Юли 2006-97

  • 39 153
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 314
Жорджи: аз мислех, че го оставяте Дити уикендите при баба му в Добрич, та затова ти предложих. На нас ни е удобно, понеже уикендите, ако е здрава свекъра ми я взима и така поне там да ходи. Много хубаво готвят в ресторана им, не е скъпо, може да пиете кафе или да хапнете някой път, вън има маси също и  като е топло е много приятно Wink
Хубави неща чувам и аз за тази болница, дано не ни се налага де.

# 706
  • София
  • Мнения: 512
Цеци тази сутрин ми се видя по-добре, сякаш не кашляше толкова много, от 3 приема на чай с дюла, лукчета, лук, небет шикер и не знам си какво още, дано  Praynig

# 707
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Добро утро Hug

Ивка,радвам се,че Цеци е по-добре.дано така да продължава Praynig
Арлина не,не оставяме Дити в Добрич.само когато Свеки е  отпуска,и инцидентно в събота или неделя.
Благодаря да споделеното инфо за хотела,ако ходим скоро,ще го посетим Heart Eyes.Аз много го харесвам Добрич,изпълвам се със спокойствие като отида там.Много е хубаво за отглеждане на деца.Даже бих приела да се преместим там,ако си купим къща с двор,за каквато си мечтаем,но Иво не иска
тук,в околностите на Варна ще е.Започваме да събираме пари,дано по-скоро да стане Praynig

Днес е Атанасовден.Честито на всички празнуващи.Честито и на Вчерашните Именници,на които забравих да честитя!
Днес се меси питка,и се надупчва с вилица,за да не се надупчат децата от шарка.
http://www.btv.bg/news/bulgaria/obshtestvo/story/300063478-Nadup … ta_i_chumata.html



Мен здраво са ме затресли нервите,от хормоните сигурно.. Tired

# 708
  • София
  • Мнения: 512
Жоржи  Hug Ти си толкова позитивна, какви са тези нерви сега  Stop

# 709
  • Мнения: 1 298
Чета,но не ми се пише,моят мъж май ще ходи в Англия  Tired

# 710
  • Мнения: 1 341
И аз чета, но нямам какво да кажа. Rolling Eyes
Някой ме беше питал за детокса...но аз докато отговоря, той свършил... От вчера до утре включително е.

Рени, успех, каквото и да решите. Hug

Ивче, хайде да се оправя вече сладкото скиорче. Heart Eyes
Моите бяха сополиви и Ема леко кашляща в петък. В събота ги качихме на Андора и в неделя нямаше и следа от неразположенията. Хапове, чайчета и витамини не съм давала!

# 711
  • София
  • Мнения: 512
Ей, момичета, то и аз не пиша друго освен, колко пъти е кашлял Цеци, ама не може хич, да не бакваме, че ще замре темичката, а не бива така  Hug
Рени, много гадно, дано намерите друг изход  Praynig
Ронка, ние нали затова почти всяка събота и неделя сме на планина, за здраве най-вече и Цеци там е добре и като се приберем пак започват болестите. Дано с това чайче, да се оправим  Praynig
И лятото на морето е ок, като се върнем и се разболява.
Ще стоим цяло лято на море, цяла зима на планина, никаква София  Crossing Arms Не че ще ни е лошо де  Wink

# 712
  • София
  • Мнения: 309
Влади взе,че оздравя.Не мога да повярвам още в силата на тия дрбни топченца,ама явно има нещо.Не кашля,няма хрема-утре ще го водя на занималня.Дано няма болни деца там.Като се сетя,че нашия педиатър му изписа Вентолин и още хиляда боклука..

Ронка-там как стои въпроса с болните дечица в детската?

Тук въздуха наистина е ужасно мръсен.Вечер като се образува един гаден смог,мирише ужасно..Ние сме планирали тази пролет и лято да обикаляме с кемпер на различни места из България сред природата,Влади да се надиша на чист въздух.


