25-та младежка бригада по магребско се подвизава!

  • 45 634
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 0
   Много ,много Ви   благодаря момичета   дадохте ми добри съвети  ще се възползвам от сайтовете  за парфюмите  ако ми  ги изпратите    Той  ме питаше  за кремове за лице за сестрите си   и за парфюми   а ако харесват нещо друго  ми кажете като идея   За  облеклото ще внимавам разбира се но и аз не нося предизвикателно облекло ,то и някои форми са ми и по пищни  и  ако сложа и деколтета  може и аз да си имам неприятности .Знам че  август започва техния пост рамазан и май никак не е удачно  тогава а и горещини   ........ще си помисля зя септември  и  не разполагам с кой знае какви средства  за скъпи билети .Попитах   с колко   изкарват  на месец като средства и ми казаха някъде от порядъка на 200€  за месец  са достатъчно . Вашите съвети са ми много полезни и ако има още какво да  науча няма да откажа   и непременно  ако  отида  там  ще ви изпратя  снимки .Аз имам едно детенце  -момченце но  6  години  предложиха ми ако искам да взема и него но не зная за  детето трябва ле също покана  или не  ,но като за първо пътуване мисля да не го взимам с мен а то не се знае дали и на мен ще ми дадат виза  .Вие сте много приятна компания  и се надявам да поддържаме връзка дори и да не замина  за Алжир. Пожелавам   на Всички  приятна  вечер и ще очаквам съвети !!! 

# 691
  • Мнения: 126
 liatotoo -привет. Преди два дни се върнахме от Оран.Ще ти пиша на лични.Не ми е много пресно практическото инфото,защото стохме само седмица и се занимавахме с покъщнина-нямаше този път разходки ,но ако мога да ти бъда от полза  ,ще се радвам да се запознаем

Дива-гледахме  мача снощи....Много го показваха Господин Гамонди,и изведнъж прекъсна  картината Sick.как завърши.видях че ви вкараха един  гол -промени ли се резултата  после?Дано да е спечелил нашият отбор. Hug

На Всички много  Hug
Време почти нямам вече-но пък съм хепи....много хепи.
Най-вече от изгрялото най-накрая топло Слънчице Heart Eyes

# 692
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
а така , далке, ти така зна4и и на мене на ли4ни как си го усетила алжир! хепи е хубава дума! работна ли си? мал4о как си посрещна родата на арабски ли говори?
и на наглетата май ходи на гости, остана бг следа да последваш и си готова с  по4ивката за лятото!
деца не вземай, но пък те трябва да са наясно ,4е ги има!
200 евро са добре, , документи пазиш и не оставяш без надзор! няма нужда да си обявяваш колко носиш или да се показваш ,4е си златната кокош4ица!той бил ли е женен има ли деца отпреди? тоест от каква социална  прослойка идва, работи ли, образованието как му е? абе има си неща за питане и гледане!
далке давам си от моето днес, беше по4ти 36 градуса ,отваряй шепите! след два дни имам ли4ен юбилей тук по4вам десетката! дано да ми е по вода и по мерак! като се сетя как дойдох с кожуха и тук беше само 40 градуса! аз се 4удя как да се раздена пове4е ! Mr. Green

# 693
  • Мнения: 126
Марсияна- хич не беше в плановете ни,но девера напипа евтини билети.Той нали има с какво да се похвали и му беше на гърлото нетърпеливо-...ние бяхме на втори ред този път.Ще разказвам,има и снимки,макар че интернета не ми липсваше  този път.Интернет стайчики на всяка крачка в Оран-туй определено ме учуди.Мнооооооого ми хареса родата на Уарда.Начетени хора Hug имат магазини.
Моите-все същите мрънкала Whistling Sick вечно недоволни и незадоволени.Не са мръднали-като консервирани са....Девера и Уарда са още там,ние се върнахме заради Другаря.Аз не работя-карам  нещо като училище- лекции,изпит,стаж.Много ми остава още....дору-горе година.не ми пречеше да останем повече обаче,но нямаше къде.Обаче девера и Уарда не се настаниха в тъпата къща на село,при фамилито като ние  навремето .не!!!наеха си самостоятелен апартамент и който иска да ги ...кани на гости.Другаря пак си смени квартирантите .Ще се върне за Рамадана-аз си отивам в България с Райчо тогава. Party
Какво си донесох-плат за пердета .като се върне Уарда да ги ушие. Подаръци почти нямаше,само за Райчо-дрехи.А,и две кутии със сладки-рогца.Не се напъваха този път да разговарят на френски с мен.Интересна им беше  Уарда-ама тя пък насаме хууууууубаво ги оплюваше с нейните си хора Joy Joy JoyИ  хич не им даваше Ениес да го целуват и лигавят.
Този път повече ми хареса- с Уарда е ....друго Hug

# 694
  • Мнения: 8
Охоооооо, Далка   Hug , ти си кръшнала до Алжето??? Много се радвам да чуя, че сега ти е харесало и престоя е минал добре! Le petit monsieur Раян доволен ли беше?  Да очакваме ли снимков матерял? Blush  Hug Hug Hug

# 695
  • Мнения: 126
Изи-разбира се...поне си ме познавате тук,че съм си Мара Подробната
този път беше  по скоро-Г...път да види,но не съжалявам .
За пореден път се убедих,че Там не е зле,просто си има огромна разлика от малкото градче,селце до по-големия град. В Столицата ,както често казва и Белбей живота пък е със съвсем друг ритъм
Значи цялата работа не опира точно до религия....а по скоро до манталитет,до култура
Ето-роднините на Уарда са от Сетиф.Тези от моите,които са от Оран-като Фейза...бях ви писала за нея.Която след пет години най-накрая има детенце,и разреши на мъжа  си втори брак....
та-тези от моите ,които са от Оран са съвсем други Peace

чудя се къде да метна снимки-във Фейса не ми се ще,че може и да ми се разсърдят някои от тях,като се видят....ще реша Peace
  Райчо ме направи въртоглава....не се спря. Но не знам защо така се поручава-още със стъпването там и ни почна едно чревно...от промяната на климата ли,от водата ли,от храната ли...ама и досега  сме  ...уф!

ок-до после....
къде сте апропо всички?!?!?!

Лиатото-прочетох те...ще те намеряна Фейса..и оттам на Скапето Hug


# 696
  • Egypt
  • Мнения: 132
Ей ме и мене най-после. По случай приключването на едномесечните изпити на доктора ходихме на море, в Александрия. Чудно беше, много красиво, спокойно, голям релакс. Апартамента ни беше на две крачки от морето, и не знам защо на нашия плаж никога нямаше жив човек, само ние. Един цял ден съм стояла на дивана на терасата, съзерцавайки морето, дишайки дълбоко, и дремейки като баба Laughing София беше като изтървана, през цялото време във водата. Като резултата всички сме изгорели, аз съм с ужасен комбайнерски тен. Обаче пък си отядох на хубави риби, надишах се на морски въздух, с две думи- искам пак. Александрия все едно не е в Египет, осоебено компаунда, в който бяхме- такава зеленина, градини с прекрасни цветя, ливадки, храстчета, всичко поддържано и чистичко...

# 697
  • Мнения: X
Честит Празник на всички дечица!

Нека са ви здрави, щастливи и да растат заобиколени от радост и обич!


# 698
  • Мнения: 278
Честит празник на детето и от мен! Нека всички дечица бъдат винаги много, много щастливи и безгрижни! Simple Smile



Фаима, аз ти видях снимките във Фейсбук. Личи си колко красиво е било. Обикновенно на снимки не може да се хване цялата красота, така че сигурно на живо е било 10 пъти по-хубаво. Малката принцеса София също доста пораснала ми се вижда Simple Smile. Нека, нека да расте и да е все така усмихната!

liatotoo, добре дошла при нас! Знаеш ли вече кога ще ходиш до Алжир? Пожелавам ти да си изкараш много хубаво там и всичко да мине като по вода.

Някой от вас вече прочетоха, че ще ходя до Мароко, но да си се похваля и тука хихи похвал, похвал. НЯмам търпение вече. Ще заминавам на 28. юни до 9ти юли. Мъжът ми ще замине две седмици по-рано да се види на спокойствие с родата, а аз след това. Ще летя до Маракеш. Сигурно ще останем там 2-3 дни в началото и после ще сме в Казабланка при свекъра и свекървата. А другото което е, че неговите братя и сестри за първи път ще се събират всички заедно от незнам си колко години. Едната му сестра е омъжена в Саудитска Арабия и не са се виждали от 7 години. Така, че се радвам, че ще се запозная и с нея! Нямам търпение да отида пак на хамам.  Heart Eyes От както купих билета (който междудругото струваше само 50 евро от Бремен) само за това си мисля и се надявам времето да мине по-бързо и вече да заминавам.  Heart Eyes

Поздрави от мен на всички!  Hug

# 699
  • Мнения: 0
Благодаря  на всички за топлото посрещане    и честитя празника на всички дечица  Hug Ако имате още съвети ще ви изслушам на  драго сърце !!!!!  bowuu   bouquet baloni bg welcome

# 700
  • Мнения: 0
dala  newsm20  newsm20  newsm20  newsm20  - ти знаеш за какво   Hug

# 701
  • Мнения: 126



За нашите деца и ....за тези,които са съхранили детето в себе си -за нас  Hug  bouquet

Мина- супер новина...абе,защо такива евтини билети тази година.И нашите струваха долу-горе толкова #Crazy никога не е било така! Учудваме се на цените!От тази година две фирми,които предлагат пакети за телевизор,телефон и интерент пуснаха безплатни разговори с Мароко,Тунис и Алжир-но само  За стационарни телефони!За Египет-също има безплатон към домаиен телефон,но до 8часа вечертта...Преди имаше такъв бонус само за страни от Европа....!
 Приятно прекарване се очертава за теб - ще те чакам с нетърпение да разказваш. Hug  bouquet

Фаиме-ехееее напълни ми душичката с тия хубави снимки.Браво!Ама,големи сте сладурчета,като брат и сестра.А Софито направо си е малка мадамка вече...висока върви,ще те надмине на ръст  още малко Hug

Лилито- ако не може да помогнем-то поне да не навредим допълнително! Hug че и без туй -много мъка има по тоя Свят!
добре дошла след нас.Искаше да научиш за културата,за традициите...Много разказваме и споделяме тук ,има писано и за Алжир доста из темите,и  вообще за целия Магреб.
Лично аз се интерисувам единственно и само от  музиката на Магреба-конкретно алжирския Рай.
След нас,Марси е определено добър познавач на културата и традициите на Магреба.
Фаимето и Белбей са по деликатната час- облекло ,кулинарния...
Вообще,от всички  пишещи тук има какво да  научиш  Peace 

Ние още  се борим с нещо чревно-от Алжир се обадиха че и те са в Джаза!!!Ни смекта помага,ни разните му там тизани....
хубавото поне е ,че ....влизаме в линя с килата за България и лятото -даже и Райчо беше малко над норма Mr. Green

Последна редакция: ср, 01 юни 2011, 20:50 от dala

# 702
  • Мнения: 278
Тази вечер играят Мароко срещу Алжир. Кой за кого ще вика?  football newsm44

# 703
  • Мнения: 169
Привет момчиета,
 при мен форума се отваря трудно едвам ви чета та камо ли да пиша
Добре дошла на новата кандидат арабка Simple Smile
 При нас всичко си е в кръга на рутината- Тамир на градина аз на работа.
 Мина паднаха Алжирците - срамммммммм Sick
 Много усмивки и целувки от нас

# 704
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Ееее, какво оживление във тематааааааа newsm10 А аз дремя smile3538

ФАЙМИЧ,
И аз като Минчето, видях снимките във ФейсО. Wink И там за Алекс което си писала....ми явно защо МойтУ ВсичкУ го харесва много smile3521

МИНЧЕ,
Бях ти споменала, че моя заминава за Мароко. Би ли ми казала за онова, как му казваха newsm78 портокалово масло ли беше, портокалова вода ли бешееее. Та да поръчам да ми донесе. За Аргоновото масло вече съм му поръчала, запомнила съм го, а и често се споменава. Но това от портокаловите цветчета, не си спомням точно за какво беше. Със Марсилинка говорих, тя ми каза, че е водичка за сладки и имало такава от цвечета от жасмин и индрише. Ако знаеш нЯщУ по въпросО, моля тЪ кажи на кака си Praynig

На останалите Фарашки, много Hug

Май забраЙФтИ, какво беше Фарашки, а Wink

ЛЯТОТО,
Добре си дошла wavey А кака ти Делта е от фенките на тези мУмичИтЪ Wink Гледам тука Магребкините не сА сЪ сетили един шуруп да тЪ пУчепят, или нещо от МагребскУ. Хайде аз да сЪ погрижа, тъкмо от Алжир е тази вкусотия Wink И да сЪ научиш да я правиш, че като се прибереш да мЪ пУчерпиш Wink
                                           хаДи и чай Wink

Общи условия

Активация на акаунт