Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 687
Много ви благодаря Бебешондел и wondergirl   bouquet

# 721
  • Мнения: 322
Честити бебоци на zementina и B-NADI .... да са живи и здрави ....  newsm30 smile3525 newsm51

mari:)   nbirthday

.........................................
аз да се оплача малко .... от вчера не се говори с мен, защото съм адски изнервена  smile3505 .... на 9.12. в 17:40ч. трябваше да съм на преглед (вагинален и ЕХО), за да се ориентирам ще излизаме ли скоро и как вървим с кг, защото ако е станал >=4000гр не желая да се кандидатирам за приза МАЙКА ГЕРОИНЯ  smile3516 .... може и дата да определим вече, ако се налага .... в 15ч. ми се обадиха от болницата да ми преместят часа за 10.12. в 12:40ч, защото доктора ми имал 3 естествени раждания  newsm10, за което нямаше проблем от моя страна .... вчера като отидох успя да ми направи само вагинален преглед (чакаха го за секцио  newsm03), но се ядосах на себе си и на малкото слонче, защото от 3 седмици съм си с едвам 1,5см разкритие и 50% изгладена шийка и това е  smile3515 ... така се бях настроила, че ще се случи да се срещна с бебока до ден-два - направо се надявах да ме оставят в болницата, особено след кошмарната вечер (7.12. срещу 8.12.), която преживях с контракции от 19ч до 5ч. .... извинявам се, че ви занимавам  newsm51 smile3525 .... това чакане ме убива   .... да не говорим звъненето и питането на всеки близък и далечен познат всеки ден "Родихте ли?"  #2gunfire #Cussing out #2gunfire

# 722
  • Мнения: 86
Момичета, аз да попитам нещо..Понеже 45 дневния болничен ми беше до 09.12, а аз вече преносвам, кога трябва да отида при ЖК за нов болничен, след като родя ли??

Като родиш ще ти дадат болничен за 43 от датата на раждане, когато бебето навърши 1 месец се ходи при ЖК за да ти издаде болничен за разликата между 45дневния и този, издаден от болницата.  Hug

Аз родих миналия четвъртък и днес си взех болничния за разликата.

# 723
  • Мнения: 141
Beni_benni, аз имам такива усещания отдавна... повече от месец.. Малкото се разпъва, коремът става на камък и направо спирам да дишам  Whistling  Явно си е нормално...

Мари, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!   bouquet  За малко да сте на една дата с малката ти принцеса Grinning Желая ти здраве и истинско щастие!

# 724
  • Мнения: 3
И аз мисля че е нормално,но да питам за всеки случай  Grinning Сигорно, е от мърдането на бебка.Като се изпъне и става така  Rolling Eyes То вече и на нея и е тесничко и се чуди как да застане  Simple Smile
mama_Iva   И на мен ми издува корема така,като почне да мърда едни топки,ту от едната страна,ту от другата  Shocked А за чистенето,е добра идея.  Laughing
Е хубав следобяд на всички  Hug

# 725

Общи условия

Активация на акаунт