Изучаване на Английски език към програмата "АЗ МОГА" - 2

  • 141 649
  • 1 181
  •   1
Отговори
# 1 125
  • Мнения: 202
Здравейте момичета,

Бих искала да попитам дали имате някаква информация за Зенит -94 (Варна).Имам ваучер по програмата за английски език,но понеже вече за март училища Европа и Сигма-Фарос са сформирали групи ,а Зенит ще правят такава на 14.03.2013. Лично аз нищо не знам за метода им на работа и ми се иска ако имате някакви да ме посъветвате дали е добър избор. newsm78
присъединявам се към въпроса.

# 1 126
  • Мнения: 4
Здравейте на всички! Аз имам един проблем - загубила съм ценното уведомление за изучаване на английски език, утре ще отида до бюрото но дотогава няма да мигна от притеснение Cry
Знаете ли дали може да ми издадат някакво копие или ще пийна една студена вода?
Надали има други такива блейки като мен.  Ако някой може да ме успокои преди да ми е побеляла косата ще съм благодарна!

Помоли се, излъжи нещо ако трябва, че са ти го откраднали заедно с други документи  Embarassed
Не смята, че е невъзможно да ти издадат дубликат. Ваучера обаче трябва да го пазиш като очите си...
Дадоха ми копие от уведомлението! Наистина поизлъгах за по-сигурно че са ми откраднали чантата, но нямах проблем! Поздрави и мерси за отговора!

# 1 127
  • Мнения: 2 342
знаете ли дали вече разрешиха дистанционното

# 1 128
  • Canada
  • Мнения: 649
знаете ли дали вече разрешиха дистанционното

Току що има новина, че от 15.03 го пускат...http://www.facebook.com/#!/AzMogaPoveche
Уважаеми кандидати за обучение,
 
Днес 27.02.2013, Агенцията по заетостта обяви, че ще даде официален старт на дистанционните обучения на 15 март. От тази дата Кабината ще започне също да попълва Вашите уведомления за обучение.
Не виждам на официалнта страница, обаче, тази информация...

# 1 129
  • София
  • Мнения: 6
И аз получих от една фирма Изоблок информация на е-мейл,че от 15.03.2013 започва дистанционно.Преди да отида в Британика,бях писала е-мейл на тези за да получа информация.Дано няма проблем с дистанционната форма,че да започваме най сетне.

# 1 130
  • Мнения: 1 510
Аз подадох документи преди ... 5 мес. или нещо подобно и още нямам никакъв отзвук. Дали знаете нещо за тази "вълна" - последната по набиране на кандидати. Май беше преди Нова Година.

# 1 131
  • Мнения: 154
Здравейте,аз съм одобрена за обучение по английски език и сега съм в процес на търсене на школа.Въпроса ми е някой има ли отзиви от BBIL centur ,като цяло се бях спряла на Аво бел,но като ви чета май има доста негативи от тях?А за Британика,от бюрото по труда,преди две седмици някъде, ми казаха,че са си прекратили договора по програмата"Аз мога повече"

# 1 132
  • Мнения: 154
Здравейте,аз съм одобрена за обучение по английски език и сега съм в процес на търсене на школа.Въпроса ми е някой има ли отзиви от BBIL centur ,като цяло се бях спряла на Аво бел,но като ви чета май има доста негативи от тях?А за Британика,от бюрото по труда,преди две седмици някъде, ми казаха,че са си прекратили договора по програмата"Аз мога повече"

# 1 133
  • София
  • Мнения: 6
Аз на 22.02.2013 си занесох в БТ отрязъка от Уведомлението ,попълнен от Британика.Освен ,че чакат разрешение за дистанционно обучение ,нищо подабно на това,че договора е прекратен не ми казаха.И ако това е вярно ,какво става?

# 1 134
  • Варна
  • Мнения: 691
Току що звънях в Информационно обслужване Варна за да ме изненадат с това че курса от 12.03 се отлага за 7.05 Ужасно

# 1 135
  • Мнения: 154
Аз на 22.02.2013 си занесох в БТ отрязъка от Уведомлението ,попълнен от Британика.Освен ,че чакат разрешение за дистанционно обучение ,нищо подабно на това,че договора е прекратен не ми казаха.И ако това е вярно ,какво става?
Така ми казаха от бюрото в Младост,звъннете да попитате най-добре.А предполагам,че ако наистина е прекратен договора,се издава ново уведомление и може да си намерите нов доставчик.

# 1 136
  • София
  • Мнения: 42
Аз на 22.02.2013 си занесох в БТ отрязъка от Уведомлението ,попълнен от Британика.Освен ,че чакат разрешение за дистанционно обучение ,нищо подабно на това,че договора е прекратен не ми казаха.И ако това е вярно ,какво става?
Така ми казаха от бюрото в Младост,звъннете да попитате най-добре.А предполагам,че ако наистина е прекратен договора,се издава ново уведомление и може да си намерите нов доставчик.
ако наистина е прекратен договора,се издава ново уведомление и може да си намерите нов доставчик

# 1 137
  • Варна
  • Мнения: 24
Здравейте! От Варна съм, получих уведомлението си преди 5 дни и си търся школа с дневни курсове. Някой да знае такава. Да не е в събота и неделя и да не е дистанционно обучение

# 1 138
  • Мнения: 1 935
Здравейте! От Варна съм, получих уведомлението си преди 5 дни и си търся школа с дневни курсове. Някой да знае такава. Да не е в събота и неделя и да не е дистанционно обучение

Попитай в Учебен Център  Планета.

# 1 139
  • София
  • Мнения: 498
Британика работят по-програмата , току що говорих с тях ,-  за гр. София става въпрос и ми обясниха подробно кога , къде и какво стартира ....

Общи условия

Активация на акаунт