130 Арабски аромата ни пленяват, магията на Изтока даряват.

  • 44 802
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Как сте, харем?
Готвите ли,съдове ли миете, чистите ли?
То и съпругите на българите това правят та не виждам къде точно е разликата  newsm78
Браво на Лю   bouquet
Уго,а аз си помислих, че човека си е забравил името  Embarassed Давай да видим как да си избирам снаха след няколко годинки.
Амал, не знаех, че си такава художничка, браво на теб. Давай материала и на мен на лични ,миля.
Ясмин, не се и съмнявам че произведението ти е перфектно, като се има пред вид предишните ти проекти.
Никито   bouquet

Хайде на всички хубав остатък от деня  Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 0
Честит рожден ден Амал!
Една свещичка повече гори,
Една сълза във твоите очи блести......
Не,ти не си една година остаряла,
Ти просто мъничко си помъдряла!
 
Деси

нета пак не и работи и за това пиша аз и се присъединявам към нейните пожелания

# 47
  • Мнения: 2 171
Честит Рожден Ден, Амал! Желая ти здраве, късмет, щастие, любов и много положителни емоции, свързани с любимите ти хора!

# 48
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149

амал, 4естит рожден ден! здраве, оби4 и хармония ! да пазиш винаги в джоба  лулата на мира, за всеки слу4ай!    bouquet  bouquet  bouquet

# 49
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Амал, честит рожден ден! Пожелавам ти здраве, щастие и късмет, много любов и прекрасни мигове!

# 50
  • Мнения: 468
Благодаря Ви, принцеси, за хубавите пожелания.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes нетът ми беше ужасен снощи, иначе щяхте да заварите скромна почерпка. Поднасям ви една тортичка за подслаждане.

С някои от вас се надявам да се видим днес следобед. Hug

# 51
  • Мнения: 39
amal,Честит Рожден Ден!Да си жива и здрава,много щастлива,много обичана и ценена от любимите ти хора!

# 52
  • Мнения: 550
Амалче, честит рожден ден!  Heart Eyes
Бъди все така  креативна и сладкодумна съфорумка-арабелка и обичана и красива майка и съпруга.
Много успехи във всичко бъдещи начинания!

Един скромен подарък от мен:

# 53
  • Мнения: 3 215
Позволявате ли да се вмъкна отново  Twisted Evil Амал ме покани миналата седмица, така че сърдете се на нея  Laughing

Амал, честит рожден ден! Пожелавам ти да имаш много енергия за добри каузи! Мир и любов в дома и душата ти!   bouquet

Не знам доколко ще съм редовна, но ще се опитам ви държа под око.  Mr. Green Радвам се, че обичайните заподозрени са наоколо. Прегръдки на всички! Hug
На очакващите бебета - Ясмин, Ом Саид (други има ли??) - успех до и на финала!

# 54
  • Мнения: 3 804


амалче още веднъж ЧРД и много сбъднати желания!!!!!!!!!!!!!!!

олди  Hug ,как е малката принцеса  Heart Eyes

ясмин честито   bouquet

Днес дребната е на куклен театър от градината,с голямо нетърпение чакаше,а ние сме годеж на братовчедка и.Аз поемам видео и фото заснемането.  Sunglasses

Ето и сирийските свекита  bowuu ,амалче и ясмин ,след акто прочетете ,напишете ,от кой вид сте  Mr. Green

Имате дъщеря,и тя вече е пораснала и на вратата ви започват да звънят кандидат свекърви от най-различни видове.За да имате все пак представа какво ви очаква,ето и видовете им:
1-високомерна :влиза у вас с високо вирнат нос,показващ че ,с нищо не може да и се угоди,нищо че суинът и може да кръгла нула.Първата и работа е да огледа стените,обзавеждането ,килимите,полилеите и сервиза за кафе.Когато момичето влезе в стаята,то бива оглеждано от горе до долу,и дори -благодаря за кафето едва се отронва от устата и.След като момичето седне,то тя не я удостоява с поглед,освен от време на време и то с крайчеца на окото си,като говори само с майка и,ако изобщо проговори.За щастие обаче,този вид обикновено се придружава от дъщеря и или друга мила роднина,които все пак се опитват да разведрят атмосферата и задават по някой и друг традиционен въпрос на момичето.
2-припряна:предствителките на този вид винаги закъсняват...и все бързат /защото някой ги чака отвън в колата/ ...Отказва да бъде почерпена с кафе или сок ,защото бързала..........Много много не се заглежда в момичето или роднините и,а постоянно гледа часовника,а може и да помоли майката за позволение синът и да се качи да види момичето ,щом така и така чака пред дома.
3-изключително мила: отнася се с момичето изключително мило,сипе по неин адрес всякакви комплименти,но в повечето случаи си отива и повече не се връща.
4-невъзпитана:този вид ,не показва никаво уважение към момичето,напротив държи се с нея като със стока.Не говори много....все пак е дошла да изпълни определена мисия..........и когато влезе момичето ,ако не и хареса започва да разпитва майката -имаш ли и друга дъщеря ,и може ли тя да влезе /и това пред девойката/ или пък да разпитва момичето-имаш ли приятелки ....... и то с тон ,с който все едно казва ,тази стока не ми харесва,покажете ми друга .
5-приказлива:влиза и сяда.... и все едно,че е на обикновено гости,започва да разказва за себе си ,за децата си,за съседките и роднините си-едан се омъжила ....друга се развела......трета била много нещастна и т.н ,като почти не обръща внимание на момичето,целта и единствено да продължи с разказите си.
Горката майка е принудена да изслуша ,всичко това,нищо че не познава хората за които слуша,но пък и понякога след целите тези обеснения,може да се окаже,че тя и кандидат сватята и имат някакво далечно родство или старо познанство и всичко завършва с думите-виждате ли колко е малък светът.
6-мълчалива:тя е обратно на горната, тя не обича да говори,седи и мълчи,взирайки се в единият край на килима.Това предизвиква у момичето желание за див смях,който все пак бива подтиснат.Тук се намесва майката с разговор за времето ,за да разчупи тишината.
7-стресната;обикновено си седи мирно и спокойно докато влезе момичето,тогава подскача все едно,че змия или скорпион са я ухапали......... и ти се приисква да я попиташ дали се нуждае от успокоително..........,след това набързо си тръгва уплашена от това което е видяла.
8-образована:тези са почти идеални ,обикновено водят синовете си,защото все пак те ще се женят,но стават досадни когато започват да командват момчетата-попитай я какво учи ?...................говори с нея ............,предизвиквайки у синовете си обилно изчервяване и тотално замлъкване.
9-следовател:започва с въпросите си още в момента на сядането си..................създавайки у момичето и майка и усещането ,че пред тях стои следовател.например-какво работи мъжът ти?...........ти какво работиш?....................колко получава мъжът ти?другите ти деца омъжени/оженени ли са?.......От кои семейства са снахите и зетьовете?.................Къде живеят?..............Жилището ви собствено ли е?......................Имате ли кола?...................После изведнъж казва ,че и се ходи до тоалетната,и докато се усетите вече е обиколила целият дом ,оглеждайки колко е чисто. 
   


# 55
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МИЛА АМАЛ!
ДА СИ ВИНАГИ ТАКА ЧАРОВНА И ЛЪЧЕЗАРНА, ЗДРАВА И МНОГО ЩАСТЛИВА!


# 56
  • Мнения: 24
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН АМАЛЧЕ!!
БЪДИ ВИНАГИ ЗДРАВА ЩАСТЛИВА. ДА ПОСТИГНЕШ ВСИЧКИТЕ СИ МЕЧТИ И ДА СИ ВСЕ ТАКА ОБИЧАНА ОТ ЛЮБИМИТЕ ХОРА

# 57
  • Мнения: 427
           ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН АМАЛЧЕ !  Heart Eyes
         Пожелавам ти много здраве , щастие , любов , сбъднати мечти , и хиляди усмивки.
         Да си много обичана съпруга , майка и приятелка .   bouquet

# 58
  • Мнения: 427
           На бъдещите мами - лека и спокойна бременост  Hug
           Деси - хубав разказ за бъдещите свекърви  Grinning Незнам аз в коя категория ще попадна  Mr. Green
           Че живот и здраве ще бъда два пъти свекърва и едн път тъща . Grinning
           В едно съм сигурна , hahaha  и зетя и снахите ще ме " ласкаят " подобаващо  Mr. Green
            До сега не съм видяла снахи да обичат свекървите си , а зетя тъщата си .
           За тези " любови " има доста вицове изписани  Joy
           Лек ден принцеси   bouquet
           

# 59
  • Мнения: 468
Минавам да си взема подаръците и поздравленията. До скоро.
 Hug Flutter Heart Eyes

Уго, продаваш ли си правата? Rolling Eyes Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт