130 Арабски аромата ни пленяват, магията на Изтока даряват.

  • 44 831
  • 745
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 468
Абе девойки бива ли такова нещо. Къде се изгубихте? Диверсии ли правите? Rolling Eyes Mr. Green
Аз сега с кой да си говоря? М? Наказани сте тогава с домашно, да четете. Crossing Arms

Препоръчвам ви едни много интересен анализ на ситуацията в най-горещата точка на света с оглед на честването в БГ преди два дни на солидарността с палестинския народ.  Peace
http://ignoranceisnotanoption.wordpress.com/2009/12/20/anna-baltzer/

# 61
  • Мнения: 0
HugЗдравейте прекрасни момичета от харема!
Амал извинявам се за закъснението, но на патерица ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! МНОГО ЩАСТИЕ, ОБИЧ И КЪСМЕТ НА ТЕБ И ЦЯЛОТО ТВОЕ СЕМЕЙСТВО!. smile3510 Благодаря за интереса. Много се вълнувам и страхувам. На 28 декември трябва да пътувам
Ом Саид Честито!  pregnant Лека и безпроблемна бременност!
Уго Много занимателни истории пишеш. Аз ги чета на моята майка, която е на 80 г. и тя много ги харесва
Сайда Не се отчайвай успеха ще дойде само вярвай flower.
Айа, Алвера, Никито, Ясмин благодаря  bouquet

# 62
  • Мнения: 550
Едно мързеливо неделно Мархаба от снежна и студена Германия  Flutter

Уго, този път не само забавен превод, но и образователен за всички бъдещи арабски снахички. Опитах се да избера свеки, ама май нито една от описаните не е за предпочитане  Thinking  Whistling

Амалче, домашното за четене, което си оставила ми напомни за едно интервю с дамата от материала и един пал. политик (половинката много го уважава) в Дневното шоу на Jon Stewart (според последните класации най влиятелния мъж за 2010 в САЩ  Crazy).
На мен ми се стори забавно: цък

Следите ли новините за пожара в Израел, голяма трагедия - толкова много млади жертви, изгорели дървета, засегнати селища... такива трагедии обединяват хората : пример Жалко само, че се намериха и провокатори, опитващи се отново да хвърлят цялата вина върху лошите “терористи“. Такива коментари поне пускаха някои предубедени медии. 
Медждудругото изгорелите дървета са новозаседени в последните 60 години...преди това на тяхното място е имало палестински села.

Аз май много се отплеснах  Whistling по-добре да отивам да се приготвям, че тази вечер в парти стаята на общежитието ще идва Николаус (нещо като немския Дядо Коледа)  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 3 215
Амал, ако темата върви с такива темпове, няма да ми е проблем да я следя  Mr. Green
Уго, добре е девойката, мерси! Hug На вълна говорене и палуване е - вика с цяло гърло (съжалявам съседите направо), има си любима кукла - целува я и казва "бе", а ако не бърза казва "бе-бе"  Laughing Гледа рекламите с нескрит интерес. Ползва гърнето по предназначение (много съм и благодарна). Показва как ръмжи мечо, как папка мед, как прави магаренцето и кончето и как кашля баба  Laughing С ръка маха за "чао", а от вчера показва и колко голяма ще порасне. Майка ми и е най-голямата учителка и на нея най- много показва наученото. Като се учеха да показва колко голяма ще порасне майка ми и вдигаше ръцете нагоре, а в един момент като я попитах аз, Бека гледа майка ми и я хваща за ръцете, за да и ги вдигне тя  Joy Пълзи по свой си начин - чрез гмуркане и по корем като насекомо, но най-много обича да е в ластичните гащи и да скача нагоре-надолу...Ей такива ми ти работи при нас.
Айа, по нашата тв казаха, че държавата категорично изключва терористи да са запалили пожара  Peace Много подаръци да ти донесе Николаус  Peace
nad2, не знам за къде ще пътуваш (само подозирам), но ти желая лек път и приятен престой   bouquet

Рапорт даден! Peace

# 64
  • Мнения: 427
            ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН на всички които днес празнуват името си !
         Над не се притеснявай от пътуването  Hug сигурна съм че ще мине без проблеми .
         Още повече че лубовта ще те води  Hug
         Благодаря ти за подкрепата . И аз силно се надявам нещата да потръгнат. Макар че кризата яко ни е засегнала всички .
         Но човек трябва да опитва да пробие  Grinning А и една друга идея ме осени снощи , та сега ще разучавам възможностите за да се
         опитам да я реализирам , ако има шанс  Grinning
         ОлдСпорт   Hug  bouquet
         Айа как си , има ли много сняг при вас ? Аз хич не обичам студа . педпочитам си летните месеци
         и топлото време . Замислям се на стари години да се преселя в някоя държава с по - топъл климат  Rolling Eyes
         Амалче   Heart Eyes четох интервуто , много потресаващо . Винаги съм се питала защо се случват такива
         неща .  Thinking Нали всички сме създадени от една и съща сила . Топлим се под едно и също слънце , живеем почти еднакъв
         живот.......................
         Как са децата Амалче , много целувки и прегръдки от мен  Hug
         Деси къде се загуби скъпа  Grinning Чакам с нетърпение да пишеш отново нещо свързано с хумора .
         Как са щерките , а малкото Чаве . Да ги нацелуваш от мен  Heart Eyes
        АД , Астарта , Лили , сафар , Шилан  , къде се загубихте , липсвате ни  Grinning
        Много други арабски принцеси също не са писали отдавна  Rolling Eyes Хайде , завръщайте се всички  Hug
        Лека и приятна седмица , изпълнена с положителни емоции ви пожелавам   bouquet
        Аз отивам да се трудя , на всички много  Hug

# 65
  • Мнения: 3 215
Saidah , много хубаво начало на днешния ден!  bouquet
Честито на именниците и от мен! За Никито се сещам на прима виста, други има ли...да минат, да почерпят  Whistling  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 24
Привет принцеси от харема!!!
САЙДА  ОЛД СПОРТ мерси много за пожеланията  Hug  Hug
Ето да почерпя една рибка. Че синът и той именник - така че две в едно  Mr. Green
 

# 67
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 266
Честит имен ден на всички именници!  bigdance2
Ники, на теб и сина ти желая много здраве, щастие и късмет! И сбъдване на всичките ви мечти! Весел празник! Hug Hug Hug

# 68
  • Мнения: 550
Честит имен ден на всички именници и техните семейства!
Да сте живи и здрави!

Ники, рибката е много апетитна, няма да я откажа за обяд, както съм и гладна.  Blush

Саида, много ми харесва борбения ти дух!Продължавай да бъдеш така позитивна и силна!  Praynig

Олди, много хубав подпис имаш, и на мен коледното време ми е любимо и гледам поне тогава да бъда вкъщи с най-близките ми хора!  Hug
 Радвам се, че сподели за Бека. Голяма сладурана е  Hug Напомни ми за моя племеник, той е няколко месеца по-голям и сега е на вълна да ми праща въздушни целувки по скайп, и то с двете ръце наведнъж!  Heart Eyes
Иначе снощи и днес получих многоо шоколад от Николаус, изгелжда съм била послушна тази година.  Whistling

Приятен ден на всички   bouquet

# 69
  • Мнения: 2 171
Честит Никулден! Честит имен ден на всички празнуващи и специални поздрави на Никито и сина й! Пожеланията ми са за здраве и много щастие!

Саида, убедена съм, че борбеността и ентусиазма ти ще бъдат възнаградени Hug. От доста места чувам, че кризата отминавала, дано е истина и скоро да имаш успехи Praynig

Амал, материалът, който беше пуснала за домашно и мен ме разтърси много. Особено ме натъжи разказа за родилката и близначетата Sad

Айа, хапваш ли шоколадче Simple Smile

Хубава седмица на всички, много усмивки и позитивни емоции Hug

# 70
  • Мнения: 0
Честит Рожден Ден на  моята внучка  Самара!
Пожелавам и много здраве и успехи.
Не мога да Ви почерпя макар и виртуално,но се затруднявам със качването
на изображения.

# 71
  • Мнения: 2 171
Честит Рожден Ден на Самара  bouquet! Желая й щастлив живот, здраве, успехи и добро настроение! Уго, весел празник!

# 72
  • Мнения: 427
               ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА САМАРА !
           Пожелавам и много здраве , щастливо детство , късмет в живота , и слънчеви усмивки  Heart Eyes

      Деси , Муфида да ви е жива и здрава малката принцеса  Grinning Нека пътят на живота и е осеян с много щастие и успехи  Hug

# 73
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 266
Честит рожден на Самара! Нека е здрава, весела и щастлива! И нека се сбъднат всичките и мечти!Деси, Муфида, да ви е живо и здраво момичето! Много да ви радва и да се гордеете с него!  bouquet

# 74
  • Мнения: 3 215
Деси, Муфида, да ви е честит празникът, а порасналото ви момиче да ви носи много радост и да видава много поводи за гордост!  bouquet

Айа, много сладичък е твоят племенник. Hug Да е все така любвеобилен и галантен  Peace А Николаус все така да те зачита  Laughing И моят племенник ще ни идва на гости днес - той е голям - на 10г и умира за Бека, но не я е виждал от лятото и сега очаквам много весели ситуации.
А утре сме на Панаира на книгата - вкъщи и малки, и големи обичат книгите  bowuu



Общи условия

Активация на акаунт