Сребърна вода II

  • 98 133
  • 189
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 466
Някой давал ли е сребърна вода на котка? Дали е противопоказано?

# 2
  • някъде
  • Мнения: 4 955
от днес и ние си имаме сребърна вода Peace
дадох на малкия да пие, а след малко ще му капна и в нослето

# 3
  • Мнения: 83
Оф,не помогна много сребърната вода,пихме антибиотик в крайна сметка,но давам във водичката докато премине хремата!

# 4
  • Мнения: 873
не съм доволна от аркол-5 мл+клеева тинктура-2 капки Naughty.започнах да я капя тази комбинация ощ при първите воднисти сополки,давах и да пие.не можа да спре развитието при хремата-сгъсти се,от предна стана задна,носът се задръсти и нощем хърка ужасно,появи се и кашлица като следствие от задната хрема-и така е вече шести ден Shockedднес бяхме на лекар-отървахме антибиотика,но ни изписаха друга химия ooooh!

# 5
  • Мнения: 34
не искам да се заяждам, но сребърната вода също е химия
среброто е химичен елемент от групата на металите
всички метали са токсични и смъртоносни в определена доза

# 6
  • Мнения: 753
Някой давал ли е сребърна вода на котка? Дали е противопоказано?

За куче може, на котката не давай, техния метаболизъм е по-особен и по-принцип са много чувствителни.

Каква е разликата м/у сребърната вода и светената вода?

# 7
  • Мнения: 2 011

Каква е разликата м/у сребърната вода и светената вода?
Нищо общо  нямат !
Едната  е обикновена вода осветена в църквата ...... а другата  е обогатена със сребърни  йони !

# 8
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
А защо си мислите, че СВ е панацея?!

# 9
  • Мнения: 753
Но нали светената вода става такава като се потопи сребърения кръст, той стои там незнам колко време и това е светена вода.
В нея също има сребърни йони, та затова ми е любопитно..... newsm78

# 10
  • Мнения: 4 242
Светената вода е сребърна вода + молитва разбира се.

# 11
  • Мнения: 94
Кака Сиси,за какво може да се дава на кучето?
А може ли да му намажа ухото,защото там има една раничка и не ще да зарасне? Благодаря предварително.

# 12
  • Мнения: 753
Кака Сиси,за какво може да се дава на кучето?
А може ли да му намажа ухото,защото там има една раничка и не ще да зарасне? Благодаря предварително.

Да, няма проблем.
Но може да не може да зарастне защото си търка ухото непрекъснато или са му дълги и се трият навсякъде.
Пробвай да покриеш раничката с нещо протективно/ако търпи изобщо/.

# 13
  • Мнения: 29
Здравейте,имам въпрос.Сигурно се повтарям,за което се извинявам ,но темата е много дълга и нямам възможност да я прочета цялата.Купих сребърна вода на Аркол.Смятам да я давам през устата и да капя в носа с клеева тинктура.На упътването пише,че трябва да се разрежда във вода 1:2 или 1:4,а никъде не прочетох някой да я разрежда.Бихте ли ми казали какво трябва да е количеството,което да давам и трябва ли изобщо да я разреждам?

# 14
  • България
  • Мнения: 490
При нас се получи както  Деси го описва.след пьрвия прием на сребьрна вода кашлицата спря,но след като включих клеевата тинктура кашлицата пак се появи този пьт и през ноща.

Общи условия

Активация на акаунт