Юли 2006-97

  • 39 155
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 512
Продължаваме с кашлицата, много ме е  страх, да не стане нещо по сериозно Sad
От вчера и аз кашлям  Tired
Ебаси, като се започне и край няма Sad

# 691
  • Мнения: 1 298
Oх  Ивка горкото Цеци,голямо кашляне милото.Най-вероятно е нещо ларингитно.При нас беше така и дадох hepar sufur джинджифил и мина.Задръстен ли е от секрети сутрин?

# 692
  • софия
  • Мнения: 25 576
Ивка, и Мина беше преди 2 седмици така. Особено сутрин много кашляше, а и през нощта. Едната нощ почти не спах, че в момента, в който се успокоеше и заспеше започваше да се дави. Даже повърна малко от храчки. Иначе нито сополи, нито Т, нито червено гърло. Водих я и при педка, и при хоми, че се бях притеснила. Хоми даде  ФЕРУМ ФОСФ … #1059;М D12 и нещо, което приготви при нея. Давах сок от ряпа, мед с джинджифил и 3 пъти дневно инхалации лайка със сода и физ. р-р. Не знам от какво, но в момента е пушка (чук-чук). И двете не можаха да определят от какво беше тази кашлица. Предположиха, че е нещо алергично. Кашляше леко лаещо.

# 693
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Пиги,Благодаря  Hug

Ивче,заведи го някъде Цеци.Ти сигурно си го водила налекар де,но при друг,да чуеш друго мнение.Много стана вече,милото...дано да се оправя бързо.И ти също Hug

Димитър не иска да ги види,тези витамини от ДМ защото са дъвчащи,а аз такива бонбони,никога не съм му давала.Сега Иво ги яде Mr. Green

Димитър е екстра Party само леко се изкашля,но това да е.като си спомням какво беше ooooh!

Нашата такса за градината е 49лв.като сложим и плуване,Английски и Народни танци става 100лв Tired И съвсем не съм сигурна,дали на този етап има нужда от тези неща.Вчера си говорихме с моят мъж,да го запишем на Плуване да тренира.На най-хубавия басеин долу на плажа ги вземат от 6г,но тук до нас има друг на койтоможе и сега да ходи.като за начало там ще е.даже ще го юрна утре да отиде да провери как седят нещата.Иначе тук от градината,само веднъж в седмицата ги водят за половин час,и те докато се съблекат децата и то времето свършило.а пък и не ги учат да плуват,защото били малки.. Rolling Eyes

# 694
  • София
  • Мнения: 512
Уф, побъркахме се верно с тази кашлица, а аз как кашлям не е истина просто, ч1е и през нощта не мога да спя Sad
От днес спираме сиропи и започваме с чай с дюли, орехи и други разни. Ще го мъча с тях до сряда и пак отиваме на лекар. Може и снимка да му направим, за да видим какво се случва, да не прави някоя скрита болест  newsm78
Та така.
Още имам надежда, че ще се справим с щадящи лекове, дано  Praynig

# 695
  • София
  • Мнения: 309
Ох,Ивка-много съжалявам,че и ти се разболя.То и аз така-от снощи зверски ме боли гърлото,та сега смуча тука таблетки.Уж имаше подобрение Цеци,какво стана..


Жоржи-наистина е по-добре откъм градината да го отпишеш от плуването.Но виж първо отзиви за треньора/ката на другия басейн,много е важно.Аз сглупих да платя карта за месец/80лв. на вятъра/,а се падна един възрастен груб треньор с никакъв подход към деца.Така наплаши Влади,че после детето не искаше да влиза в басеин,а преди не можех да го изкарам.
Уж го остави да свиква с обстановката да си шляпа из басейна,но след малко взе да му вика,да го дърпа за банските рязко,да иска да го хвърли отдалеч във водата и той горкия се уплаши страшно.
Иначе имаше няколко малки дечица,които си ходят отдавна и плуваха много добре с дъскички.Явно не случайно на повечето места са преценили,че трябва да са от 6год.Мислим да изчакаме по-нататък да го запишем.

