След "1001 нощи" - Приказката прелива в една "Безкрайна песен" - 154 (13)

  • 27 615
  • 747
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 25
Данайче, ако си гледала трейлъра, сподели какво се ядосва Яман.  Praynig

Аз също го гледах и мисля, че Фери му казва след училището и разговора с Топрак. Прическата, за миг видях нещо бяло под сакото на Ферайе.
Не разбрах причината ,но ми се стори ,че тъжно прие репликата на фери: " моя грях е ,че когато се женехме знаех за ТопракІи каквото искаш прави от сега нататък......"
тъжен беше . А според мен крещи на Неджиб.
Ще се види подведена ли съм .....

# 46
  • Мнения: 4
Момичета,при мен линка вървеше зле и сега ще погледна отново серията.
Мислех си дали следващата няма да е последната за тази година..после все пак идват празнични дни и за съседите.

# 47
  • Мнения: 4
Данайче, ако си гледала трейлъра, сподели какво се ядосва Яман.  Praynig

Аз също го гледах и мисля, че Фери му казва след училището и разговора с Топрак. Прическата, за миг видях нещо бяло под сакото на Ферайе.
Не разбрах причината ,но ме се стори ,че тъжно прие репликата на фери: " моя грях е ,че когато се женехме знаех за ТопракІи каквото искаш прави от сега нататък......"
тъжен беше . А според мен крещи на Неджиб.
Ще се види подведена ли съм .....

Данайче,благодаря и аз за превода.  bouquet
Колко тъжно звучи това наистина.И не само тъжно,но и жестоко някак си.Много му се събра на Яман,да видим как ще реагира..

# 48
  • В центъра на България
  • Мнения: 273
Привет момичета малко късно се включвам, но преди това нямах възможност.
Варна,Мишел,Danaya33  благодаря за превода. Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet
Fresh13, благодаря за линковете.  Hug  bouquet
Sevi_nil, пожелавам ти скорошно оздравяване. Благодаря за всичко което правиш за нас.  Hug Hug Hug



11 Aralık 2010
İşte Bergüzar’ı meraklandıran Hürrem

Halit Ergenç, eşi Bergüzar Korel’le başrol oynadığı “Binbir Gece” dizisinin ardından 1.5 yıl ara verdiği ekrana “Muhteşem Yüzyıl” dizisiyle dönmeye hazırlanıyor

Dizideki öpüşme ve sevişme sahneleri yüzünden Ergenç’in eşi Bergüzar Korel de kocasıyla cesur sahnelerde rol alacak olan Hürrem’in kim olacağını meratk etmişti. Aylarca süren araştırmanın ardından aranan Hürrem Sultan Almanya’da bulundu. Yapımcı Timur Savcı ve senarist Meral Okay iyi oyunculuğuyla dikkat çeken ve çok iyi Rusça bilen Meryem isimli oyuncuda karar kıldı. Hürrem Sultan  ilk olarak dizinin sinemalarda dönen fragmanında ortaya çıktı.
http://magazin.milliyet.com.tr/iste-berguzar-i-meraklandiran-hur … 25174/default.htm

# 49
  • Мнения: 25
Момичета,при мен линка вървеше зле и сега ще погледна отново серията.
Мислех си дали следващата няма да е последната за тази година..после все пак идват празнични дни и за съседите.
Няма ли поне още две newsm78

# 50
  • В центъра на България
  • Мнения: 273
Лека нощ от мен.Отивам да ви чета. newsm51

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 078
Данайче, ако си гледала трейлъра, сподели какво се ядосва Яман.  Praynig

Аз също го гледах и мисля, че Фери му казва след училището и разговора с Топрак. Прическата, за миг видях нещо бяло под сакото на Ферайе.
Не разбрах причината ,но ми се стори ,че тъжно прие репликата на фери: " моя грях е ,че когато се женехме знаех за ТопракІи каквото искаш прави от сега нататък......"
тъжен беше . А според мен крещи на Неджиб.
Ще се види подведена ли съм .....


        Благодаря ти много, Данайче!

        Не разбирам какво крещи Яман, но  първите му думи на висок глас са към Ферайе.
        Вижда се косата й срещу него. После се вижда Неджиб. Може следващите думи да са за него. newsm78

# 52
  • Мнения: 25
Бабчи ,къде се губиш??  bouquet  bouquet
Благодаря за инфото.
на кратко: съпруга на Б.Корел след 1.5 год подготовка ,ще играе във"В Век"
Заради многото еротични сцени и целувки Б.корел е проявила интерес за името на изпълнителката на ролята на   Хюрем.
това ще е германска артистка.
Тази реклама се излъчва в киносалоните

# 53
  • Мнения: 4
Момичета,при мен линка вървеше зле и сега ще погледна отново серията.
Мислех си дали следващата няма да е последната за тази година..после все пак идват празнични дни и за съседите.
Няма ли поне още две newsm78

Данайче,и аз  това се питам-следващата събота е 18 декември..
Вероятно си права,сигурно ще има две до края на годината. Hug

# 54
  • Мнения: 11 116
Преместих линка от предната тема, за пресконференцията от Белград. С голяма благодарност към mesecina.  bouquet  bouquet  bouquet

http://www.youtube.com/watch?v=2xmq7AigS_k&feature=player_embedded

# 55
  • Мнения: 4
Данайче,Бабчи    bouquet  bouquet

# 56
  • Мнения: 4
Mydream,mesecina   Hug Hug

# 57
  • Мнения: 25


        Благодаря ти много, Данайче!

        Не разбирам какво крещи Яман, но  първите му думи на висок глас са към Ферайе.
        Вижда се косата й срещу него. После се вижда Неджиб. Може следващите думи да са за него. newsm78
Да Планет пак го пуснах и наистина видях косата на Фери.  ooooh! ooooh!
но някак не ми се иска да е груб с нея.

# 58
  • Мнения: 25
Къзлар ,Месечина  Снощи къъъсно си легнах и бях с вас и сега не ми се мърда от темата ,но много ми се спи.
Беше ми невероятно приятно  с вас!
Благодаря ,за което!
Аз пак не предвидих събитията  newsm78,но май това приковава вниманието ми още повече.
Лека и приятна нощ!
Очаквам коментарите ви утре - т е - Серия14А  Laughing Laughing Hug  bouquet
Обичам ви !!/b]

# 59
  • Мнения: 11 116
Мислех си дали следващата няма да е последната за тази година..после все пак идват празнични дни и за съседите.
В предаването на Даниела, Халит обясни, че един епизод го правят някъде за около седмица - снимки, звук, музика и т.н., което означава, че ако са готови с две серии напред през новата седмица ще снимат 16 или 17 епизод. Продуцентът каза, че по сценарий след 17 епизод снимките ще бъдат в Истанбул. Спомням си, че в едно интервю преди два месеца, Берг сподели, че живеят в къщата си в Чешме, но за зимния период може да наемат къща в Урла. Дали сценарият е променен поради някакви обстоятелства свързани със смяната на режисьора и актьорите или е било просто тайна на прод.къща за събитията, коитопредстоят в сериала  и затова Берг го е казала. Халит също казваше в интервюто за Белград или Загреб/не си спомням/, че ще изминат много километри в следващите месеци, дори се споменаваше периода две години. И изведнъж се появи информация, че Берг ще си отдъхне най-после - снимките се местят в Истанбул. /А може и да не е изгодно на прод.къща да снима в Урла и да подържа екипа/.

Общи условия

Активация на акаунт