ДЕКЕМВРИ 2009

  • 73 119
  • 571
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 2 104
Е, хайде и аз да се разпиша.
Ходи детето на градина с голямо желание, аз съм много доволна от това.
Постоянно е гладна, което също ме радва, иначе е 15 кг и 104 см- клечо Simple Smile
С голяма загриженост се отнася към бебето (то вече е на 1,5 г, де), играе с нея, целува я, гушка я- изявява се като кака.
Докато към кака си е по-агресивна на моменти, за което, разбира се, постоянно й се карам.
Говори всичко, нон стоп мели, не можем да й затворим устата.
ПРоблем със субординацията имаме голям Mr. Green , ама засега овладявам положението.
А, и още пие мляко вечер от една голяма срязана биберона, та който го беше срам, да знае, че не е сам Mr. Green

# 541
  • Мнения: 518
Marleen ако нямах опит , бих казала ,че щом е момиче по-естествено приема бебе в къщи .
не е така . зависи от детето . Васил беше също така грижовен и нежен . все още е в някои ситуации .
но като се стигна до момента малкия да му дърпа и чупи играчките , идилията се поразвали  Wink.

влизам за да споделя колко съм доволна от допълнителните занимания в детската .
бях на открит урок по английски . чудесна система и преподавателка .
но от латино танците съм истиски впечатлена .
клубът ,който е поел заниманията е "танцувай с мен ".
снощи им беше концерта в залата на ВИАЗ .
организацията - като в американските филми . нови костюми , за всяка група различни и цветни . каките официално облечени -еднакво .
атмосферата - все едно си на фиеста в Рио .
мъниците ... е , не бяха чак блестящи . предполагам на репетиции са били , но тук първият танц мина в оглеждане на пространството , вторият - повече се концентрираха да танцуват.
Емил е най-дребният в средата , не се вижда много .
пускам ви клипче :
http://www.youtube.com/watch?v=wofqnhK9kP4&feature=youtu.be

# 542
  • София
  • Мнения: 2 104
много са сладки:)))

# 543
  • Мнения: 289
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=608522262492154&set= … type=1&ref=nf



Честит ден на детето!
Нека са ни живи и здрави дечицата!!!

# 544
  • Мнения: 25
oska страхотни са тези мъници, страхотно е че имате толкова допълнителни занимания в детската градина.

Искам да споделя, че имаме проблем и с ината и аз незнам как да се справя с него, а много ми се иска поне малко да се причупи, че не се трае. Повечето деца на тази възраст са в този инатливия период, не че искам да го подчиня да не ме разберете грешно, но много се чувствам безсилна когато започне да прави нещата обратно само напук на мен.

# 545
  • Мнения: 92
Привет !Повдигам темата ,че наближават първите рождени дни и  предполагам ще има интерес.Нашият е в събота и се чудим какъв подарък да купим на Емо .Вкъщи има  толкова много играчки само прескачаме , не се прибиратИмаме коли , самолети , динозаври , животни , строители .Но  искам да му купя все пак играчка занимателно нещо .Вие решили ли сте подаръците вече?
Иначе при нас новото е че от утре почва голям строеж в градината на Емо и ще се гледаме вкъщи тъкмо му беше харесала вече да ходи дано след това не прави проблеми.С Дени са голям филм ту се бият за играчки ту се целуват .Веселба Simple Smile Деница не съм я пускала на ясла , догодина мисля направо на градината .И ще сме си вкъщи .Иначе Емо дръпна на сантиметри лятото, но си е все така слабичък .Ген какво да се прави  Sunglasses

# 546
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Милен_ка тъкмо се сетих за вас, че предстоят рожденните дни тези дни. И ние сме много затруднени с подаръците и играчки. И в нас се прескачат много и трудна работа е да решим какво. Приятно изкарване на празника ви желая.

Ани и тя е все така слабичка, ама здрава да е.

# 547
  • Мнения: 354
Много се радвам,че темичката се побутна Simple Smile
И аз вече мисля за подаръци, за РД,за Коледа,че и имен ден има малката този месец...Вече съм си набелязала някои неща,но и на мен ми се иска да й взема и нещо образователно,ама представа си нямам какво да е Thinking Ще следя за предложения!
В темата за коледни подаръци бяха споменали за тази книжка-игра http://prikazka-igra.com/reviews.html разгледах я и ми хареса,мисля това да е един от подаръците.

Скоро бяхме при лекарката и понеже се оказа,че сме пропуснали последната консултация Blush я теглиха и мериха.Вече е 110см и 19кг.

scrye ,виждам лентичката ти,честито HugЛека и безпроблемна бременност ти желая!

# 548
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Nessa09 благодаря! Браво големи сте, Ани е 92см и 12кг Simple Smile
Пък за играчките, мисля да заложа тази година на игрите на Джеко - имаме в нас и съм много доволна, повечето са тип семейни игри, включваме се всички и за зимните месеци са идеални.

# 549
  • Мнения: 92
Честито скрай ,знае ли се вече пола? Ние след малко ще ходим за тортата и ще минем през някой магазин за играчки да видим ако нещо ми хареса ще му взема  .Той като получи нова играчка, все си я държи два дена спи с нея и после му омръзва Laughing Laughing

# 550
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Милен_ка, благодаря. Момиче пак е за сега Simple Smile. Пък играчките същата работа, интересни са 2-3 дена само.

# 551
  • Мнения: 354
Честит рожден ден на двамата рожденици   ura 
Бъдете живи и здрави,растете безгрижни и щастливи и все така радвайте мама и тате!

# 552
  • Мнения: 518
ЧРД на Емил и Илиан !
живи , здрави , палави и умни да растат !

най- полезната играчка от Джеко , която имаме , е магнитна табла-кутия с много цветни геометрични форми и карти с модели .
помагам когато трябва да повтаряме точно .но също подреждат и си измислят сами фигури .

вече е почти невъзно някой да включи компа и Емил да не довтаса с ревове и тръшкане , за да го завладее . играе предимно на енгри бърдс и пингуин клуб , от време на време  рисува с една програма .

подарявам , разпродавам и изхвърлям доста играчки вече . особено по-обемните . правихме разместване на стаите у дома , задачата - да сместя в стая 10 квадрата всички играчки , книги и дрехи на двете деца , така-че вече много внимателно прецизирам играчките ,които влизат в къщи .
може и да ми хрумне нещо специално за рожденния му ден ,но засега енгри бърдс смачковци или едни чудовища в гардероби (пак много дребни) може да свършат работа . или книжки като Франклин или Финдъс и Петсън , които ни липсват от колекциите.

винаги съм искала да имам от онези влакчета с релси и батерии , които вървят сами и свирят ....... обаче това е скъпичко , пък и е мое желание (не че на децата няма да хареса , ама.....).

мои роднини пак ми пуснаха мухата , че Емил е прекалено дребен и има проблем .
това и без друго ме тормози отдавна .
беше през лятото , ходих при ЛЛ да обсъдим какви изследвания да му направим . тя каза първо да видим с какъв темп расте . и така за три месеца от края на юли до сега е порастнал с 4 см.
сега е 98 см. и тежи 12-13 кг.

# 553
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Честито на рожденниците и от мен!

oska както виждаш и ние сме така, щом са здрави децата, въобще не се притеснявам вече колко била слаба или колко била дребна, да чукна на дърво е здраво дете и това е най-важното за мен.

Да това на Джеко е купил брат ми за рожденния ден на Ани, а ние имаме една с няколко игри от миналия рожден ден. С едни карти и игри за броене, памет и т.н. Забавляваме се семейно, имаме и едни шаблони за рисуване.

# 554
  • Мнения: 354
А някой случайно да има от тези карти http://www.game.store.bg/p76626/100-igri-s-prikazni-geroi-aktivni-karti.html или от другите им модели?Дали са занимателни и какво точно се прави с тях?
Тази книжка също ми се струва интересна http://www.book.store.bg/p76630/1001-neshta-koito-da-otkriesh-na-selo.html.

Общи условия

Активация на акаунт