Сребърна вода II

  • 98 140
  • 189
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 12
Здравейте, искам да ви попитам как се разтваря сребърната вода, купихме някаква сребърна вода на прах и не знам в колко да я разтворя , има и едно шише към нея .Някои ако може да ми помогне ще съм му благодарна

# 31
  • Мнения: 2 957
За пръв път чувам за сребърна вода на прах.

# 32
  • Мнения: 0
Сребърна вода може да си приготвяте и сами у дома.

Ето един уред за сребърна вода, който позволява да приготвяте вода с различна концентрация.

# 33
  • Мнения: 422
Да не са ви изписали коларгол? То се продава в аптека под формата на прахче и се разтваря във физиологичен разтвор, две малки дозички, мисля бяха по 10-15 мл. едната. Стават за капане в нослето и действат добре на зачервено гърло. Аз им казвам черните капки, защото нослето става вътре черно и попадне ли на дреха няма изпиране. Много добре действат  и са безвредни. Това си е разтвор на колоидално сребро, но мисля , че е по коцентрирано от сребърната вода.

# 34
  • Мнения: 21
Супер  Grinning и аз се зарибих. Ще купя от тази водичка и ще капя на малкия в нослето, защото при поникването на всяко ново зъбче е с хрема.

# 35
  • Мнения: 1 236
Привет и от мен!Сигурно е обсъждано по-напред в темата,но нямах възможност да из4ета вси4ко,затова директно да попитам мога ли да си приготвя сребърна вода в къщи и да си пием постоянно?Имам предвид слагайки някакъв сребърен прибор в тубата с вода?Ако се пие постоянно дали би навредило по някакъв на4ин? newsm78

# 36
  • Мнения: 422
Едно време бабите са слагали сребърна паричка, но сега има по-съвременни методи, измислили са хората:

http://www.alomag.com/index.php?main_page=product_info&products_id=191

# 37
  • Мнения: 376
не искам да се заяждам, но сребърната вода също е химия
среброто е химичен елемент от групата на металите
всички метали са токсични и смъртоносни в определена доза
Абсолютно вярно! Peace
Аз и в старата тема предупредих за това, но...никой май не ми повярва. Гледахте ли днес предаването с Гала на кафе? Ужасни са страничните ефекти, особено снимките на поразените хора... Ако сребърната вода е правена в домашни условия и е с по-висока концентрация при продължително пиене среброто се натрупва в кожата, защото организма не може нито да го изхвърли, нито да го усвои и преработи. Среброто унищожава както вредните бактерии, така и полезните (пробиотици), което води до дисбактериоза. Ефекта на антибиотика е същият. Дали ще разтворите таблетка антибиотик в литър вода и ще го пиете няколко дни или ще разтворите сребро  в литър вода и го изпиете си е едно и също!!!
Сребърната вода с колоидно сребро от аптеките е с твърде ниска концентрация и вероятно няма да усетите нито ползата, нито вредата. Може да усетите само плацебо ефект, както е при хомеопатичните лекарства.

# 38
  • Мнения: 199
Здравейте, и аз гледах предаването на Гала и ми стана много интересно.
Синът ми е на 8 г., но от 3 годишен има проблем с раничка на крачето. След 3 годишно ходене по кожни лекари, най-накрая му поставиха диагноза Атопичен дерматит. Мажем с различни мазила, почти се скрива, но не изчезва напълно.
Някой пробвал ли е или пък да е чувал  за положителен ефект на СВ при АД.
Защото в предаването на Гала споменаха, че лекува и кожни проблеми и май споменаха и екземи.
Благодаря за отговорите!  Simple Smile

# 39
  • Мнения: 21
Аз си купих сребърна вода преди около 10 дни и започнах да мажа с тампонче лицето си, както и лицето на сина ми. Детето имаше нещо като лишейчета по едната бузка и му изчезнаха за 2-3 дни, а аз имах едни доста упорити пъпки по брадичката и повярвайте ми , вече няма и спомен от тях  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 0
Ако сте пропуснали предаването на Гала за сребърната вода или искате да го гледате отново...

За тези, които все още не са го гледали, се обяснява при какви заболявания и как се използва сребърната вода:

http://www.youtube.com/view_play_list?p=2F327076F9C994E0

# 41
  • Мнения: 21
В предаването става въпрос за домашно приготвена сребърна вода, а не за тази която се продава в аптеките и е от колоидно сребро -- http://arcol.hit.bg/

# 42
  • Мнения: 88
Има ли някой, който си е купил уред за правене на СВ. Можете ли да препоръчате някой? Simple Smile

# 43
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Аз имам уред за сребърна вода.
 Харесва ми, че че сребърните електроди се виждат т.е. всеки може да провери, че среброто е с най-висока чистота, и са заменяеми, както и това, че  мога да си правя и доста по-големи количества вода.

Освен за  всичко останало,  използвам сребърната вода за много други неща. По принцип не обичам  много почистващите препарати, затова   където мога,  гледам да си ги спестявам. Отскоро започнах да  почиствам  отвътре хладилника със сребърна вода.  И така мисля, че е по-добре .Макар, че от другият вариант, който съм ползвала  с оцет , също съм много доволна. Но сякаш все ми оставаше  лек мирис.   Когато си купя нещо от пазара,  го слагам да престои в купа със сребърна вода- особено яйцата, плодовете и зеленчуците. И така мисля, че неутрализирам вредностите,  с които ги обработват,  за да издържат по-дълго време.  Да не казвам, че понякога с такава вода  си поливам цветята  Crazy

Последно четох, че американските президенти се мият само със сребърна вода, обаче още не съм го въвела  в употреба  Laughing.
 Когато си имаме само шишенце от аптеката си го пазим само при здравословни проблеми,  докато така мога да си го ползвам за доста повече неща в къщи.  

А най-съм впечатлена когато едното ми детенце имаше упорито възпаление  (след ползване на  басейн) и само така успяхме да овладеем ситуацията.

Иначе  естествено, за да няма странични ефекти,  е добре сребърната вода  да не се използва  вътрешно за постоянно. Peace

Последна редакция: пт, 28 яну 2011, 15:38 от Арбанашка кокона

# 44
  • Варна
  • Мнения: 773
Правя опити за лечение със сребърната вода от миналата година. Е, никакъв успех. Винаги стигаме до антибиотиците.Не се повлиява и от разните му там бабешки  сиропи.

Общи условия

Активация на акаунт