Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 20:00 - Тема 69

  • 23 763
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 155
Второто резюме, което ИРРА е превела, беше същото като снощи, дали освен Бисена още някой не е оторизиран да дава официално инфо  newsm78 т.е. да очакваме ли отсега нататък информация и от друго лице?  newsm78

ИРРА,

Мише, тук е като в казармата - всяка заповед е предпоследна. Тъй че нищо не е сигурно. Миналата седмица не помня имахме ли подсказка, но снимки със сигурност нямаше. Тази седмица компенсират липсата на снимки с подсказка, за другата нищо не се знае.  newsm78

# 736
  • Мнения: 10 240
Второто резюме, което ИРРА е превела, беше същото като снощи, дали освен Бисена още някой не е оторизиран да дава официално инфо  newsm78 т.е. да очакваме ли отсега нататък информация и от друго лице?  newsm78


Става интересно с тези подсказки. Бисена 3-та седмица не се е появявала. Тази подсказка се появи вчера и то  първо на английски. Доста по-късно се появи на турски. Пред час започнаха да я публикуват и във сайтовете, но не във всички. Въздържат се. Дори в единия сайт бяха писали, че в секцията за подсказки ще се пускат само такива на Бисена. Може и да си променят изискването и да пускат независимо кой ги дава.

# 737
  • Мнения: 2
Ирра, Ринка,  Hug Hug Hug Hug


Личе, зависи дали са взели решение по отношение на работата й или в личен план  Thinking
Аз не виждам какво ще имат да правят с личния й живот. Peace
Ще видим в петък. Wink
Момичета, мислите ли че Хасрет ще има желание да работи с Левент, след като видя пръстена, пък и вижда отношението му към нея. Ако съм аз, бих напуснала, не заради предложението, ами заради обсебването.

Ами, аз бих прекъснала работата си с него или поне бих поддържала само професионални отношения. Обаче Хасрет разчита доста на него. Тя надали ще посмее да се напусне. Thinking

Оо, Ниобче, върна се! Hug Hug Hug

# 738
  • Мнения: 10 240
Новата 70-та тема Ви очаква :

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=550029.0

# 739
  • Мнения: 2 155

Здравейте, позамръзнали запленени    bouquet
Като гледам подсказките и резюмето /благодаря, за които/ мисля, че ще има светлинка в тунела и ще гледаме един по-романтичен епизод Laughing Поне двамата главни лирически герои ще се срещат по често Laughing Пък може и да се докоснат не само с очи Wink
Хайде, да пускат трейлъра, че да сглобим сценария и да си лягаме Flutter
Ей, ей, ти сега дойде, па бързаш и да си лягаш. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Сценарият е ясен - ще си имаме романтична разходка. Ако сме добрички и слушкаме, може да ни покажат и нещо друго.   Peace  Heart Eyes
Ами аз ако съм на този екип, само погледи ще гледате. Що негативна енергия събра този екип, една година трябва да си почива заради вас. И мен естествено. Laughing Laughing Laughing

# 740
  • Мнения: 2
Дайте да се местим! Hug

# 741
  • София
  • Мнения: 1
Йак шамлар, къз!  bouquet Връщам се с надежда да не ме подлагат пак на изпитание  цял час да гледам  изострената злобна физиономия на Левент и църната перука на Бахар Mr. Green

# 742
  • София
  • Мнения: 1
Ей, ей, ти сега дойде, па бързаш и да си лягаш. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Сценарият е ясен - ще си имаме романтична разходка. Ако сме добрички и слушкаме, може да ни покажат и нещо друго.   Peace  Heart Eyes
Ами аз ако съм на този екип, само погледи ще гледате. Що негативна енергия събра този екип, една година трябва да си почива заради вас. И мен естествено. Laughing Laughing Laughing
Ми то, ние докато обмислим и напишем всички варианти ще се опече първия хляб. Wink Горкият екип, наистина Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт