Тема Незабравима (Unutulmaz) 136

  • 37 990
  • 761
  •   1
Отговори
# 750
  • Монтана
  • Мнения: 305
Дами,вижте нещо много красиво на фона на велика музика!Така де,докато чакаме...   
   http://vbox7.com/play:c717b2bd   

# 751
  • София
  • Мнения: 829
Мокси, подсети ме и аз да си сипя обещаното червено вино в подходяща обстановка. Сега вече съм готова да изгледам цялата романтика на света! Наздраве!

Бобо тази картинка ми напомня за една зимна нощ . Hug Една дългоочаквана вечеря камината гори .Любовта отвсякъде струи а навън сняг вали .Питаме се сън ли е това  ? Но оказа се това ,че за любовта няма времена ,няма правила а най-красивото нещо на света  Hug Heart Eyes
Наздраве момичета  newsm24 newsm24 newsm24
Ех,спомени,спомени.Май всички си мечтаем за виличка в пустошта,да бумти камината и ... Бих отишла и сама там ,пък все ще намеря кой да ми нацепи дърва  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 752
  • София
  • Мнения: 281
Първо преброяване:

allisas73, bella2807, BoBoYana, bob_99, bon bon, ddd_7, didi88, Eda, galata75, galin4eto, herbecer, ioji, iva_0210, lucymi, mariana68, mariq_72, milenahubi, moxito, nadejda 76, pkutieva, r0z0wka, reksi, valdes60, winona (+ 8 Скрит/и) и 43 Гости преглежда(т) тази тема.
Мокси признавам си , аз съм един от 8 скрити  newsm62 newsm62 newsm62 newsm62

Всички скрити ....да излязат от нелегалност....само за преброяването hahaha Joy  bouquet Laughing Heart EyesПосле...пак да си се скрият hahaha Joy hahahaна който както му е удобно newsm78 Sunglasses Laughing

# 753
  • Мнения: 0
Мокси, подсети ме и аз да си сипя обещаното червено вино в подходяща обстановка. Сега вече съм готова да изгледам цялата романтика на света! Наздраве!



Бобо тази картинка ми напомня за една зимна нощ . Hug Една дългоочаквана вечеря камината гори .Любовта отвсякъде струи а навън сняг вали .Питаме се сън ли е това  ? Но оказа се това ,че за любовта няма времена ,няма правила а най-красивото нещо на света  Hug Heart Eyes

Наздраве момичета  newsm24 newsm24 newsm24
Така е, Марийче! Наздраве!  Hug

# 754
  • Мнения: 7
Наздраве на всички който си пийват аператива но аз бързо хапнах и съм от скоро пред компа и в очакване  newsm03 newsm53  Чак и дъщеря ми запалих та и тя чака с мене да го гледа. Ха наздраве. И до скора среща със желаещите от Варна дано някой се сети и на мен да се обади. newsm44- малко остана половин час smile3520 atwork

# 755
  • Русе
  • Мнения: 2 232
Мокси, подсети ме и аз да си сипя обещаното червено вино в подходяща обстановка. Сега вече съм готова да изгледам цялата романтика на света! Наздраве!

Бобо тази картинка ми напомня за една зимна нощ . Hug Една дългоочаквана вечеря камината гори .Любовта отвсякъде струи а навън сняг вали .Питаме се сън ли е това  ? Но оказа се това ,че за любовта няма времена ,няма правила а най-красивото нещо на света  Hug Heart Eyes
Наздраве момичета  newsm24 newsm24 newsm24
Ех,спомени,спомени.Май всички си мечтаем за виличка в пустошта,да бумти камината и ... Бих отишла и сама там ,пък все ще намеря кой да ми нацепи дърва  hahaha hahaha hahaha hahaha
Ех,ти,Рекси! Дърварче, а? А секирата му на съседната барака? hahaha

# 756
  • София
  • Мнения: 281
Дами,вижте нещо много красиво на фона на велика музика!Така де,докато чакаме...   
   http://vbox7.com/play:c717b2bd   

Чудесно е ...прекрасно. newsm10 smile3525 smile3501 newsm51Жалко е ,че не осъзнаваме какво имаме .....и го губим малко по малко.....от богаташи .се превръщаме ....в просяци

# 757
# 758
  • Мнения: 80
Здравейте,компания Незабравима,
и аз съм вече на линия за поредния епизод!
Виждам,че сте се приготвили с питиетата,
а и Новата тема ни очаква,благодарение на Карпатия!

# 759
  • Монтана
  • Мнения: 305
Дами,вижте нещо много красиво на фона на велика музика!Така де,докато чакаме...   
   http://vbox7.com/play:c717b2bd   

Чудесно е ...прекрасно. newsm10 smile3525 smile3501 newsm51Жалко е ,че не осъзнаваме какво имаме .....и го губим малко по малко.....от богаташи .се превръщаме ....в просяци
Толкова си права!Да можем повече да мислим......Но човекът явно е устроен другояче-първо греши,после съжалява.... Tired Tired Tired

# 760
  • Мнения: 0
Привет, Дами и Господа! И наздраве! Мисля, 4е ще имаме нужда от нещо силно! Защото ще ни стиснат за гушата още първата минута и ще ни държат така до последната!
Като гледам оба4е на балкона няма слу4айни хора, вси4ко е калено в епопеята Незабравима!И няма да видим нищо по-страшно, от това, което  сме видяли досега!

# 761
  • Мнения: 0
Здравейте всички Незабравимки и Незабравими,,,, newsm03 Радвам се ,че ви намерих тук,макар и малко късничко.. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт