25-та младежка бригада по магребско се подвизава!

  • 45 629
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Мили мои магребинки, чета ви редовно, но нямам време да пиша - извинете ме.
Аз съм вече в стимулация, яйчниците реагират добре. Има около 12 добри фоликула. Дано Бог помага и след 10 дни всичко завърши с един успешен трансфер - молете се за нас!

Целувам Ви! Обещавам да пиша и да ви държа в течение, защото от толкова години сте ми подкрепа, па макар и виртуална, но като нямам кой знае каква реална, то вашата ми е много, много ценна!
Целувки и за децата!

# 721
  • Egypt
  • Мнения: 132
ИКСИ, стискам палци, силно се надявам на щастлив завършек, дано, дано  Hug
И аз чета, но време нямам никак за писане, тръгнаха нещата с моя бизнес, и все съм заета, а и София като е покрай мен цял ден мира нямам. Вие за портокалови води говорите, пък аз си купих ментов сироп, и понеже обожавам всичко си правя с него- ментов сладолед (една кутия обикновен бял го разбърквам с малко сироп), ментово мляко, кола с мента...
Оня ден ходихме до посолството ни в Кайро, доволна съм, веднага всичко стана без излишно мотане. Всеки път там срещам по някоя двойка, българка и египтянин, все с едни и същи проблеми  newsm78 И на мене доста ми пишат за съвети на лични, разбирам ги, то всеки си мисли, че неговата история е единствена и най- важна. Но вече започнах да отговарям само на точно насочени въпроси. Честно казано и аз се поуморих да разубеждавам влюбени жени, че да се живее тука е трудна работа. Всеки сам трябва да се посъветва с мозъка си, после да слуша сърцето. И само така историята ще има щастливо развитие (които щастливи истории между другото не са рядкост).
Далка, стана ли сладкиша? Сега в тая жега на мене не ми се седи твърде в кухнята, че като се сетя, че Рамадана е баш август... В Александрия нашите приятели ни подариха един сладкиш, дето според мене само в Алекс е толкова хубав, Докторът вика, че съм си въобразявала. Та казват му Хариса, в Кайро пък басбуса. Всеки път натъпквам 3 парчета и после реанимирам, много е сладко, ама не мога да спра  Laughing Ще се пробвам в нас да го направя, ако ми се получи ще споделя.
Започнах да ползвам и едно масло, тука е много популярно, ама пише само на арабски, и не знам точно какво е, едно черно-зеленикаво, мирише гадно. Обаче пък какъв ефект има, точно както на индийките косата ми стана. До сега не го купувах, понеже майка му на доктора го ползвала и той не понасял миризмата, но той пък няма обоняние, тъй че си го купих, и той даже и не подозира  Blush Другото ми откритие са камъните пемза, не са дребни и бели както в БГ, ами едро шуплести и черни, като парчета откъртена руда.Ефектът също е поразителен, все едно съм била на Спа  Crazy
На всички ви пращам горещи поздрави   bouquet

# 722
  • София
  • Мнения: 7 920
... В Александрия нашите приятели ни подариха един сладкиш, дето според мене само в Алекс е толкова хубав, Докторът вика, че съм си въобразявала. Та казват му Хариса, в Кайро пък басбуса...

Аааааа става става навсякъде ,даже и в България става този сладкиш. Да припомня обаче, че в Тунис харисата е лют червен пипер, та много не разбирам арабите от различните райони по какви критерии кое как наричат.

