Отговори
# 675
  • Мнения: 1
искам да се извиня че ви подведох мамата с младежа Калоян е LADY N но явно след днешния екшън около мен напълно съм изкукъла  newsm61

Дано и ти скоро ни зарадваш с хубава новина  Hug

# 676
  • Мнения: 25
Привет мами !
От 3 дни съм се побъркала с един отчет на проект и не съм чела , но съм толкова приятно изненадана Simple Smile
Колко много радости за толкова кратко време! Да са честити рожбите на всички нови мами!  newsm18 mammaЖелая им много здраве и усмивки!

Исках да споделя, че одеве повръщах Rolling Eyes Не знам нормално ли е това, по принцип почти не съм повръщала през цялата бременност?
Любопитно ми беше също дали има мами с домашни любимци, и дали ги махат когато бебето се появи? Понеже имам куче и не искам да се разделям с него в никакъв случай, мисля само първите 2,3 месеца да го дам на приятел да го гледа. Ще се радвам да пишете и за ваши решения(ако имате дом. любимци).  Hug
Одеве малко погледах и снимки във facebook, много сте свежи и хубави, а за бебета нямам думи- малки красоти сладки! Simple Smile)

# 677
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Исках да споделя, че одеве повръщах Rolling Eyes Не знам нормално ли е това, по принцип почти не съм повръщала през цялата бременност?

Повръщането е един от признаците за предстоящо раждане. (освен, ако не е от храна или вирусче)

# 678
  • Полски Тръмбеш
  • Мнения: 18
Честито на новите мами   bouquet   bouquet   bouquet
Днес наистина "заваляха" бебоци  Hug  Hug  Hug

Малее, мамчета гледахте ли новините по бтв?!- за док. в Горна Оряховица... #Crazy  #Crazy  #Crazy чак тръпки ме побиха... тия как въобще заспиват спокойно вечер??? fight ноправо да ги застреля човек закви изроди са а хората им се доверяват и се оставят в ръцете им  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire

# 679
  • Мнения: 152
Еха колко много бебета днес.

Аз имам подозрения, че NADY N = LADY N, понеже не открих такава мама на първа страничка. Та много ще се радвам, ако наистина е тя след толкова перипети да види слънчицето си
Данили и аз сигурно 10 мин се зверих на първа страница и не открих такава мама, а пък името едно такова ми изглеждаше познато... Добре че си ти да ракриеш самоличността й.
Честито на мама LADY N. Да й е живо и здраво момченцето и от тук насетне само радости и щастие да има в къщи. За мама много прегръдки и дано бързо да се възстанови.
Честито и на мама Хелене. Да е жива и здрава малката кукла Камелия. Нека расте много весела, щастлива и обградена с обич. Simple Smile.
Честита двойна радости и на Aia. Нека двамата младежи да бъдат много здравички и щастливи. Бързо възстановяване на мама, защото от тук нататък мъжкото й царство става голямо и ще има нужда от нейните грижи Simple Smile

# 680
  • Мнения: 152
Която мила запази спокойствие и си пести нервите. То не, че не е за нервиране, но точно сега от нерви може да ти спре кърмата. Станалото станало. Определено не е трябвало да ви изписват от болницата, но явно са гледали бързо бързо да ви отпратят в къщи. Жълтеницата е нещо нормално за бебчетата, при недоносените и тези с по-ниско тегло е и по-силно изразена. Жалко че така ви изнудват ( защото си е чисто изнудване това за 100лв/ден), но съм сигурна, че за няколко дни ще стабилизират нещата и Боянчо ще се оправи... не се тревожи за лампата,тя е доста полезна. Ако си спомняш едно време в детските градини ни облъчваха точно с такива. Беше много забавно, защото даваха едни много готини очила Simple Smile  Колкото до несмъкнатия ташак също не е проблем. Просто трябва да го следиш, най- вероятно ще се смъкне сам след известно време и ОПРЕДЕЛЕНО детето няма да има никакви проблеми за вбъдеще Simple Smile Общо взето сега това което се иска от теб е да бъдеш настоятелна в кърменето, което пък от своя страна изисква спокойствие и увереност Simple Smile Успех мила и те чакаме с добри новини съвсем скоро Simple Smile

# 681
  • Мнения: 3
Честито на новите мами  Lady N , Helene и на  Aia   ,да са   живи и здрави    всички и скорошно изписване

 При мен всичко е нормално от прегледа ,пак ме претупаха  #Cussing out , мериха ми кръвното  130 на 80 ,каза че е малко високо и утре ще ходя да давам кръв и урина ,като се претеглих  93 кг ,сестрата се ококори казва ами аз те пиша 80 / да спомена че забременях на 75-76/:crazyeyes: , аз и отвърнах ами като не ме теглите  и мерите . #2gunfire абе какво да разправям,луда работа.За  запис на тонове нищо не казаха, а и аз забравих ,но след това  се обадих да питам ,казаха че здравната каса не ги поемала и трябвало да се уговоря с док . и не знам си кво още ,другата седмица на ЖК щели да ми кажат.Утре ще ходя в АГ където мисля да раждам и да питам как стоят нещата с това и да ме видят и там .

