Отговори
# 705
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Страхотен ден, със страхотни новини. С 1-я ден на декември, хем коледното настоение се засилва, хем живи и здрави бебчета се раждат  Hug Като ви чета, направо ми се иска да идва края на декември и живот и здраве и аз да гушкам бебчето си  Heart Eyes

# 706
  • Мнения: 3
 Хайде ред е на  Jojolinka и zuzi_beliata ,дали няма да ни изненадат  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed скоро да  гушнат здрави и пухкави бебоци   Simple Smile

# 707
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ МАМИ Аia, Helene, LADY_ N, Djesy и Elli_g, ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБОЦИТЕ И МНОГО МНОГО РАДОСТ ДА НОСЯТ НА СЕМЕЙСТВАТА СИ   bouquet   bouquet   bouquet  bouquet   bouquet

# 708
  • Бургас
  • Мнения: 529
Честито на целия отбор с мъжките мами - Djesy, LADY N, Мама Aia и elli_g!!!
Да са Ви живи и здрави  Кристиян, Калоян, Марти, Даниел и Николай,
да папкат и да Ви радват много!


Helene 8118 , ЧЕСТИТО!!!
Да ти е жива и здрава малкита принцеска Камелия!

Която, стискам палци всичко да мине възможно най-бързо и благополучно!

# 709
  • Мнения: 152
Еха айде наново... наистина 01.12 се оказава засега най-плодовития ... Wink
 
Честито на мама Djesy и на мама Elli_g! Нека синовете им Кристиян и Николай да растат много здрави, весели и щастливи. Нека носят много радости на мама и тати. Бързо възстановяване и изписване на мама Ели. А  Djesy  предполагам е изписана вече ,така че чакаме скорошно включване от нея.  

Tsvety_georgieva успех днес. Нека мине леко и безпроблемно Simple Smile


Между другото за жълтеницата , на една лекция на 9 месеца, лектор беше д-р Масларски - мисля, че е доста уважаван педиатър. И самият той каза, че при тежка жълтеница било полезно да се дава глюкоза на бебо, дори и под формата на подсладена вода, за да може да я изкара по-бързо. Затова може би не бива на пълно да се отрича, но само в случаите на тежка жълтеница.  Naughty Това го повтори поне 3 пъти  Naughty
Абслютно същото се каних  да напиша снощи, ама два пъти сядах и забравях покрай многото честитки за бебетата.  Това с подсладената вода не е бабина измишльотина, а си е чисто медицински препоръчително, а в някои случай ЗАДЪЛЖИТЕЛНО. Сладката водата, която е един вид като глюкозата,  може да се отрича за кърмените бебета и т.н., но при жълтеница действа като един вид лекарство. Затова и навремето с такива препоръки са изписвали бебетата, сега вече не ги дават щото никой не ги слуша. Но ако бебето прекара някаква жълтеница в болницата е хубаво и в къщи да се продължи даването на такава вода, за да не става да се връщаме в болницата. Иначе не трябва да се шашкаме... Simple Smile Отричането на водата със захар е нещо като отричането на необходимостта от Вигантола, но в крайна сметка и двете неща трябва да се преценяват според ситуацията дали да се дават или не, а не да се каже категорично НЕ или пък ДА Wink

Момичета днес съм на преглед и вероятно запис на тонове... то аз ще родя докато се сетят да ми ги запишат ама айде. Дано да е порастнало бебчето и всичко да е наред и дано да му идва и неговия час, че както термина ми е за края на месеца сигурно ще си остана сама в темичката да си кукам. Лек ден и като се прибера сигурно ще има новини и от други майчета, затова от сега им желая успешно и леко   Praynig

# 710
  • Мнения: 1
Добро утро! Явно е, че не съм само аз ранобудна  Simple Smile

Мама Ива, на мен още не са ми записвали тоновете и се чудя кога ли ще се случи ако изобщо се случи  Thinking

Дано и днес има бебевалеж, като вчера...толкова е хубаво  Simple Smile

# 711
  • Морска приказка
  • Мнения: 465
Добро утро.
Цвети ще стискам палци  всичко да мине добре при вас  Praynig
mama_Iva мойто АГ не прави запис на тонове. Запис ми правиха миналата седмица  и то докторката при, която ще раждам. Така, че ако разчиташ на твойто АГ може и да не те огрее  Laughing. Да знаеш, че няма да си кукаш сама, а с мене заедно двете  Laughing щото и при мен като гледам няма въобще да е скоро събитието  Simple Smile.
Хайде очаквам новите бебчета днес  Hug

# 712
  • Мнения: 1
ikamenova, аз бях във вторник на консултация, но даже и не ми мериха кръвното, нито ме теглиха...за запис на тоновете пак нищо... no
Ще чакам информация да споделиш как е минало в АГ-то.
Толкова ми е странно... чувала съм, че в деветия месец трябва да посещаваш ЖК всяка седмица... а мен от 30-ти ноември ме викат отново (ако не съм родила) на 17-ти декември.  newsm09
Притеснявам се...просто искам всичко да е наред...

# 713
  • Мнения: 34
Аз от притеснение забравих да честитя на новите мамчета

Да са им живи и здрави бебчетата и да пораснат мнго големи Hug Hug Hug

Ние отиваме към клиниката спискйте палци всичко да се нареди както трябва Praynig Praynig Praynig

Много благодаря на вас момичета които ми вдъхнахте подкрепа,имах нужда  bouquet  bouquet  bouquet

# 714
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт