Отговори
# 45
  • Мнения: 52
Запис и от мен.

# 46
  • Мнения: 0
подплънки за кърма си купих на tommee tippee  и бяха по 0,45 лв за 2 подплънки в опаковка-продадоха ми ги на сипно

# 47
  • Мнения: 493
На байби лукс са 20бр за 3 лв  Peace Може да си вземете  и за многократна употреба, но ако имате кърма - няма друго спасение на вън, бебето като ревне и като текне  ooooh!

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 529
Аз подплънки също не съм си купила все още. Идеята на rossy-pm, май ми допада Simple Smile

# 49
  • Мнения: 0
важното е  кърма да има -да шурне като от цистерна  Mr. Green  все някак ще я попиваме -дай Боже на всички бебета истинската храна!! Praynig Praynig Praynig

# 50
  • Мнения: 0
Честита мамина отмяна на мама Роси,да е жива и здрава Калина-прекрасно име!
Всичко,което е казано за отпушване на каналите помага ,изпробвано е и от мен,като се сетя,че плачех от болка......успех и търпение мили,майчета!Лека вечер!!!!

# 51
  • Мнения: 322
да се запиша  smile3523 и аз в новата тема като се отчета за днешния преглед:
д-р Илиев каза, че имаме ГОЛЯЯЯМО бебе  newsm78 ..... Бобчо е 3400гр и отговаря на 38г.с. и 2 дни  #Shocked ... имам разкритие 1,5 см .... 50% изглаждане на шийката .... все още съм с показатели за нормално раждане, но ако продължава така да дебелее ще искам секцио, защото  #Crazy ..... на 9.12. пак на преглед  Mr. Green

# 52
  • Пазарджик
  • Мнения: 1
да се запиша  smile3523 и аз в новата тема като се отчета за днешния преглед:
д-р Илиев каза, че имаме ГОЛЯЯЯМО бебе  newsm78 ..... Бобчо е 3400гр и отговаря на 38г.с. и 2 дни  #Shocked ... имам разкритие 1,5 см .... 50% изглаждане на шийката .... все още съм с показатели за нормално раждане, но ако продължава така да дебелее ще искам секцио, защото  #Crazy ..... на 9.12. пак на преглед  Mr. Green
И ние сме доста едрички..... Embarassed днес едва ни измери докито и вика-със сигурност е 3500гр.,ако не и повече  Shocked #Crazy Викам лелее как ще излиза тва зверче.... #Crazy
Иначе днес си взех изследванията от микробиологията  #2gunfire #2gunfire #2gunfire ха познайте-КАНДИДА  #Cussing out #Cussing out #Cussing out и нещо трябва да си пъхам като спринцовка,но не го взех днес,утре ще видим. И така,това е от нас  Mr. Green
Честито на новите мами   bouquet

# 53
  • Мнения: 86
pipi7598 Ако е Гиназол аз го ползвах,но внимавай на другия ден като излизаш си сложи по солидн превръзка че с ежеднесвната става упс  Embarassed

# 54
  • Мнения: 215
Здравейте, момичета!
При първата възможност, сядам да ви пиша как се развиват нещата при нас. Аз съм в Правителствен болницаа, на системи с магнезии съм и на постоянни инжекции с папаверин. Окриха ми инфекция и сега съм на антибиотици, много нисък хемоглобин имам. Въпреки всички грижи, имам леки контракции. Дадоха лекраство и за Мишето да й узрепт по-бързо дробчетата, защото е ясно, че няма как да не я изродят по-рано. Матчоната стена е толкова истънена, че всеки спечелен ден е дар от Бога. Сега лежа и мътя, докогато, дотогава:) Лекарите се надяват да устискам до 29-или1, не смеят да планират понеьата за по-нататък,защото рискът от разкъсване е твърде голям.
Аз като цяло съм добре, вълнувам се от предстоящото събитие, имам си контракции, но се настройвам и за появата на Мишето,
Тук всеки ден се появява по едно ново бебенце и е много вълнуваьо. Искам да ви похваля екипът в болницата, които ме гледат като писано яйце и които полагат толкова много грижи за мен:)
Та едно е ясно - до момента на раждането ще съм в болницата.
 Това е за сега от мен, ье пиша при нови вести!

Честито на новите прекрасни бебенца!!! Нека бъдат благословени!!!  bouquet

Последна редакция: чт, 25 ное 2010, 21:29 от Анастасия_Morskafeia

# 55
  • Мнения: 2
Йеееееееееее! Ново бебче и друго на път!!! newsm44 newsm44

Да е честита рожбата Калина на мама Роси, много радост да и носи!

На пуф-пафчето сладко, стискам палци всичко да й мине бързо, гладко!

[/color]
хахах, нещо ме изби на поезия Wink - явно ми идва вдъхновението след толкова чудесни новинки!

Koqto, миличка.. надявам се с тези съвети, които момичетата са ти написали, да успеете да облекчите състоянието. Аз ще добавя само още едно нещо, което не е изпробвано лично, но пък ми е споделено от скоро кърмила близка приятелка. Може да прозвучи доста нестандартно, дори стряскащо (зависи кой как гледа на ситуацията, де), но тя ме посъветва, ако не дай Боже, имам проблем със запушване на каналчета да ползвам таткото.  Whistling Изпитан метод от нея... Каза, че тъй като неговите сукателни възможности са далеч по силни от тези на бебо - просто да засуче няколко пъти, за да отпуши запушените каналчета.. Разбира се, той също трябва да е навит Wink

А пък аз гордо вече се разхождам с Космодиск на гърба и кръста. Вече съвсем няма разлика между мен и грохнала бабка... Надявам се да усетя някакво действие и да мога след ден-два-три да си върна младостта  Grinning

Анастасия, стискам палци да успеете да удържите положението и да посрещнете декември все още 2 в 1!  Hug


# 56
  • Пазарджик
  • Мнения: 1
pipi7598 Ако е Гиназол аз го ползвах,но внимавай на другия ден като излизаш си сложи по солидн превръзка че с ежеднесвната става упс  Embarassed
Да,сега видях рецептата-Гиназол е. Гадно ли е? Как се слага?  Embarassed Досега не съм имала такива гадории,дано минат бързо  Praynig Praynig Praynig

# 57
  • Мнения: 322
да се запиша  smile3523 и аз в новата тема като се отчета за днешния преглед:
д-р Илиев каза, че имаме ГОЛЯЯЯМО бебе  newsm78 ..... Бобчо е 3400гр и отговаря на 38г.с. и 2 дни  #Shocked ... имам разкритие 1,5 см .... 50% изглаждане на шийката .... все още съм с показатели за нормално раждане, но ако продължава така да дебелее ще искам секцио, защото  #Crazy ..... на 9.12. пак на преглед  Mr. Green
И ние сме доста едрички..... Embarassed днес едва ни измери докито и вика-със сигурност е 3500гр.,ако не и повече  Shocked #Crazy Викам лелее как ще излиза тва зверче.... #Crazy
Иначе днес си взех изследванията от микробиологията  #2gunfire #2gunfire #2gunfire ха познайте-КАНДИДА  #Cussing out #Cussing out #Cussing out и нещо трябва да си пъхам като спринцовка,но не го взех днес,утре ще видим. И така,това е от нас  Mr. Green
Честито на новите мами   bouquet


охххх  ooooh! успокоих се  Hug ... притесних се, че само ний сме толкова дебелички ... аз също имах  rotfImao - пихме с мъжа ми Аугментин и си слагам глобули Канестен ГИН през ден с нещо подобно на спринцовка (останаха още 2  newsm68  ) много са неприятни, защото после 2 дни се изтичат от организма  #Puppy dog

# 58
  • Мнения: 55
Анастасия, стискам силно палци да издържите докато е възможно  Hug щом си под постоянно наблюдение, няма страшно! Дано устискате максимално Simple Smile

Adda, имаш ли колан, от тези за бременни? Аз от около месец нося колана на Anita и съм супер доволна. Никак не вярвах, но да ти кажа нямам никакви болки в гърба или кръста. А и откакто взех да го слагам от сутрин до вечер, дори и вкъщи, корема ми се стяга по-рядко, хем вече сме си в доста напреднали седмици. А преди 2-3 седмици имаше дни дето нямах нито едно стягане с доста ходене навън и катерене на стълбите. Лекарят ми като видя онзи ден, че свалям колана преди прегледа, каза, че много добре съм направила като съм го взела. Поддържането на корема сега накрая било много важно. Ето ти линка да видиш за кой колан говоря. Аз го купих от Baby Mall в Люлин, който е. Доколкото знам има щанд и в Сердика Център  Peace

http://www.anita.com/cz-en/Products,Anita_maternity,Strain-relie … 00_BabyBelt%C2%AE

 

# 59
  • София
  • Мнения: 700
Adda , тва с таткото е интересно  baby_neutral - малко ме развесели, но вероятно има някакъв резон в него...

Аз обаче не си представям  в Шейново, където ще раждам, как може да се осъществи това с компресите? Аз понеже съм фен на Нук и като гледам техните компреси....не знам как ще си осигуря 8 мин да стои в топла вода....да не говорим за студен компрес - едва ли има хладилник на разположение  newsm78
Ще си е предизвикателство, сто процента!!!

Днес нещо ми се губи ванчето стоева ..... да не ни изненада тя с бебче....че с нейните контракции  Praynig  Praynig  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт