Търсим филми,но сме забравили имената им

  • 23 982
  • 48
  •   1
Отговори
  • IC 1101,Abell 2029
  • Мнения: 1 052
Здравейте!Търся 2 филма.Първият е много стар филм.Отначало започва с това как мъж и жена открадват един диамант през нощта от къща или магазин вече не помня,но по време на обира пристига полиция и те по време на бягството си успяват да влязат в музикален магазин и за да се отърват от диаманта го закрепят с дъвка за вътрешността на една китара.Но на другият ден когато отиват да си приберат диаманта се оказва че китарите/5 на брой/от този вид на който са закрепили диаманта са вече продадени.Така двамата,а впоследствие и някои други хора замесени по един или друг начин с този диамант се впускат в издирване и преследване на продадените китари в опити да се доберат до диаманта.Вторият филм е значително по нов и от жанр нещо като екшън комедия.Действието се развива в наши дни.Разправя се за двама младежи каратисти и техният китайски учител и по-точно наставник по кунг фу,който е сравнително млад.Основната идея на филма е че кунг фу е най-вече за самоотбрана и единствено в случаите когато ти е застрашен животът се допуска да се използва по друг начин.Благодаря предварително!

# 1
# 2
  • Мнения: 0
Търсете идола” включва едни от най-популярните песни на Силви Вартан, сред които и „Тази вечер аз съм хубава”, позната от българските кавър версии на Богдана Карадочева и Дони и Нети.

„Търсете идола” е комедия за мъж, принуден от приятелката си да открадне скъпо бижу. За да се спаси от преследвачите си, той скрива бижуто в китара, след което се разколебава и решава да върне откраднатото. Проблемът е, че китарата със скритото бижу се оказва собственост на няколко музиканти.
Жанр: Комедия
Франция, Италия / 1964 / 85 минути
Сценарист: Ричард Балдучи
Режисьор: Мишел Бойсрон
В ролите: Дани Савал, Франк Фернандел, Доменик Бошеро, Пиер Дорис, Силви Вартан, Шарл Азнавур, Джони Холидей

# 3
  • Мнения: 0
Здравейте, търся един филм който го даваха много отдавна бях го хванал към края и много  ми хареса, ако някои знае как се пише моля напишете. А за филма ще обясня накратко каквото помня:начи филма се развивапе в бъдещето ,Земята беше завладяна от извънземни подобни на хората само , че бяха по-големи от и много развити , и доколкото си спомням караха хората каквото беше останало от тях да копаят злато за тях. До колко се сещам един тез извънземни беше обучил от един хората на техните знания с някаква машина и после май ги унищожиха и започвах и до там спомням си само , че спря тока и мноо се ядосах тогава.Ако някои знае как се казва тоз филм ша му съм много благодарен.  Hug Hug Hug

# 4
  • Мнения: 0
Здравейте, търся един филм, гледал съм го много отдавна и си го спомням само в общи линии, мисля, че филмът беше френски. Значи един мъж много харесваше една жена, тя май беше някаква танцьорка и беше много красива, чудеше се как да се запознае с нея, запозна се, и беше много влюбен, абе беше тотално полудял по нея, тя обаче в началото се държеше малко хладно, просто не го харесваше чак толкова. Както и да е, той си я ухажваше, излизаха заедно и така след време и тя се влюби в него много стабилно. Имаше си някакъв период в който всичко беше окей, но постепенно чувствата на мъжа взеха да поотшумяват, обаче жената пък си продължаваше да е много влюбена в него. И така ситуацията се обърна на 180 градуса, той не искаше да излиза вече с нея, тя обаче постоянно се влачеше след него, и той започна да я унижава, започна да я кара да прави някакви гадни неща с които сама се унижаваше защото я заплашваше, че иначе ще я напсуне, накара я да се подстриже съвсем късо, започна да я бие, караше я да яде постоянно и тя надебеля и погрозня значително, но тя толкова влюбена че търпеше униженията само и само да е с него.  И така към края на филма, тя осъзна че нещата са станали уродливи и не е нормално, и все пак го напусна, отиде на някакви острови, и в края на филма я дадоха как се връща с един самолет обратно във Франция, и изглеждаше както в началото на филма, страшно красива.
  Ако някой го е гледал и знае как се казва моля да сподели.

# 5
  • Мнения: 6
Здравейте! Пред час-два се сетих за един филм, на който не му знам името, но съм го гледала преди известно време. Не се сещам много-много и за сюжета, но ще пробвам да разкажа, каквото помня. Надявам се някой да се сети ..  ooooh!
Така ... Ставаше дума за едно момче, спортист (не знам точно как се нарича уредът, на който правеше там каквото трябва, дървено беше и имаше халки, май кон му викат .. Wink ), което беше претърпяло мисля някакъв инцидент и беше прекъснало тренировките си. Помня още, че ходеше до някаква бензиностанция късно вечерта, единият път валеше, иии там имаше един дядо .. , който се опита да разбере какво му се е случило на момчето и започна постепенно да го обучава, за да си възвърне силите. Дядото/чичото имаше някакви свърх способности сякаш, тъй като се местеше от покрива на бензиностанцията на земята и обратното ии доста бързо ставаше това.
Краят не го помня. Дано не бъркам сюжетът на този филм с друг  ...

  bouquet

# 6
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Здравейте, търся един филм който го даваха много отдавна бях го хванал към края и много  ми хареса, ако някои знае как се пише моля напишете. А за филма ще обясня накратко каквото помня:начи филма се развивапе в бъдещето ,Земята беше завладяна от извънземни подобни на хората само , че бяха по-големи от и много развити , и доколкото си спомням караха хората каквото беше останало от тях да копаят злато за тях. До колко се сещам един тез извънземни беше обучил от един хората на техните знания с някаква машина и после май ги унищожиха и започвах и до там спомням си само , че спря тока и мноо се ядосах тогава.Ако някои знае как се казва тоз филм ша му съм много благодарен.  Hug Hug Hug

Възможно ли е да е "Бойно поле Земя" /Battlefield Earth: A Saga of the Year 3000 ?

