След "1001 нощи" - Приказката прелива в една "Безкрайна песен" - 154 (13)

  • 27 617
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 116
Момичета, превода на 13 епизод може да се позабави, Севито от известно време не се чувства добре.
Аз ще помагам с каквото мога събота вечер, за да се разбира поредната серия, като си посъвземе Севи ще преведе сериите.

Севи да не се притеснява. Най-важно е да се чувства добре. Пожелавам й бързо да се възстанови. Heart Eyes Справихме се в общи линии тази вечер. Мисля, че всичко най-важно беше преведено.

Мишел, Данайче, благодаря ви и аз!   bouquet


Направо го преведохте, Варна! Благодарим ви, момичета! Беше прекрасно!


# 16
  • Мнения: 25
И между Сърма и Захиде стана сблъсък1
сърма отиде да предупреди Захиде да се дистанцира от Фери и да не допускат Фери до децата.
Захиде много ядно й отговори ,че тези които тормозят дъщеря й Кевсер ще се обърне против тях самата Захиде.
Според мен и тук има някаква тайна.

# 17
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Тук още го няма трейлъра, но ги има всички части, ако искате ДАНАЙЧЕ, ВАРНА може да ги погледнете.
http://www.ddizi.com/izle/23230/Bitmeyen-Sarki-14.-Bolum.htm/1
Но трейлър не намирам.

Благодаря за пожеланията към Севи от нейно име, ще и ги предам утре сутрин.  Hug

# 18
  • Мнения: 23 361


 Благодарим ви, момичета! Беше прекрасно!



Вчера и днес бяха наистина прекрасни дни! Познайте какво правят сега героите от Белград- гушкат си своето малко лъвче Али! newsm76

# 19
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 6
Мисля си, че само извънредно обстоятелство би накарало цялото семейство на Яман да напусне Урла.
Все пак там са земите им, поминакът им, дома им.
Но какво ли е то?
Може би както писа Mydream, пожар или др. природно бедствие newsm78

# 20
  • Мнения: 10 809
Варна , Мишел, Даная БЛАГОДАРЯ ВИ !!!

ГАЛКА,благодаря за новата тема .

# 21
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Лека и спокойна нощ на всички!

# 22
  • Мнения: 11 116
Вчера и днес бяха наистина прекрасни дни! Познайте какво правят сега героите от Белград- гушкат си своето малко лъвче Али! newsm76

Колко ли е пораснал Слънчо? Най-сладкият багаж на света! Мъничкият той издържа геройски на дестинациите Измир- Истанбул, но от новата година ще бъде по-спокоен. Ще пътува по-малко, а през февруари ще има свещичка и торта! Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 4


 Благодарим ви, момичета! Беше прекрасно!



Вчера и днес бяха наистина прекрасни дни! Познайте какво правят сега героите от Белград- гушкат си своето малко лъвче Али! newsm76
Варна,Мишел,Данайче,прекрасни сте ,момичета! Hug Hug Hug
Благодаря ви за всичко!  bouquet  bouquet

# 24
  • Мнения: 25
Майдриим ,не ми стана ясно парите за каква цел са на Яман.вероятно за хасан/предполагам/ И също не разбрах кредит ли точно искаше или да продае кон. Но със сигурност чух ,че онзи човек му каза ,че е позакъснял ,на че за Яман винаги ще направи опит да успее.Каза още ,че неджиб много е обичал конете и че преди много често идвал да ги гледа.
Мисля ,си че точно тука може би Кадирови ще ударят и пожара също-.Друг начин да спрат помоща за Яман Нямат.
Неджиб също каза на Кадир,че е обичал конете ,но че Захиде поверила делата на Яман и Неджиб се откъснал от там
кадир много поласка Неджиб- каза му: " До ушите ми стигат думи ,че яман съжалява за загубата на Неджиб като работник

# 25
  • Мнения: 4
ГАЛКА,БЛАГОДАРЯ ЗА НОВАТА ТЕМА!   bouquet  bouquet  bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 1 017
МОМИЧЕТА,ПРЕДСТАВЕТЕ СИ ,ЧЕ НА ВРЕМЕТО Е ИМАЛО НЕЩО МЕЖДУ ЗЕХРА  И КАРА,ЗА КОЕТО ЗАХИДЕ ЗНАЕ ooooh! #Crazy И МЕЖДУ КАДИР И КАРА ЕСТЕСТВЕНО Е ИМАЛО КОНФЛИКТ,ДАЖЕ СЕРВЕТ МОЖЕ ДА ИЗЛЕЗЕ И СИН НА КАРА ooooh! ooooh! ooooh! СТАНА МАЛКО Л А Т И Н О Sick #Crazy,НО Е НАПЪЛНО ВЪЗМОЖНО. АКО КАДИР ИМА НЕЩО ОБЩО С ПОЖАРА,ЗНАЧИ Е ПОДМОЛЕН И Е ВЪЗМОЖНО НА ВРЕМЕТО ПАК ПОДМОЛНО ДА Е ВКАРАЛ КАРА В ЗАТВОРА #Crazy #Crazy #Crazy

# 27
  • Мнения: 4
Мишел,моите сърдечни пожелания към Севи за бързо възстановяване! Hug Hug Hug
А на теб благодарности за отзивчивостта!  bouquet  bouquet

# 28
  • Мнения: 23 361
Вчера и днес бяха наистина прекрасни дни! Познайте какво правят сега героите от Белград- гушкат си своето малко лъвче Али! newsm76

Колко ли е пораснал Слънчо? Най-сладкият багаж на света! Мъничкият той издържа геройски на дестинациите Измир- Истанбул, но от новата година ще бъде по-спокоен. Ще пътува по-малко, а през февруари ще има свещичка и торта! Heart Eyes

Това заглавие беше много сполучливо, защото можеше да се преведе и като "най-сладкият товар, най-сладкото бреме". Спомних си за думите на Онур  към Шех, че се преуморява, когато научи, че е бременна, а тя му каза, че това е "сладка умора". Къде се отплеснах... Grinning

# 29
  • Мнения: 11 116
Когато качат трейлъра ще видим Ферайе с каква блуза  е при разговора с Яман. Ако е с тази бялата плетената, с която беше в училището при Топрак, това означава, че веднага след разговора с детето тя е разкрила на Яман. Ако не е със същата - нещо друго е станало и тя най-после се е решила. Защото в болницата се канеше, каза му, че ще говорят, но после дадоха как една вечер - в двора им, когато Яман беше много тъжен и каза, че Кара му е бил като баща, Ферайе помоли повече да не говорят за детето й.

Последна редакция: сб, 11 дек 2010, 23:08 от Mydream

Общи условия

Активация на акаунт