Търсим филми,но сме забравили имената им

  • 23 987
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15
Здравейте,моля ви помогнете ми!От няколко месеца отчаяно се опитвам да намеря един много страр игрален филм,но не мога да си спомня как се казваше.Бях малка когато го даваха.Мисля че годината на излъчването му беше 1995-1996 ама не съм сигурна.Филмът не беше български,а жанрът му беше нещо между ужаси,мистерии.Ето и това,което си спомням от сюжета:Във филма се разказваше за една млада и красива зла жена и мъжът и.Те живееха в голяма къща.Една вечер жената умира(но тук не си спомням от какво умираше)съпругът и съкрушен от загубата, обикалял из къщата с мъртвата си жена на ръце и я оставил в една от стаите завинаги без да я погребе.Минават години и при самотния си баща се върнала дъщеря му.Тя искала да разбере,защо баща и я е пратил да расте далеч от дома?Вдовецът не се зарадвал от идването на дъщеря си,казвал и да си отива,защото е в голяма опасност..Девойката поискала да научи как е умряла майка и.Баща и и разказал.Също така и споделил,че мъртвата и от години майка обикаля тази къща.Накрая тази мъртвата убива дущеря си и мъжът си.(ясно помня последната сцена във филма):Мъртвата жена душеше мъжът в леглото му,а в борбата свеща,която стоеше на шкафа падна и всичко се подпали.Филмът завърши как цялата къща гори в пламъци.Моля ви ако някои се сещА за името да ми пише или да ми каже къде мога да го намеря моляяяяяя Sad

# 16
  • Мнения: 15
Много ви моля помогнете ми отчаяна съм Sad CryАко не можете да ми помогнете кажете кой може или къде мога да го намеря този филм.Ще съм ви благодарна многооооо Sad

# 17
  • Мнения: 8 527
Искам да попитам какъв е края на филма "Пианото"? Аз го гледах до момента в който съпруга на Ада и отрязва пръста. Много ми е интересно как свършва филма, а нямам време да го свалям и гледам и ще ви бъда благодарна ако някой ми каже?!

# 18
  • София
  • Мнения: 6 219
Искам да попитам какъв е края на филма "Пианото"? Аз го гледах до момента в който съпруга на Ада и отрязва пръста. Много ми е интересно как свършва филма, а нямам време да го свалям и гледам и ще ви бъда благодарна ако някой ми каже?!

Въпросът ти е за друга тема!

Много ви моля помогнете ми отчаяна съм Sad CryАко не можете да ми помогнете кажете кой може или къде мога да го намеря този филм.Ще съм ви благодарна многооооо Sad


Кажи поне някой актьор от филма  newsm78

# 19
  • Мнения: 14
Хич ме няма в обясненията така , че накратко за филма , който търся: Разказваше се за едни приятели петима или шестима бяха не си спомням. Бяха в една голяма къща. Единият го бяха напъхали в едно като чувал и го пуснаха в басейна. Уж на шега и той трябваше да се измъкне , но не успя и се удави(не съм сигурна) . Те се опитваха да го спасят. После къщата пламна и всички освен този , който се удави се спасиха. Ама след време започнаха да умират един по един. Спомням си единственно , че едната жена докато се опитваше да прескочи една ограда , едно кучета я нападнаха и така умря. Накрая останаха една жена и един мъж. Спомням си , че бяха...абе не помня къде бяха  имаше лед , леда се пропука и сега ще ви излъжа..не знам кой от двамата падна. И в следващият момент жената се будеше в една болница и се оказа , че всичко това го е сънувала и по време на пожара всичките й приятели освен мъжа с , когото останаха на края са изгорели. И така. Само те двамата бяха оцелели и бяха в болница.

П.П Знам , че едва ли обясних добре , но само това помня.

П.П 2 Нямам идея кой участваше във филма ,но мисля , че тази , която беше нападната от кучетата беше руса. Grinning

# 20
  • Мнения: 15
Ми за съжаление не се сещам имената на актьорите Sad

# 21
  • Мнения: 7
Здравейте, търся филм (мисля, че беше ужас или нещо подобно) в който мъж и жена отиват на някаква вила (нещо такова беше) и жената разбира, че приятелят й и изневерява с най-добрата й приятелка (ако не се лъжа), започва да им отмъщава, като от телефона на мъжа си праща съобщения до другата и тя идва на вилата. Пуска им ток, дори ако не се лъжа слагаше кученцето на най-добрата си приятелка в микровълновата Grinning .. накрая не помня точно какво се случи, но я дадоха тази същата (която отмъщава) да излиза с друг, бяха в някакво кафене май и новият се загледа по сервитьорката.. така свърши и филма. Не знам дали го обясних както трябва, но това помня. Ако някой може да помогне... Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1
Търся филм на ужасите, в който група приятели катереха планина и един психопат почна да ги избива

# 23
  • София
  • Мнения: 1 654
Търся филм на ужасите, в който група приятели катереха планина и един психопат почна да ги избива

Този е такъв, но има и други с подобно лаконично описание Simple Smile
http://www.imdb.com/title/tt1433562/

# 24
  • София
  • Мнения: 1 570
Отдавна търся един английски сериален филм, който го даваха по времето на соца. Разказваше се за едно младо момиче (от времето на Джейн Остин), която беше влюбено в един млад мъж (Ралф Файнс или Лиъм Нийсън). Но в крайна сметка се ожени за един старчок. Сватбата беше в една величествена английска катедрала. Младият мъж се появи, имаше някаква драма. Само това помня, но ми се иска пак да го гледам.

# 25
  • Мнения: 2
Здравейте, издирвам един филм (Романтична комедийка) който преди две години го пускаха в автобусите на Биомет.. ( Само там съм го гледал и засичал )
Не си спомням името му, нито актьорите и имената в филма, а сюжета му беше горе долу това..

Две бивши гаджета се засичат съвсем случайно в самолет който лети към (мисля че беше) Париж. Той лети по повод интервю за работа, а тя отива при настоящото си гадже. А, гаджето и се оказва в края на филма, че е бъдещият работодател на бившия и. Местата им в самолета са един до друг, и през целият полет и двамата разказват на хората на съседните седалки гледните си точки за провала на тяхната връзка и изживените моменти заедно. На края на филма той отказва работата заради нея, като обяснява на интервюто за нея и колко е влюбен и т.н. а тя е в този момент е до вратата и чува абсолютно всичко. След което тя влиза при сегашния си приятел (мъжът който прави интервюто) и той започва да и разказва как някакъв луд отказва работата заради жена.. Накрая тя го зарязва и се връща при бившия от самолета..
Това е общо взето което се сещам за филма Sad
Много благодаря, предварително ако някой може да ми даде насока за този филм  Wink

# 26
  • София
  • Мнения: 1 654
Здравейте, издирвам един филм (Романтична комедийка) който преди две години го пускаха в автобусите на Биомет.. ( Само там съм го гледал и засичал )
Не си спомням името му, нито актьорите и имената в филма, а сюжета му беше горе долу това..

Две бивши гаджета се засичат съвсем случайно в самолет който лети към (мисля че беше) Париж. Той лети по повод интервю за работа, а тя отива при настоящото си гадже. А, гаджето и се оказва в края на филма, че е бъдещият работодател на бившия и. Местата им в самолета са един до друг, и през целият полет и двамата разказват на хората на съседните седалки гледните си точки за провала на тяхната връзка и изживените моменти заедно. На края на филма той отказва работата заради нея, като обяснява на интервюто за нея и колко е влюбен и т.н. а тя е в този момент е до вратата и чува абсолютно всичко. След което тя влиза при сегашния си приятел (мъжът който прави интервюто) и той започва да и разказва как някакъв луд отказва работата заради жена.. Накрая тя го зарязва и се връща при бившия от самолета..
Това е общо взето което се сещам за филма Sad
Много благодаря, предварително ако някой може да ми даде насока за този филм  Wink

Love Is in the Air
http://www.imdb.com/title/tt2298384/

# 27
  • Мнения: 2

Carmela Biscuit, изключително много ти благодаря! Simple Smile)))))

# 28
  • Мнения: 17
Търся името на филм в който американския президент падна със самолета си в една планина след атентат  а там момче беше тръгнало да става мъж (по традициите ) като застреля елен . Бащата на момчето беше подготвил застрелян елен за сина си , но детето попадна на президента и по един или друг начин го спаси от група терористи който го преследваха . Търсих и рових но не успях да намеря заглавието на филма .
Ако някой се сеща за филма и знае името му нека го сподели .
Благодаря !

# 29
  • Мнения: 8
Big Game / Голямата плячка (2014) се казва филма

Общи условия

Активация на акаунт