Изучаване на Английски език към програмата "АЗ МОГА" - 2

  • 141 650
  • 1 181
  •   1
Отговори
# 1 140
  • Варна
  • Мнения: 691
аз чакам да се сформира нов курс в Форос..............оффф голямо чакане

# 1 141
  • Мнения: 549
Здравейте,
Аз съм се спряла на доставчик за обучение Институт за следдипломна квалификация при УНСС, бул.Климент Охридски №2 (в района са кв.Мусагеница, кв.Дървеница), тъй като разположението му ми е много удобно. За съжаление в деня, в който се обадих да попитам за записване, ми казаха, че в същия ден започва курс, но нямаше как да се включа (БТ не издават ваучер в деня, в който започва курса). Ако някой е заинтересован от този ДО, може да им звънне и да си остави координатите, така че да се попълни бройката по-бързо и поне в края на март началото на април да се започне следващ курс. Аз принципно трябва да започвам от ниво B1, а не от съвсем ниските нива.

# 1 142
  • София
  • Мнения: 619
Здравейте! И аз се присъединявам към всички одобрени. От гр.София съм ,но нямам възможност да посещавам на място курса,за това съм се спряла на дистанционното обучение с изучаване на английски език. Бихте ли ми помогнали как да се ориентирам в избора на школа която предлага такова. Списъка на агенция по заетостта е доста дълъг с фирмите които предлагат изобщо обучение и е трудно човек да се ориентира!

# 1 143
  • Canada
  • Мнения: 649
ronkis, Кабината са най-известни май с дистанционното си обучение. Другия вариант е да пробваш Британика - 40% е дистанционно, останалото - присъствено.
Между другото, във Варна курсът в Британика за В1 започва от 06.04

# 1 144
  • Мнения: 216
Здравейте, одобрена съм за курс по английски - добре че се обадих в БТ Младост иначе кой знае колко щях да си чакам. Чудя се дали е толкова строго изискването за 20 процента отсъствия или трябва да говоря на място с доставчика. Харесах си курс в Биг Бен Младост. Много ми е удобно като положение. Дали това че ще раждам наесен няма да се сметне като достатъчна извинителна причина за повече отсъствия. На този етап планиране на курс до януари месец ми се вижда немислимо. Дали да се насоча направо към дистанционно обучение. Преди години съм учила английски в ИЧС и контактът с преподавател на живо ми се струва незаменим. Естествено никога до сега не съм опитвала дистанционно обучение-така че приемам съвети всякакви.

# 1 145
# 1 146
  • Мнения: 2 342
Вече разрешиха дистанционното обучение

Споделяли са ми, че ако не мине проверка в деня на отсъствието понякога ти дават да се подпишеш и за този ден, но при нас не е е така. Всичко е стриктно. А и в момента вървят доста проверки, защото насоро хванали доста сериозни нарушения в някои бюра по труда и школи.

# 1 147
  • Варна
  • Мнения: 2 274
Здравейте, извинявам се, че не съм прочела цялата тема Embarassed
Та на въпроса - мъжа ми е одобрен по програмата "Аз мога" за английски език.От БТ са му казали първо да се уговори с някоя от одобрените фирми за обучение по програмата.
До сега рових да намеря фирми за Варна - намерих Зенит, Фарос, Британика.
Други има ли и кои са те.
Гледам, че повечето курсове се провеждат от 18ч., а дали има такива от преди обяд...?

# 1 148
  • Варна
  • Мнения: 691
здравейте,

От Фарос ми се обадиха-започват А1 от 22 април, два пъти седмично /вторник и четвъртък/ от 18.30 до 20.45ч
Записах се и дано всичко е ОК

# 1 149
  • София
  • Мнения: 42
От днес, 26.03.2013 г. всички ДБТ в страната могат да издават уведомления на одобрени лица към Доставчици на обучение, предлагащи дистанционна или смесена форма на обучение, спазвайки актуализираното и утвърдено „Ръководство за работа на конкретния бенефициент на главна дирекция „Услуги по заетостта” по схеми за директно предоставяне на безвъзмездна финансова помощ по Оперативна програма „Развитие на човешките ресурси 2007-2013”.

# 1 150
  • Мнения: 3
Някой има ли информация какво представлява дистанционната част от курса на Аво Бел?
 На сайта им   са споменати мултимедийни продукти, но нейде из нета срещнах мнение, че е било доста разочароващо и губене на време. Удобни са ми като място, но дистанционно обучение за високите нива, които ме интересуват, някак не ме влече много.  Confused Мнения?

# 1 151
  • София
  • Мнения: 940
И тук да питам, моля за помощ с мнения. В момента съм в дилема да избера Фарос или Британика. За съжаление и в двете има свободни места само за съботно неделни курсове..., а на мен ми се искаше през седмицата.

То май във Фарос вече няма места, но все пак се надявам скоро да има нови групи.

Днес звъннах във Фарос, не се очертава скоро да има нова група по Английски. Нито пък имат информация дали ще има въобще нова група.

Моля да ми препоръчате някой доставчик за А2 ниво. Предпочитам присъствена форма, през седмицата. Не ми се иска да претупват нещата и да не науча нищо ново.

Последна редакция: пт, 12 апр 2013, 11:56 от 404NotFound

# 1 152
  • София
  • Мнения: 6
И аз съм ниво А2 и най накрая от понеделник започваме-в Британика.Понеделник,сряда и през петък и ще има и дистанционни часове.Обаче аз съм предала уведомлението още в февруари и два пъти променяха датата.Та не знам дали има свободни места.

# 1 153
  • София
  • Мнения: 940
ditzve Имат свободни часове за събота и неделя само, като курса започва края на Май. Обаче негативните отзиви за тях не са малко и затова се колебая. За жалост Фарос може и да нямат повече групи.

# 1 154
  • София
  • Мнения: 6
Здравейте,има ли някой ,който е по програмата в Британика.В онлайн модулите не разбрах как се отчита времето.Няколко пъти влизам и все отначало започва да ми се отчита времето.И после като  отида на моите статистики -ми е отразено 0.00.А аз съм стояла повече от два часа.

Общи условия

Активация на акаунт