# 7
  • Мнения: 2 865
Здравейте, търся един филм, гледал съм го много отдавна и си го спомням само в общи линии, мисля, че филмът беше френски. Значи един мъж много харесваше една жена, тя май беше някаква танцьорка и беше много красива, чудеше се как да се запознае с нея, запозна се, и беше много влюбен, абе беше тотално полудял по нея, тя обаче в началото се държеше малко хладно, просто не го харесваше чак толкова. Както и да е, той си я ухажваше, излизаха заедно и така след време и тя се влюби в него много стабилно. Имаше си някакъв период в който всичко беше окей, но постепенно чувствата на мъжа взеха да поотшумяват, обаче жената пък си продължаваше да е много влюбена в него. И така ситуацията се обърна на 180 градуса, той не искаше да излиза вече с нея, тя обаче постоянно се влачеше след него, и той започна да я унижава, започна да я кара да прави някакви гадни неща с които сама се унижаваше защото я заплашваше, че иначе ще я напсуне, накара я да се подстриже съвсем късо, започна да я бие, караше я да яде постоянно и тя надебеля и погрозня значително, но тя толкова влюбена че търпеше униженията само и само да е с него.  И така към края на филма, тя осъзна че нещата са станали уродливи и не е нормално, и все пак го напусна, отиде на някакви острови, и в края на филма я дадоха как се връща с един самолет обратно във Франция, и изглеждаше както в началото на филма, страшно красива.
  Ако някой го е гледал и знае как се казва моля да сподели.

Горчива луна?
http://www.imdb.com/title/tt0104779/

# 8
  • Мнения: 0
@Arizona да, оказа се, че това е филмът. Даже от една година стои в списъка за чакащи за гледане, интересна работа  Simple Smile
Благодаря много.

# 9
  • София
  • Мнения: 6 219
Здравейте! Пред час-два се сетих за един филм, на който не му знам името, но съм го гледала преди известно време. Не се сещам много-много и за сюжета, но ще пробвам да разкажа, каквото помня. Надявам се някой да се сети ..  ooooh!


  bouquet

Peaceful warior се казва филма. има го в замунда.

# 10
  • Мнения: 6
Здравейте! Пред час-два се сетих за един филм, на който не му знам името, но съм го гледала преди известно време. Не се сещам много-много и за сюжета, но ще пробвам да разкажа, каквото помня. Надявам се някой да се сети ..  ooooh!


  bouquet

Peaceful warior се казва филма. има го в замунда.


Много ти благодаря! Simple Smile Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 42
 Здравейте,искам да гледам още веднъж един филм ,но не помня как се казва.Имам спомен за фиктивен брак между рускиня и германец и тя му оставя едно момченце на 3-4 годинки.(Може  би  се казваше  Дима детето) Мъжът свиреше по погребения и  детето все рисуваше ковчези.Германеца не знаеше руски и негова приятелка-учителка по руски разказваше приказки по телефона вечер на детето.Спомням си една сцена -детето е във ваната и на слушалката на душа говореше с баба си от Русия все едно е телефонна слушалка да дойде да го вземе.   bouquet

# 12
  • Мнения: 2 865
Здравейте,искам да гледам още веднъж един филм ,но не помня как се казва.Имам спомен за фиктивен брак между рускиня и германец и тя му оставя едно момченце на 3-4 годинки.(Може  би  се казваше  Дима детето) Мъжът свиреше по погребения и  детето все рисуваше ковчези.Германеца не знаеше руски и негова приятелка-учителка по руски разказваше приказки по телефона вечер на детето.Спомням си една сцена -детето е във ваната и на слушалката на душа говореше с баба си от Русия все едно е телефонна слушалка да дойде да го вземе.   bouquet
Коля
http://www.imdb.com/title/tt0116790/

# 13
  • Мнения: 42
Нито е германец,нито е Дима и пак се сети.Simple Smile  Благодаря. Тегля си го от Замунда

# 14
  • Мнения: 0
Здравейте! Много отдавна даваха един филм по телевизиятя. Разказваше за едно момиче, което се готви да стане монахиня.Майка й е умряла и баща й се жени повторно. Живее в манастир от малка и се прибира вкъщи точно преди да стане монахиня. Среща един младеж и се влюбва. Младежът е приятел на семейството, който май учеше да става адвокат. Той обаче е женен за едно друго момиче. Една вечер тя бяга от манастира, за да отиде до дома му и да му каже, че го обича, но накрая се връща в манастира и става монахиня (това беше към края на филма и валеше доколкото си спомням). Последната сцена беше в манастира и я покриват с един плащ (така каза сестра ми, а аз имах чувството че я слагат в някакъв ковчег). Съжалявам за обърканата информация. Надявам се някой да може да ми помогне да открия този филм, защото наистина много ми хареса. Гледах го преди няколо години.

Последна редакция: пт, 18 мар 2011, 23:15 от aliyn89

Общи условия

Активация на акаунт