761
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 829
Както в оня израз,че танца е вертикален израз на хоризонтални мечти  hahaha hahaha hahaha Ми танцува им се на хората,Газелка нали е професионалистка,трябва да научи Хубавелко на някои тънкости  Laughing Laughing Laughing бурни танци и в сряда ще има  Wink Wink Wink Пък батко й ще я научи на други тънкости  Embarassed Embarassed Embarassed
newsm62 newsm62 newsm62 Знае батко, знаеееееее! Ама се прави на умрялата лисица! Накрая такъв танц ще врътнат, че Дениз ще се роди направо с медал от световното по художествена гимнастика!  hahaha hahaha hahaha
smile3532 smile3532 smile3532 smile3533 smile3533 smile3533

# 46
  • Мнения: 0
Розичке, аз бях тръгнала да си лягам.  ooooh! То с тия танци, прегръдки и целувки ще взема и аз да подкарам Дайчовото хоро за ужас на съседите по никое време!  hahaha hahaha hahaha
Добре, де! Кротвам се и си лягам с мечти за "Мръсни танци"  hahaha hahaha hahaha
Лека нощ, немирници!

# 47
  • Мнения: 0
Лека,Бобо! Hug Hug Hug
Сънувай на воля
! Joy

# 48
  • Мнения: 46
Здравейте сладурковки! lovekiss
А сега да благодаря на:
г-жа Броненосец за превода от фрагманта  
Росисан за качването му със събс в ютюб  
Карпатия за прекрасната тема
Рекси за споделянето на тези разкошни стихове с нас
И на всички стихотворковци/поети/стихооформлители днес
Розичка за прекрасните колажи

 newsm51 smile3525 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51

Бобо,лека нощ  Hug Сладки розови сънища!
И един поздрав за всички неспящи
http://www.youtube.com/watch?v=njYr5KDw45k&feature=uploademail

# 49
  • София
  • Мнения: 829
От снощи сме подхванали темата за целувките,та викам да си продължим,пък и няма опасност да загубим детска аудитория-направо броя им  се увеличава лавинообразно,а страстта вложена в тях да не говоря  Crazy Crazy Crazy Crazy
В миналия епизод докато Харун и казваше,че я мразии само Еда като го докосна  Embarassed Embarassed Embarassed

Залепна за нея като гербова марка

Даже и си я придърпа за ръчичката,да не вземе да избяга  hahaha hahaha hahaha

После Газелка се отлепи от него,но той веднага ръката на кръстчето й да не бяга много  hahaha hahaha
 
И тъкмо я беше натиснал по-хубаво,хоп малката вещичка,Татко и те излязоха от унеса  #Crazy #Crazy

# 50
  • Мнения: 46
.....но продължиха  необезпокоявани



# 51
  • София
  • Мнения: 829
В последния епизод,пак ни вдигнаха адреналина с тези целувки   Flutter Flutter Flutter Flutter
Първо  остави я да се му навика,а той само гледаше сърдито и мълчаливо  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Дръпна я  и даже не й остави време за реакция  Peace



Захапа я с толкова страст,чудя се как не я изяде   hahaha hahaha hahaha hahaha


Почивка за глътка въздух  Crazy Crazy Crazy

И пак наново  Joy Joy Joy

# 52
  • Мнения: 0
С тези снимки и гифчета ви пожелавам спокойна нощ! Joy Hug Hug Hug Hug






# 53
  • Мнения: 0
Охооо, аз докато публикувам поста си, вие колко снимки сте пуснали... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Лека! Hug Hug Hug

# 54
  • Мнения: 46
Розичке,лека нощ! Hug
Ако ти можеш да заспиш,то аз  #Crazy #Crazy #Crazy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes 

# 55
  • София
  • Мнения: 829
Последваха няколко нежни и чувствени целувки  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Танц с целувка  Crazy Crazy Crazy

И кулминацията на вечерта,многообещаващата целувка за часове обгрижване  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Embarassed Embarassed

# 56
  • София
  • Мнения: 829
В новия епизод ще има също много страстни целуфани,ама анализ след епизода  Thinking
Розичке,лека нощ  Hug
Незабравимке,рипай от тоз балкон да си хортуваме   bouquet
Манпла,кажи сега не стана ли разногледа #Crazy #Crazy я сподели  Joy

Последна редакция: вт, 14 дек 2010, 01:56 от reksi

# 57
  • Мнения: 80
В новия епизод ще има също много страсни целуфани,ама анализ след епизода  Thinking
Розичке,лека нощ  Hug
Незабравимке,рипай от тоз балкон да си хортуваме   bouquet
Манпла,кажи сега не стана ли разногледа #Crazy #Crazy я сподели  Joy

Здравейте скъпи среднощни птици,
какво да си хортуваме,като съм занемяла от снимките,които поствате,
гледам,гледам,...и забравих всичко,което си бях намислила да пиша,...доставят ми невероятно удоволствие!

# 58
  • Мнения: 46
В новия епизод ще има също много страсни целуфани,ама анализ след епизода  Thinking
Розичке,лека нощ  Hug
Незабравимке,рипай от тоз балкон да си хортуваме   bouquet
Манпла,кажи сега не стана ли разногледа #Crazy #Crazy я сподели  Joy
Рекси,не само разногледа станах #Crazy #Crazy #Crazy,ами и  #Onfire #Onfire #Onfire.Но добре е,че съм седнала щото са ми омекнали коленцата,а да не споменавам за помислите ... Embarassed Embarassed Embarassed
Дами,мисля че ни очаква страхотна серия в сряда,ако не получим някой инфаркт от тези снимки и гифчета дотогава.И нека мислим позитивно,че този песимизъм през деня ме "убива"  Sad
Незабравимке,привет Hug
Само удоволствие ли бе скъпа?!? Нищо друго не ти идва на ума newsm78

# 59
  • Мнения: 80
Това, дето ми идва на ума smile3505 smile3505 smile3505

Момичета,минах само да ви се обадя,че времето ми е кът,но в сряда ще съм за дълго с вас!  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт