130 Арабски аромата ни пленяват, магията на Изтока даряват.

  • 44 802
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 468
Хахах, някаква пък "дама" се изказала, че нямаме право да си имаме клуб, каква била тая пропаганда?  Shocked Rolling Eyes

Ом Саед, мерсииии, но истинските поетеси тук се изпокриха или не пишат. Mr. Green

Астарта, поздравления!!! Чакаме да кажеш кое избра?

Уго, мерси, мисля, че е мноого важен. Heart Eyes Хаха, чакаме нова порция смях. hahaha Не завиждай на Лю за свобдното време, нейното е след нас. Mr. Green

Люспа, подготвям един материал, не че е революционен, но г-жа Сидерова биха й паднали очилата ако имаше такива. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Посмях се с твоя секси прякор.  Joy Joy Joy

Ад, дано не ги домързииии. Flutter А загадката? А. кадъни такива? Няма ли още някой да се понапъне?  Mr. Green

Алвера, а с твоя работен климат какво става? newsm78

Саида, успеееееееееееех. bowuu bowuu

Как са малките форумни бебчета?

Поздрави на всикчи.

Последна редакция: чт, 25 ное 2010, 13:36 от amal

# 16
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Амалче, че и смешни сме били. Чудесно е това, че разсмиваме хората и допринасяме за доброто им прекарване. Mr. Green
Чакам с огромно нетърпение материала.
Астарта, много, много се радвам!
Лю Laughing, бива те в стихоплетството. За рецептата-благодаря. Много обичам такива смеси.
Относно безсънието- и аз имам нужда от съвет. Откакто отбих дребния, той спи блаженно по цяла нощ, а аз се чудя какво да правя, щото за 2г. и нещо отвикнах да спя. Mr. Green
Добре, че тия дни мъж ми ми изпрати проект за довършване, да си запълня самотните нощи. Simple Smile
Уго, готин виц. Чакам материала за свалките. Simple Smile

Ние пак се борим с памперса. Резултата е катастрофален. Не казва, стои с мокро дупе, хич не му пука. Тоя път обаче няма да се откажа, ще видим кой е по-голям инат. Писна ми да давам пари за памперси. Купила съм му една торба анцузи, гащи има от предишния провалил се опит.

Лек ден ви желая!
Отивам да пера поредните гащи. Mr. Green

# 17
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета!
Аз получих виза за Саудитска арабия.
Момичета не обръщайте внимание на бръщолевенето на сем.Сидерови. Те не заслужават толкова много внимание.
Уго браво. Много ми харесва оформлението и темата. Вица го разказах на всички близки.
Лю хубави рими.
Жасмин детето което гледах е на 3 години и прави същото. Стимулирай го да е горд, че не е бебе и ходи в тоалетна.
Сайда желая ти успех, много клиенти и максимален оборот
Поздрави на всички, които не съм споменала
Оздравявайте по-бързо, че започват празници
На всички деца  Hug

# 18
  • Мнения: 3 804
Момичета ,никакви ви няма,ще трябва да си назначим класна ,да контролира кой е тук и кой го няма.  Mr. Green

лю ти направо ме разби  Grinning ,то и аз напоследък съм по кратките никове. bowuu Пък и никой не е изявал желание ми става кръстник  Sad ,явно с напредванто на ЕГН съм се кротнала.  Mr. Green
По повод на кротването шило ,остави кюрдката за малко и се разпиши . Hug

над2 честита виза   bouquet ,а  такива като Сидерови,под път и над път за толкова години брак сме се наслушали на доста изказвания ,като върхът беше,че щом бащата е арабин ,значи бременност ще е тежка Laughing  Laughing Laughing.

ад,амал,саида и алвера вижте какъв виц ми попадна,и каките веднага го използваха в своя защита.
Син -пубер отговаря на упрека на баща си,че неговото поколение ,за нищо не става.
-Татко ,само вие сте виновни за това,като малки ни приспивахте с различни приказки,вземи например
червената шапчица -е твърдоглава и  не слуша майка си
снежанка -живее със седем мъже
робин худ-разбойник
тарзан-ходи гол
пепеляшка -до полунощ се мотае навън
Добре де,вие ни възпитахте в този дух,защо тогава се чудите ,че сме такива.  hahaha hahaha hahaha
Така че,останалите майки на деца недостигнали благодатният пуберитет внимавайте с приказкиет за лека нощ. Mr. Green

# 19
  • Мнения: 468
Уго, хахаха, ама и хитри са тия пубери. Mr. Green Е що пък да е тежка бремеността? Shocked

Над, честито, кога ще заминаваш?  Hug Все пак бързо се справи. Peace

Ох, не мога да не ви споедля две неща:

Първото - откритието на няколо нови гробници в Сирия, в Дараа, нашия район, които удивително приличат на Стоунхендж, но са по-малки в диаметър.


И второто едно стихотворение пародия на О, Шипка но този път преиначено за откриването на хипермаркет Лидъл. Четете и се смейте, аз падам от хилеж, но ме избива и на плач всеки път щом го прочета.

О, Lidl

Три часа как тълпите чакат
да отворят магазина. Панелките сиви
трепетно повтарят на тълпата ревът.
Пристъпи ужасни! Тринайсетий път
гъсти орди бутат количките диво
и тела се блъскат, и кръв се пролива.
Псувни и попържни! Хора кат животни!
Журналист безумний снима входа пак
и вика:“Търчете! Дайте си парите!“
И пенсиите тръгват с викове сърдити,
и „Напред!“ гръмовно въздуха разпра.
Магазина отговори с друг вик: „Ела“!
И с нов порой от псувни, проклятия и попръжни
пенсионерите наши, оплискани с кърви,
бутат се и блъскат, без сигнал, без ред,
всякой гледа само да бъде напред
и с количка тича стръвно, та да може
един банан по-вече в нея да сложи.
Колички се чупят. Тълпите ревът,
талази налитат, мачкат се, пищят; -
Вият като вълци, бутат се кат овци,
и пак се натискат; българите прости
кат свине тичат, кой бос, кой обут,
не сещат ни жега, ни жажда, ни студ.
Щурмът е отчаян, персонала – труп.
Три часа веч продават, но помощ от нийде,
на работний ден край се не види,
а тълпи пенсионери пак фърчат към тях.
Нищо. Те ще бачкат и честно, без страх -
кат шъпа спартанци под сганта на Ксеркса.
Простаците идат; всичките нащрек са!
Поредният напън пак е настал.
Един пенсионер, кат обезумял
ревна гороломно: „Бананите свършват,
мандарините също! Затуй ли се блъсках и толкоз синини?
Таквоз нещо не помня от войната дори.“
При тез думи страшни, безумните орди
се втурнаха люто през тесните порти
гневни и шумешщи! О, безумен час!
Тълпите озверяха напълно тогаз,
бананите липсват, краставици също
стоката свършва – тълпата прелива
и гневни, безумни по рафтове висят,
пред цяла вселена, в тоз забравен кът,
за една покупка, за малко далавера.
„По новините България нази ще гледа,
репортаж ще има, тя ще ни съзре,
ако не си купим: да мрем по-добре!“
Няма вече нищо! Има хекатомба!
Всяка стока цел е, купувача – бомба,
всяка крачка – удар, всяка душа – плам.
Прахове и мръвки изчезнаха там.
“ Грабайте млеката!“ – някой си изкряска
и пенсии полумъртви фръкнаха завчаска
кат демони черни покрай празний рафт,
катурят, струпалят полуживи пак!
И персонала тръпне, друг път не видели
хора как се бутат, бедни, озверели
и въздуха цепят със просташкий вик.
Пазарът се обръща на бой и за миг
пенсиите наши, кой от кой по-болни
се фърлят да докопат храните отровни,
като виждат харно, че се свършват веч . . .
Но вълни не спират от орди дивашки
грабят и се бутат все така – юнашки . . .
Йоще миг – ще затвори тоз магазин.
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
И днес йощ нета, щом тема зафаща,
спомня тоз ден бурен, пише и препраща
глупоста му дивна като някой ек,
от форум на форум и от век на век!