# 723
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Ехааа, как се размърдахтеееее Wink

ДобрЮутрУУУУУ wavey

ИКСИ,
Бях ти пожелала тази година да е твоята. Дано Някой горе да ме е чул когато съм ти го пожелавала Praynig

РАЛЧЕ,
Мнаго ти благодаря за поздравите отправени към БаткУтУ  bouquet А за Аргана, той едва ли ще има време да ходи да търси. Да се надяваме на някой по човечен агент  с който ще работи да може да му донесе. Ама там нещата стават яваш, яваш, така че съм във чок съмнеж Laughing

БЕЙЧЕ,
Мамина душица си ти беееец. Благодаря ти  Hug Как е на работа, върна ли се клиентелата. Разправяй де, разпровяй, че ми е интересно, и мисля не само на мен  bouquet Тамирчето, вършеЙ ли из къщата Wink

ФАЙМИЧ,
Може да съм гадна, ама ти пожелавам още повече да нямаш време от бизнеса ти. Нека да е още по успешен Hug Иначе моя ми е разправял като ходи във Индия как на гадно му миришели индийките заради някакво масло което мацали по косите си. Така, че хич не обърна внимание на  жалните ми молби за такова масло Laughing

МИНЧЕ,
Душко, ти ще бъдеш Дядо Коледа гледам Wink Ама голямо семейство, големи армагани. Само се чудех шоколадите, дали няма да ги занесеш на чорбЪ newsm78

ХАДЖИ,

Драго ми е да те видя във темичката wavey


                                               

# 724
  • Мнения: 278
Добро утро и от мен!

Радвам се, че темичката ни се раздвижи! Simple Smile Май скоро ще се наложи и нова да пускаме.
Аз след малко отивам при един професор заради магистратурата (нали от октомври искам да почвам тук (в Киел) да уча, та днес ще ме проверява дали отговарям на всички условия.

ИКСИPraynig Praynig Praynig моля се за теб и се надявам от цялото си сърце нещата да потръгнат в желаната посока. Дръж ни в течение, моля те. Всички момичета тук сме с теб и ще те мислим да знаеш!

Фаима, ще ми кажеш ли точно как се казва това масло за косата? Много искам и аз да си взема нещо за моята коса. А то има ли значение какъв цвят е косата, в смисъл то оцветява ли по някакъв начин? Иначе пемзите ги бях видяла и аз последния път като ходих, обаче само ги видях и после чак като се прибрах съжалих защо не съм си взела. И аз като Делта ти пожелавам бизнеса ти да е още по-успешен!  Hug

Делте, не съм се замисляла за шоколадите дали няма да се разтопят, ама той така или иначе хабибито ще ги носи. Ама май не е чак толкова горещо в момента. Някъде към 30 май? Thinking  Hug

Дядо Хаджия, привет и от мен! Радвам се и аз да те видя отново тук.

Белбейче, Рали Буба и Далка за вас много  Hug  Hug  Hug

# 725
  • Мнения: 8
Ей ме на!   bouquet
А пък на мен ми е много уютно, приятно и супер интересно при вас!!! Hug Hug Hug Не ща да мърдам от тук - само ако ме изгоните  официално Crazy  Grinning

ИКСИ - стискам палци да се получат нещата!!! Късмет, мила!

Марси, Далка, то и аз се разплаках на тази песен, а пък и обожавам Ищар!

Марси, значи положението при вас е лошо! Всъщност, не че съм песимист, но си знаех от началото, че така и ще стане. Дидона не пише (дано всичко с тях да е добре  Praynig)-  как е тя, чувате ли се?

Далка, мила, не се ядосвай  Hug Погледни от друг ъгъл нещата - понякога просто няма какво да се напише и сподели. Сигурна съм, че ти ще дадеш с информация на всеки потърсил я от теб. Но информация и съвет са 2 различни неща. Не поемай чужд товар на плещите си. За съветите аз си имам принцип - давам само професионални  Laughing  Laughing Laughing Какъв е този сладкиш, който правиш??? Аз не го видях на снимка  Tired Пак нещо не съм разбрала. Как се казва, за да си потърся рецептата в нета - умирам за сладкиши. Скоро правих един - Кодрит кадир (така мисля се казваше  newsm78), крем карамел с кекс. Мнооооооого вкусен.

Рали, не питай! Дано за Коледа да приключа с обзавеждането.  Laughing Прим мен се получи промяна в планираната отпуска, ваканции и дестинации.  Laughing За сега твърдо остава Турция. Ще пиша за това, когато имам подписана заповед за отпуск и билети в ръцете, че ме е страх пак да не се объркат нещата. ooooh! Sad

Минче, кога тръгваш? За първи път ли ще се срещнеш с цялата рода???

Делтич, какво ще бъркаш с портокаловата вода? Откри ли вече плажния сезон? При нас се изсипа преди малко невероятен порой!

Хайде, на всички останали  Hug

# 726
  • Varna
  • Мнения: 2 595
EASY, Hug
Ами незнам точно какво шЪ забъркам със портокаловата водица, но пък ще си напръскам къщата да ми миреше на портокал. Тя и без това тази вода гледам евтинджос Laughing Те момите Магребкини ще ми подскажат, пък Далчето като каже на Уарда, че Делтича иска нещо магребско и тя ще подскаже. Много ще и е кефско, че българси булки шЪ готвят Магребско, бас държа smile3521
ИначИ сИзонЯ е открит, ама аз получих една гадна алергия, тази година още по силна от друг път и не съм ходила. А и нали си имам  и бани по рождение, пък и слънцето бързо ме праЙ СиганчИ. Сега съм почерняла на дИколте Joy
А този сладкиш дето си го изпраскала и аз го правя. Хам лесен, хем вкусен!

МИНЧЕ,
Да му мисли Хабибито ти. Wink  шЪ носи чорбЪ Wink
Какво стана със професора, уговорихте ли се???

ДИДОНКА, къде изчезна newsm78

# 727
  • Мнения: X
Ех, че раздвижване в темичката! Много се радвам! Hug

Икси, успех! Стискам палци и се моля за теб! Пиши, как се развиват нещата. Дано всичко мине много добре и да си гушкаш съвсем скоро съкровището! Praynig Praynig Praynig Hug Hug Hug

Фаимка, браво! Пожелавам ти все повече и повече клиенти! Възхищавам ти се, как съвместяваш толкова дейности! Аз все нещо се моткам и не мога да си разпределя времето за всичко. Как се казва това масло за коса? Като стане въпрос са коса и съм готова да пробвам всякакви гадории. Имам си хубава по наследство и гледам да я поддържам максимално, а дълга коса се поддържа много трудно.

Бейче, и на мен ми е интересно, как върви работата. Има ли много капризни моми? Crazy

Делти, дано да успеят да ти намерят от аргановото масло. Пише страхотни неща за него. Има го в e-bay ама така и не се научих, как се пазарува от там, а казват, че е много изгодно.

Минче, сигурно си много развълнувана за срещите с родата, а тя голяма рода! Ще е много весело. Simple Smile Нямам търпение да разказваш, как са те приели, че много ме вълнува тази тема след днешната случка. #Cussing out

Да се „похваля” днес, каква среща имах. Направо съм бясна! #Cussing out Бъдещото свеки ме покани на обяд в обедната почивка, като по телефона ми каза, че за нея най голямото щастие щяло да бъде аз да я харесвам, друго всичко било без значение за нея. Wink Срам ме е ужасно да си призная ама взех, че й купих и цвете. Embarassed Embarassed Embarassed Да си имам простата глава. Първите 5 минути всичко беше наред и след това, като почна едни безумни теми, едва я изтърпях. Започна да ми описва мечтата й за снаха, каквато очевидно аз не съм. Не одобрявала гримираните момичета и такива, които много „се гласели”. Една жена трябвало да работи, колкото се може повече и да изкарва пари, а не да я храни мъжът й. #Crazy За децата си имало ясли, които не били за красота и там им е мястото, а жената на работа. Тя, как се справяла цял живот „сама”, а изобщо не е вярно. Децата й са изгледани от баба им до големи и има много отговорен и грижовен мъж. Уф, че се ядосах! Казах й, че аз съм далеч от нейните представи за свястна снаха и съжалявам, че не покривам очакванията й, но за мен е по важно човека, когото обичам да ме харесва такава, каквато съм. И накрая с най голямо  си нахалство заяви, че много приятно сме си поговорили. Shocked Сега съм в чуденка дали да кажа на сина й, какви ги сътвори или да си замъча. Ако му кажа, ще стане скандал и ще се скарат, а ако си замълча дали това няма да е подсказка от моя страна, че тая жена може да ме манипулира занапред. newsm78

# 728
  • Varna
  • Мнения: 2 595
РАЛЧЕ,
Аргоновото масло, си е там, във Мароко, няма нуждЪ да сЪ търси. Обаче батЮ няма да има време да излезе. Ей, преди малко ми каза. За ден и половина ще ги обработят и ще си бият камшика.  Така, че ще пляскам аз моите български магии тука да си поддържам дългите русалски кУси newsm03 Wink

За бъдещата ти свека думи нямам....така, че ще си замълчЪ. А на твоя човек ако му споделиш, го помоли да има едно на ум, и да не подфирчва мама си. Да си остане между вас. Аз на моя всичко съм си му казвала, да има едно на ум, и не съжалявам. Казвах факти, не съм си измисляла и преувеличавала. 
Незнам твоя човек колко си познава мамата....до тук съм повече няма да говоря Wink много мога да кажа Wink

# 729
  • Мнения: X
Делти, и аз така реших – да кажа. Както казваш, нека си има едно наум. Тя пред него говори едно, а пред мен друго. #Cussing out Явно и тя опипва почвата до къде може да стигне. И аз допуснах грешка, като до последно се държах приятелски и не й дадох да разбере, че ми е станало неприятно или обидно. Той не е така близък с нея, защото е израснал с баба си, но тя се държи така сякаш ще е важен фактор в живота ни.  #2gunfireЕй, хич не исках така да се получи. Колко щеше да е по лесно ако просто си бяхме поговорили. Tired

# 730
  • Мнения: 126
Момичета-  Hug
бързичко минавам само да ви поздравя.

ще се разпиша подобаващо надвечер

Икси- този път....ще стане!Дай боже!
Бубеееее -хм-хм.....да си описва бъдещата свеки и да си мечтае. не е парирвай-да не вземе да се свие и да се прекрие...поне и Преценяш акъл сега!Слушй,слушай...тва се иска на тоя етап от теб..докъто не насъпеш на твърда позиция.
на всичики....много  Hug и до после

а...момичета- Дани,Мария-абе,да не ви стреснах ?!!!аз ъсм от тия дето много лаят,но рядко хапят Sick
Кэде сте...айде разпишете се де!Елате Сред Нас

# 731
  • Varna
  • Мнения: 2 595
РАЛЧЕ,
Аз винаги съм се държала със хората но моя човек приятелски.  Ако и твоята свека, не  го оцени като на моя хората, то си е за нея.  Обичайте се със твоето момче,  приемайте нейните изпълнения на майтап. Аз така правех. Знам, че ще ти е гадно, но не и го показвай. Винаги ухилена, колкото и да те боли. Пък в края на краищата няма да жЮвеЙШ със нея бе душаа, ама ха яяяяяяяяяяяяяя Wink

Аз пък си мИчтая за такава снаИца, да ми е приятелче Simple Smile Знам какво да я науча аз, smile3503 докато е още Флибен моя синковец и му е замаЕна глЪвЪтЪ

# 732
  • Мнения: 169
Привет и от Алжир
тук днес е жега
Ех работата си я бива - да не кажа голяма дума но се намират клиентки -  Praynig Дано да върви и по- добре.За сега клиентките са нормални/ не като онази претенция в началото/ правим разни нокто -пластики, декорираме се  Laughing.Аз съм доволна от моя скромен опит и те доволно- доста от първите ми клиентки си ме търсят пак.Но целта е да има повече клиентки с нокто -пластики - това е бизнеса.А шефката ми сигурно ще е най- доволна нали прибира половината  Laughing.
Файме, сладурке, ти си огън жена и кухнята, и бизнеса и детето и мъжа уф шапка ти свалям - аз с наполовина се уморявам и давам на заето.
 За въпросите и аз отговарям точно и ясно на  зададените- не се впускам в безмислени риторики.Светъте различен държавата също. Традициите да не говорим.За да се съхраня и избегна въпроси  за хората които не са близки , но пък са любопитни ми да аз съм като тях - мюслим. По добре така отколкото само да се натоварвам какво да обясня- понякога чак ме е срам от това което ме питат- но карай да върви. Свиквам и смятам че какато Дани писа съм вече почти адаптирала се  Wink
Рали, нямам идея какво да ти кажа за свекито.Само пипай с ръкавици- нежно и точно  Laughing
Далке нищо не каза засладкиша дали съм познала името му.
 Тамир е огън тича вършей, и вчера открих два нови кътника в устата му Simple Smile

# 733
  • Мнения: 278
Рали Буба, за съжаление аз нямам много опит в тази област  и съшо нямам идея какво да ти кажа. Аз свекито вече съм я виждала веднъж, когато ходих 2007 година. Много се харесахме и много добре се разбирахме, прегръщаше ме постоянно. Но това е може би защото тогава бяхме само две седмици заедно и не се виждаме често. Не мога да си представя да живеят тук наблизо и да ми се месят. Добре е, че са в друга държава, така отношенията ни си остават добри.  Wink

Делте, не можах нищо да направя днес с професора, защото той ме препрати при една друга жена, която пък е само понеделник там, а той само в четвъртък. Другият понеделник тук е празник, така че чак по-другата седмица ще ходя пак. Разочаровах се малко, че не успях да си оправя нещата, ама карай има време още, записването е чак септември.


Момичета, искам да ви споделя нещо, което не съм споделяла до сега с никой. С моето момче решихме да си имаме детенце. До сега се пазихме 4 години с хапчета и мисля още един месец да ги взимам и след като се върнем от Мароко да ги спра. Преди това обаче ще отида на лекар да се консултирам да ми даде зелена светлина. Ние отдавна сме си говорили на тази тема, но аз някак не се чувствах готова... От известно време обаче го искам повече от всичко друго, сякаш изведнъж стана. Ако всичко е наред да изкарам първи семестър от магистратурата и след това да се погледаме малко. Има толкова момичета студентки с дечица и за това съм сигурна, че ще се справя, а и таткото знам, че много ще ми помага в това отношение. Решихме, че това е момента, скоро ще стана на 25, а той е вече на 36. Simple Smile Дано всичко е наред само и да сме живи и здрави.  Hug

Това е от мен за сега, исках просто да споделя, защото мисля само за това  Heart Eyes

# 734
  • Egypt
  • Мнения: 132
Минчеее, много хубаво, пожелавам ви всичко да е наред, и да имаме скоро бебета. Добре си решила за доктора, и да знаеш, че след продължително приемане на хапчета много бързо се зачева. А с бебе и учение ще се справиш и още как, и рамо като имаш, ехее. Желание като има, силите сами идват. Още нещо все искам да ти кажа и все забравям- тука масово младежите са си пуснали косите като на твойто хабиби, и им викаме прическа "Тахрир", нещо като символ на протеста е Laughing И като ги видя все за тебе се сещам Grinning
Рали, с такава свекърва трябва все да си нащрек, и да усвоиш дипломацията и тактиките, но никога не забравяй, че каквато и да е, и каквото и да е неговото отношение към нея, тя му е майка, и трябва да внимаваш и лошото да му казваш с добро.
Далка, чакам вечерното ти подобаващо разписване   bouquet
А това е маслото, пише от плодовете на Amla, какво е това амла?

Общи условия

Активация на акаунт