Сарухан Хюнел-Saruhan Hünel-един диамант на турското кино -тема 13

  • 23 562
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 296
Вени, гледам че слънцето е слаб на вейка на тия снимки, не е "апнал човека нищо за вечеря ooooh!

Гладен ли е? newsm78 newsm78 newsm78 Хапна си, бре, аз го видях, че и си пийна! Joy Joy Joy

Като че ми се чини, че от мойте баници яде човека, а?

# 31
  • Мнения: 1 296


малко побут, че слънцето е изпаднало от топ 10 Peace

# 32
# 33
  • Мнения: 1 296
Малко ми е странен с това червено, но като му погледна очите...простено му е Stop На първата и втората снимка как само си е повдигнал леко веждата....

# 34
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ама тва бебе много му прилича. Страхотно сполучлив бебешки каст. Peace

# 35
  • Мнения: 1 296
Ъхъ, и неговото си бебе в ,,Изгубени години,, много си му отиваше - Мехмедчо Peace

# 36
  • Мнения: 20 795
Малко ми е странен с това червено, но като му погледна очите...простено му е Stop На първата и втората снимка как само си е повдигнал леко веждата....

Що бе, Зари? Я как му отива червеното.  newsm53 newsm53 newsm53 Изобщо много ми харесват блузките и ризките, с които го издокарват в тоя филм.  Party Party Party

# 37
  • Мнения: 1 296
Още ми е леко странен, ама не заради блузките, ризките или якенцето, а как да ти кажа......младее ми някак си, харизмата му още не в пълна сила. Ама сигурно след 10 -та серия ще съм го възприела и такъв си Joy.

# 38
  • Мнения: 20 795
Още ми е леко странен, ама не заради блузките, ризките или якенцето, а как да ти кажа......младее ми някак си, харизмата му още не в пълна сила. Ама сигурно след 10 -та серия ще съм го възприела и такъв си Joy.

Напълно те разбирам.  Peace И на мен отначало ми младееше, ама много бързо се свиква, да знаеш  hahaha hahaha hahaha hahaha И докато се усетя Екрем ме омагьоса, също както и Есмер.

# 39
  • Мнения: 1 296
Много пък е несериозен в първите серии, чак ме изби на смях, а като чух че каза и на едно момченце - ади бе, фъстък - направо си паднах от смях hahaha Ама това е още в началната първа или втора серия.

# 40
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Абе село...що не ви оцепим един въпрос: newsm78
Що, аджеба не се грижите за другата махала бе? Crossing Arms

# 41
  • Мнения: 1 296
Аз веднага си признавам, че съм забравила за нея ooooh! Whistling

# 42
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Аз веднага си признавам, че съм забравила за нея ooooh! Whistling
ПОХВАЛНО!!!! НЯМАМ КАКВО ДА КАЖА.... ooooh!

# 43
  • Мнения: 1 296
Моля те, Зизу, не сердисЬ  bouquet моля за реванш Praynig

# 44
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Моля те, Зизу, не сердисЬ  bouquet моля за реванш Praynig
нЕ СЕ СЪРДЯ...ДА НЕ СЪМ БЕБЕ...

Общи условия

Активация на акаунт