# 713
  • София
  • Мнения: 512
Дидито, какво му дава на Влади ти?
Цеци втора седмица не е на градина и се притеснявам, че ще изостане с учебния материал.
Много ми е трудно, да го карам да учи вкъщи.
А и никъде не намирам някакви материали, да сваля от нета за учене вкъщи по програма за детска градина.

# 714
  • Мнения: 1 341
Наистина чистият въздух идрае голяма роля!

Дидито, ами и тук си ходят децата болни. Учителите държат децата да присъстват, за да не изостават от учебния материал. Водят ги със сиропи и АБ в училище + рецептата от лекаря.
Тук върлува гастро вирус и ме е страх Ема да не го лепне, защото и малкото няма да го пропусне. Но каквото е такова.
Ема много напредва в училището. Толкова ме радва, че си нямате на идея. Всеки ден идва с нови думички. Казва ми думичката и след това какво означава. Много е сладка, защото ги докарва с акцент. Heart Eyes Сутрин е толкова щастлива, няма търпение да влезе в стаята, прегръщат се с учителката, вечер като си тръгне прегръща другата госпожа, която стои с тях след 16ч. Много ми е сладка. Радвам се, че се отпуска и става по-общителна.

Аз тръгнах на курс по френски. Много съм доволна. Вчера бях за първи път. Всеки понеделник, сряда и петък за по час и половина.

# 715
  • София
  • Мнения: 512
Ронка, супер, много се радвам, че Ема се отпусна в училище, а и за теб, мома французойка  Wink Hug

# 716
  • Мнения: 1 298
Ронка много хубаво,но кой гледа Крис докато си на курс?
А за Емка много се радвам че ходи с желание.  Hug

# 717
  • Варна
  • Мнения: 1 858
 Hug
Ронка,много е хубаво че можете да ги водите децата на планина.Тук защо всички са така?ами то няма студ,вирусите си върлуват #Cussing out.това е ужас,никаква зима няма,особено тук във Варна...Само една гадна мъгла,не се вдига  по цял ден,не смея да си проветря къщата.пече слънце и има мъгла ooooh!
Дидито,радвам се много Hug

Днес звънях в градината.от 25 деца,днес са 6 Rolling EyesИво настоява да го пускаме,аз не искам,защото ме е страх да не се зарази с нещо,по сериозно...и му казах,като иска да пуска Димитър,обаче ако детето се разболее,отиват и двамата в Добрич Crossing Arms аз не мога да си позволя да боледувам.на 1ви Февруари влизам в 8ми месец.точно най-страшния  период...

Ивче,гледам да съм позитивна,да,обаче като си седя по цял ден в къщи,и детето като ми нервничи постоянно,и други разни дребни нещица,а и хормоните все пак..и изперквам.

# 718
  • Мнения: 1 298
Жоржи не си е работа по цял ден с Дим.Незнам моят е много палав и все викам по него и все съм изнервена.Пращай го да играе там с децата.Ти нали си на хомеопатия? Пий плодови сокчета и чайчета с мед.
Последно какво бебе да чакаме и име измислихте ли?

# 719
  • Мнения: 708
Аз лично Миме не бих рискувала да пускам детето си на детска градина ,особено с този грип. Но ти си решаваш. Аз Марти за това и някога го спрях от градина ,може и да е било грешка ,но не можех да понеса да боледуват често и двамата. Марти тръгна в предучилищна на 6год. и няма никакви ама никакви проблеми със социализирането.Аз няма и един ден на детска градина ,а моята сестра е ходила една седмица ,защото много плакала ,нито яла нито спала. Моя мъж и той е ходил само на полудневна и така никой от нас няма проблеми в общуването. Аз Валери до последно ще се опитам да си го гледам в къщи ,защото само от мисълта за детска градина и започва да плаче. няма смисъл да го тормозя ,като знам от стрес как беше започнал да премигва и да се напишква през деня не мерси. Отива до година в предучилищна и така.

Общи условия

Активация на акаунт