 Embarassed Shocked Rolling Eyes newsm78

http://networkedblogs.com/b16nx

# 20
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Амалче, не спря да се хвалиш цяла вечер с тия камъни Mr. Green
Майтапа настрана, много съм впечатлена. Даже мисля утре да говоря с мъж ми, че нали зет му е археологическо величие в Сирия, да сподели подробностти.
За откриването на хипермаркета какво да кажа-грозна картинка...

Отивам да работя...

# 21
  • Мнения: 468
Амалче, не спря да се хвалиш цяла вечер с тия камъни Mr. Green
Майтапа настрана, много съм впечатлена. Даже мисля утре да говоря с мъж ми, че нали зет му е археологическо величие в Сирия, да сподели подробностти.
За откриването на хипермаркета какво да кажа-грозна картинка...

Отивам да работя...

Да де, ще каже някой, че аз съм ги открила или пък са мои. Mr. Green Mr. Green Мислех да се разкритикувам, ама не стига времето за всичко. Flutter Чакаме подробностите от теб. Hug
А пък и нали и Угото е човек, трябва да знае какво става по тяхно. hahaha

Имате много поздравии от Дуа, добре е, децата също, обаче нетът й е прихванал сирийския вирус. hahaha Mr. Green

# 22
  • Мнения: 3 804

А пък и нали и Угото е човек, трябва да знае какво става по тяхно. hahaha


 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Ми ,така е, Угото не го е срам ,гледа само бг тв и изпуска местните новини . Confused Confused Confused Confused
Благодарско Амалче   bouquet


Имате много поздравии от Дуа, добре е, децата също, обаче нетът й е прихванал сирийския вирус. hahaha Mr. Green
Тази реплика трябва да я патентоваме ,преди някой да ни е изпреварил. hahaha Mr. Green

Цитат
Е що пък да е тежка бремеността? Shocked
,е не помниш ли по едно време беше се появило едно момиче,с тежка бременност и лекарката беше казала,че е така защото бащата е арабин. Mr. Green
За Лилд ,на мен майка ми разказа ,голяма лудница е било.
Сега изчезвам,че едната кака има контролно по математика,а другата по биология,а дреби по арабски. Grinning
Лек ден на всички   bouquet

# 23
  • Мнения: 42
Здравейте,скъпи арабелки...отдавна ви хвърлям  по едно око...  #Crazyнадявам се,че не се сърдите..нищо общо за съжаление нямам с Азтока,освен разбира се,неосъществен копнеж..та разкажете по нещичко за там,където сте..кой знае,може се пленим за нататък.....
Целувки на всички,без изключения  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 24
  • Мнения: 427
                 Здравейте арабски принцеси  Heart Eyes
   Права е Уго , трябва да назначим класна да контролира отсъстващите .
  Много хойкате по улиците  Mr. Green
  Над честито за визата  Hug
  Уго - много хубав виц , ама няма да го казвам на моите , че да не го използват срещу мен  Mr. Green
  А за кръстница , ако искаш мога да опитам да те кръстя  Embarassed
  Амалче много хубави открития  Flutter дано имам късмет да разгледам всички забележителности , които
  съм пропуснала  Praynig Ама аз си падам малко инат  Mr. Green и навия ли си нещо на пръста трудно могат да ме откажат  Mr. Green
  По повод на тежките бремености , моите и трите бяха тежки  Rolling EyesАма не се учудвам вече на прости хора .
  Свекър ми лека му пръст , имаше една приказка :- На простият не можеш да му дадеш нищо . Можеш само да му вземеш.
  Ясмин - май безсънието ходи много по нас . Аз имам същият проблем . Нощем не мога да спя , денем няма
  как.  newsm78 Трудно ще се справя с този проблем мисля  newsm78
  А малкият скоро сам ще се откаже да цапа гащичките , не се притеснявай  Hug
  Луспа - наистина страхотни рими  Hug  bouquet
  Аз да се оплача ,  там където е магазина не влизат никакви хора . Дано сега покрай празниците се раздвижат нещата  Rolling Eyes
  Трудно стана навсякъде , ама съм длъжна да опитам . Ако успея , успея . Ако не стане , здраве да е . Ще търсим нещо друго  Grinning
  И още нещо , нета в магазина се зарази със сирийският вирус  Mr. Green
  А сега ще ви оставям че ме чака къщна работа .
  Много  Hug  bouquet за всички присъстващи и отсъстващи .

# 25
  • Мнения: 3 804
Здравейте,скъпи арабелки...отдавна ви хвърлям  по едно око...  #Crazyнадявам се,че не се сърдите..нищо общо за съжаление нямам с Азтока,освен разбира се,неосъществен копнеж..та разкажете по нещичко за там,където сте..кой знае,може се пленим за нататък.....
Целувки на всички,без изключения  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Илианна ,на първа страница има линкове с изчерпателна информация.  bouquet

саида и ти ли мила  Sad ,ще трябва да потърся някой сирийски компютърен спец да разработи антивирусна ,ще и намерим приложение,пък може и в магазина ти да пуснем дисковете . Mr. Green      Дано скоро клиентите ти да станат повече от тези в Лидл. Praynig     

# 26
  • Мнения: 42
И всичко е с днешна дата.... Sunglasses Sunglassesстрахотно....ще ви хвърлям пак по едно око,а пък ако заплануваме източно пътешествие,ще се радвам да коментирам и от 1ва ръка.... newsm47 newsm47 newsm51

# 27
  • Мнения: 3 804


Какво е това нещо,от вчера никой няма в темата,ша ВзЕмА дЪ пУсНа сиРИйсКи виРус ВъФ Фейса. Mr. Green

Как я карате с този вятър   newsm78 Тук е тихо и спокойно ,че и слънчево.
Лек ден на всички   bouquet

Ето и преводът,който бях обещала да пусна:



Как трябва да изглеждаш и да се държиш,ако си сирийски младеж,и си търсиш момиче за запълване на времето или с цел брак,според целите има 2 вида поведение.
Първи,целта е да  се запознае с момиче ,с което да запълва свободното си време-разходки,чат и т.н :
Косата ти трябва да е щръкнала ,като метла и върху нея да си изсипал една туба гел
панталонът-смъкнат толкова,че ако подскочиш , ще се изхлузи сам
мобилният-най-важното тук е да е последен модел,ако е айпод ,още по-добре и да се покажеш пред момичето,че можеш да му използваш всичките функции и тя да си помисли,че си много навътре с техниката и нищо сложно не може да ти се опре.Внимавай обаче ,ако си с някой стар модел,не го показвай пред момичето,защото дори и приятелите ти ще те сметнат за загубеняк.
Ако имаш кола и то чисто нова, тогава нямаш никакъв проблем,ако обаче си от бедните и дори колело нямаш /проклета немотия/,ти остава следният вариант,д пестиш известно време и да си наемеш кола.И да спреш на някоя улица в скъп квартал ,от където минават много момичета,а не в  някоя местност известна с опасностите си,иначе може и бой да изядеш и колата да ти разбият.
Трябва да слушаш западна денс музика,местния фолклор отпада-тази музика не се котира.Ако и свириш на китара ,няма да се оттървеш от почитателки.
Трябва да следиш предавания като Мюзик Айдъл ,Стар Академи и да следиш най-новите филми и така да покажеш,че  имаш много свободно време,а джобовете ти са пълни с пари.
Трябва да влизаш много често в интернет, да имаш поне 50 мейла,да си член на няколко форума и да имаш регистрация във Фейсбук и други подобни,за да покажеш,че и от тук всичко разбираш.
Трябва да знаеш и няколко думи на английски,все ще се докараш пред някоя девойка.
Трябва да тренираш нещо,или поне се научи да плуваш.
Ако пушиш,може да се преглътне ,стига да не е марка евтини местни цигари,най-добре е да си на Марлборо
Още не сме свършили,само дано да не ви е омръзнало
любима напитка- капучино и много внимавай да не се изтървеш дори и само да споменеш чай някъде,кафе и нес кафе са разрешени
   любимите ти филми-трябва да гледаш романтични филми и забрави за екшъните,защото момичетата не гледат такива и няма да имаш какво да коментираш.
Трябва да разбираш от хумор и да знаеш последните вицове,и да ги вмъкваш в разговорът когато е необходимо.

Втори-търсиш си момиче за брак
облекло- да си прилично облекло,а не с дънки със седемдесет прореза.
косата-прилично сресана назад,с малко гел-като на чужденците,а не настрани-иначе няма да се ожениш.
стил на говорене- говори тихо,забрави всякакви псувни и и покажи ,че уважаваш жените и че те за теб са другата равна половина на човечество.След като сключите брак,може да забравиш за това.
мобилният-нека да е нов модел,но задължително с блутоот слушалка,която постоянно да е на ухото ти,така ще и покажеш,че си зает бизнесмен .
кола-ако имаш кола -добре,стига да не е пикап,ако ли не-не е чак такъв проблем
музика-да слушаш спокойна и романтична музика -Фейруз,Казем,Абдел Халим например.
предавания-следи всякакви социални предавания,например здравни,за отглеждането на децата,кулинарни-не се знае какво ще ти дойде до главата,може пък след брака жена ти да командва в къщи.
нет-не е толкова важен,освен ако не влизаш в страници с посочните по-горе теми
езици-не са толкова важни,но научи няколко романтични фрази,може да ти потрявбат после.
пушене-по -добре не пуши,защото това може да е причина техните да откажат ,защото така ще се увреди момичето им,нищо че у тях пък мирише постоянно на манджи и пържено
И не забравяй младежо ,когато отиваш да поискаш  момичето ,да бъдеш мил,да си облечен с костюм ,да имаш часовник на ръката,но  да не е стар и с цялата си храброст и поискай ръката.Но ,бъди внимателен,ако нямаш собствено жилище,или работа със заплата от 30 000/което е почти навъзможно/
Ако  ,обаче не ги притежаваш,послушай ме ,по-добре не ходи,заради срама който после ще береш.


После ,ако ви интересува,мога да пусна и качествата на сирийския шофьор.  bouquet

Последна редакция: пн, 29 ное 2010, 16:02 от Уго Чавес

# 28
  • Мнения: 468
Аз понеже се притесних от точилката...минавам да кажа, че и ние имахме вирус, дали сирийски или от вятъра, но нета ни епросто ужасен.  hahaha #Cussing out По-късно ще посветя внимание на сирийския младеж.  bouquet

# 29
  • Мнения: 427
          hahaha При мен днес и на Фейсбук имаше сирийски вирус  Mr. Green
           Но  какво да се прави , в сезона на вирусите сме  Mr. Green явно и този няма да ни подмине  Crazy
           Уго   Hug страхотен превод си направила , посмях се от сърце с тоз младеж сирийски  Joy
           Но като се замисля  Thinking те и тукашните не се различават много в свалките  Rolling Eyes
           С нетърпение ще чакам и за шофиорите , макар че имах късмета да ме возят  вече  Mr. Green
           Та сега ако ми се наложи пак да им ползвам услугите ще изпия предварително няколко валериана  Mr. Green
           Я да ви сложа нещо за хапване , може пък повечето да усетят миризмата и да се разпишат  Grinning
           
           Приятен апетит  Hug
           Аз изчезвам да наложа контрол на дечурлигата  Mr. Green
           Лека вечер принцеси и много  Hug за всички

Общи условия

Активация на акаунт