# 682
  • Мнения: 55
Наистина днес много емоционален ден е бил Simple Smile

За жалост видях, че Koqto има проблем с малкия Боян! Миличка, всичко ще се оправи. По-добре наистина в болницата под наблюдение. Тази жълтеничка не е страшна... ще го нагреят с лампата и ще се оправи. Дано само се пребориш с кърменето, защото знам, че е много полезно за него сега. Точно снощи четох една книга с най-честите болести и проблеми на бебетата до 1 год. И там пишеше, че кърмата е най-доброто лекарство за жълтеницата. Така че опитай да си спокойна, за да не спре кърмата. Кураж, мила!  Hug

Виждам че и Zuzi и Monkas вече са в трепетно очакване... късмет... дано е съвсем скоро финала   bouquet


Кали, и моята девойка днес игра ръченица на пикучния ми мехур, сигурно съм била много смешна картина за хората навън, какви физиономии правех и едва се сдържах да не припикая някой дръвче.


Мари, не знам какво е това чудо... аз нощес за малко да стигна до рев... освен мехура и по нещо друго риташе ама не знам кое вляво...  ooooh! Пак седях цяла нощ в леглото и чаках да се укроти, но... чак към 5 сутринта имаше леко затишие.

# 683
  • София
  • Мнения: 701
Ами ДА. Говорих с педиатъра, защото можеше и да ни върне  Simple Smile  Даде ми  телефона си и каза  даму звънна  един ден преди да ме изпишат за да може да  доиде в деня  на изписването да  ни види Wink   Така, че ако имаш време  иди да  говориш с някой педиатър,  в  болницата ще  те питат  кой е доктора  на  бебето Simple Smile

Уф, ще трябва от утре да почвам да звъня на 2-3 педиатри, чиито телефони имам, щото днеска се опитах да си сменя джипито за себе си и едвам я уговорих за мен....а пък за бебо въобще не даде и да се изкажа...

Между другото за жълтеницата , на една лекция на 9 месеца, лектор беше д-р Масларски - мисля, че е доста уважаван педиатър. И самият той каза, че при тежка жълтеница било полезно да се дава глюкоза на бебо, дори и под формата на подсладена вода, за да може да я изкара по-бързо. Затова може би не бива на пълно да се отрича, но само в случаите на тежка жълтеница.  Naughty Това го повтори поне 3 пъти  Naughty

# 684
  • Мнения: 2
Първи декември ни поднесе толкова много хубави новини!  newsm44

Честито на новите мамчета Helene, Lady N и Aia!! Да са им здрави бебчовците и да носят само радост на мама и тате!
   bouquet  bouquet  bouquet

Koqto, миличка, стискам палци всичко с Боян да е наред. Бързо-бързо да преборите жълтеницата и да сте си заедно в къщи. Ти само не се притеснявай - успокой се. Всичко ще бъде наред.  Hug Hug Hug

# 685
  • Мнения: 0
Здравейте мили майчета!Идвам да ви се похваля, много сме щастливи.На 27 ноември се роди нашият син Кристиян-3200кг и 52см.Днес ни изписах от болницата.Роди се секцио,но за това ще пиша друг път.Честито на всички нови рожби,ще чета днес и утре .Късмет и кураж на всички бъдещи мами....

# 686
  • Мнения: 524
Здравейте, момичета!   
Аз съм сестрата на Елена и имам удоволствието да ви съобщя, че днес в 13:11h се роди Николай - 3340 гр и 49 см. Всичко мина перфектно, мама и бебче са добре и ви изпращат много поздрави и целувки!!!   smile3525

# 687
  • Мнения: 5
Ехееее, колко е хубаво този непрестатен бебевалеж  newsm44 newsm44 newsm44

Честити малки съкровища на мама Djesy и на мама elli_g, да са живи и здрави малките мъже, да растат щастливи и обичани, да радват мама и тате !!!   smile3525 smile3525 smile3525



Ох, вече и аз нямам търпение  Crazy

# 688
  • Мнения: 25
 smile3525 newsm51 smile3501
Честито на наи-пресните мами- мама Djesy и на мама elli_g.
Страхотен ден с много нови душички!
Да са здрави и много усмихнати малките им рожби!
Мамите бързо да се възстановяват! Hug

# 689
  • Мнения: 2
Ехаааааааа, още двама нови мъжеееее!!!

Честито на мама Djesy и на мама Elli_g! Да са им живи и здрави прекрасните синове, да пораснат големи, щастливи и безгрижни!
smile3525 smile3525 smile3525

Наистина е много вълнуващо, когато виждаш как се появяват бебче, след бебче...  newsm68 newsm68 newsm68

Общи условия

Активация на акаунт