Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 20:00 - Тема 69

  • 23 764
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Бахар като, че ли  каза, че е сестра на Селин!

# 46
  • Пазарджик
  • Мнения: 425
Ама Мурат вече ме дразни с щурото си самочувствие и непоследователното пренебрежително отношение към Хасрет. Това не е поведение на влюбен, интелигентен и добре възпитан мъж. Той наистина и причинява само болка.

# 47
# 48
  • Мнения: 2
Как я изигра Джансел последната сцена, невероятен, как само преглъщаше, загубил дар слово............точно като видял призрак
Наистина беше фантастичен! newsm10

# 49
  • Мнения: 3
Ох, не, защо пак плаче Хасрет? Очевидно Левент и Мурат са на вечеря с нея, но дали пак ще се състезават?

Сигурно ще напусне вечерята, защото не иска да бъде наградата в състезанието между двамата. Ще видим , как ще протече вечерта им в следващия епизод. Вероятно след това момата ни ще замине сама някъде.

# 50
  • Мнения: 580
Ринка, можеш ли да поместиш в началото на темата актуалните линкове за гледане на АТV, мисля, че не е късно?

# 51
  • Мнения: 3
Бахар като, че ли  каза, че е сестра на Селин!

Да каза му! Облекчение е. Да видим обаче, дали няма в бъдеще да прояви, точно поради тази причина съжаление и примирение и да приеме връзка с нея.

# 52
  • Мнения: 0
Мисля, че Мурат гали ръката на Хасрет в трейла  newsm78 newsm78

# 53
  • Мнения: 0
Аз вече имам чувството, че сценарият се върти в омагьосан кръг... Sad

# 54
  • Мнения: 0
Естествено ,че ще плаче друго не сме и видели от има няма 15 серии насам.
Не сме видяли наистина, обаче, това че, почти нямат общи сцени поредна серия, вече ми идва в повече  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Ха, по този повод моето мъжле даже изкоментира - Тия двамата / Туба-Джансел/ кога са успели да се влюбят,
като почти не се виждат в сериала hahaha hahaha

Няма да коментирам без превод, но Мурат оджа пак си изтърва шанса при срещата с Хасрет в маалата,
пак неадекватно поведение doh

# 55
  • Мнения: 2 116
За мен епизода си е супер...доста спокоен, дори малко пвече от нужното, но финала му дава заявка за определено "стресов" следващ епизод...трейлъра и той е в унисон с това !

# 56
  • Мнения: 30
Aрабките преведоха последната фраза на Бахар Тя казва че е близначка на Селин

# 57
  • Мнения: 1 875
Защо си мисля,че тази вечеря е по идея на Левент.След като се е срещнал с Мурат и е разбрал за Бахар/Селин си е наумил Да накара Хасрет да разбере по най-болезнения начин,че нейният Мурат е бил в дома на омразната и Бахар.А Мурат дори не ще го отрече,защото не умее да лъже.Левент много хитро ще ги скара и ще си разчиства пътя.Не ми се мисли пък,ако Мурат се е поддал на стари чувства виждайки Бахар, като копие на Селин.Объркан от такива чувства ще нарани много Хасрет,а тя може би е разбрала всичко това с помощта на Левент и затова си тръгва разплакана.

# 58
  • Мнения: 2

Да каза му! Облекчение е. Да видим обаче, дали няма в бъдеще да прояви, точно поради тази причина съжаление и примирение и да приеме връзка с нея.
Донякъде се радвам, че Бахар се разкри. С нейните тайни манипулации.... Както и да изглежда Екс-Перучка, Мурат е силно влюбен в Хасрет. Може държанието му да говори друго, но очите му го издават. Flutter  

# 59
  • Мнения: 0
Цитат
........но Мурат оджа пак си изтърва шанса при срещата с Хасрет в маалата,
пак неадекватно поведение

Съгласна съм Фенче Peace, изключително непоследователен ми се струва

Общи условия

Активация на акаунт