# 696
  • Мнения: 708
Иве ,защо утре не му направиш гърлен секрет?  Докато чакаш да излезнат резултатите му давай бабешки методи.Поне ,ако не дай боже се наложи АБ поне да е ефективно лечението. аз моята кашлица си я оправих с едно ликьорче ,което всяка година правя от зелени орехчета. Бъкано е с йод,но не става за малки деца само за мамита  Wink

# 697
  • София
  • Мнения: 512
Днес сутринта пак кашля много, а сега цял ден не кашля. Довечера пак ще започне и те така.
Ще го лекувам с бабини илачи до сряда и пак на лекар.

# 698
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 092
Мен пък цял ден главата ми ще се пръсне Confused

Вчера, тъкмо се похвалих, че Дая не боледуваха, и ми я върнаха от Карлово ... с хрема и светещи очи. Кой ги знае къде и как са ходили с баба й Crossing Arms Е, днес направихме ударна /двойна/ доза клеева и два пъти Осцилококцинум и е добре, ама ме е яд малко. Днес и утре пропускаме градина. Грях ще ми е да я пусна така, макар че там ходят и деца, които са по-зле Confused Но като няма кой да им ги гледа Confused

Оуу, главата мииииии smile3514

След малко залягам пред "Забраненият плод" с бира и картофи. Crossing Arms

Ивка, измъчихте се с пуста кашлица. Не отлагай снимката Hug

# 699
  • Мнения: 314
Жорджи: виж тук: http://www.hotelizida.com/bg/SPA.html Мисля да записвам Зоя. Тренеровките са събота и неделя, 8 пъти в месеца, за 45 лв. Един познат си води щерката и е доволен. Пращам я при свеки за уикендите и да я водят и без това аз нямам възможност след градина да я взимам и да я водя до Варна да плува да речем.

Ивка: бързо да се оправя Цеци Hug Hug
Изчезвам Hug

# 700
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Ивка,на Жорката много добре му повлия Умкалора-вярно 17 лева ,ама поне се оправи.Лятото със Жасмина прекарахме 1 седмица в болницата с бронхопневмония ,нямаше направленя и ми коства 570 лева престоя.

# 701
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Ох,Арлина много ми е  далече да го водя.събота и неделя,това означава да оставаме там да спим.то къде ще му излезе края,да пътуваме всеки ден....Чухте ли,че бензина ще стане 3лв...ужас!На вас ви е по-близко Peace А,иначе страхотно изглежда хотелчето и басейна и всичко е 6 Peace Благодаря ти че сподели Hug

Сузи как така сте си платили?няма направления,и плащаш Shocked егати..това в коя болница?

Нанче,браво бързо се оправяте вие.как го даваш Осцилококцинума? така като вече се е поразболяла,за да я пресечеш.по цели дози ли?
На теб сигурно, ти е минала главицата от бирата Wink Мен така като ме боли глава,и като прасна малко алкохолец се оправям веднага.Преди да забременея де,да не мислите сега че се наливам Laughing

Дидито,да,ще поразпитаме ние.Много съжалявам че при вас е станало така Hug

# 702
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 092
Хах, Жоржи, абсолютно ми мина главата Laughing

По 1/2 Осцилококцинум давам. Това с цялата доза е рекламен трик, да се набуташ с левче. Ти добре знаеш, че при хомеопатичните не е важна дозата, а ... нещото. Оправи се Дая, но и утре ще си е вкъщи, да затвърдим.
Айде лека Hug

# 703
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Жоржи,в клиниката на д-р Лисичкова в МЦ Младост .Нямаше много време да се мотаем беше сериозно положението и в 12 вечерта.Поне условията бяха добри,че такива неща съм чувала за Терапията и Окръжна...

# 704
  • Варна
  • Мнения: 1 858
 Сузи,Ние там заведохме Дити сега,като се влоши.Доволна съм,не изписаха антибиотик веднага,както правят на другите места.Много добри отзиви съм чувала за клиниката.Радвам се,че бързо сте се оправили.Аз лежах в Терапията с едно детенце близко,пред година и нещо.нямаше кой да влезе с него,майка му беше бременна..5 дена лежа в приемния кабинет долу,нямаше места в отделението.аз се психясах тогава,а за него направо незнам..
Нанче,знам да.Благодаря  bouquet

Лека нощ!

Общи условия

Активация на акаунт