Сарухан Хюнел-Saruhan Hünel-един диамант на турското кино -тема 13

  • 23 561
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 36
Много ми се иска да ви кажа днес ХУБАВ ДЕН ОТ МЕН, МОМИЧЕТА!

Добро утро и от мен! Зари, занемари баничарницата, но аз ще почерпя от сладкарницата hahaha hahaha

а ето и компания

# 16
  • Мнения: 1 296
Ооох, верно че занемарих бизнеса с баничките, ама много ми се беше струпало на главата ooooh! Мина, каквото имаше да минава и сега вече смятам да съм пак в сарухановите редици Peace А сега да ви нагостя, че обед иде   chef



Не може само любов, требе и храна, да имате сили за слънцето Joy  Той вече прихапна с аблите, бризчето го изпапарачи набързо hahaha

# 17
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Здрасти село! Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 18
  • Мнения: 1 296

И кво newsm78? Само това ли newsm78? Нема китки, нема нищо друго за аудиторията Rolling Eyes на балконя

# 19
  • Мнения: 238
Дами добра вечер Hug Hug HugБриз помощ - какъв беше проблема
с наша Седеф - разбирай преследването и, стрелбата по Тахир?

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 973

Ето ни и нас- изчипкани, готови за подвизи!

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Дами добра вечер Hug Hug HugБриз помощ - какъв беше проблема
с наша Седеф - разбирай преследването и, стрелбата по Тахир?
Надявам се че говориш за първите серии, че то преследването още продължава. newsm78 Та в самото начало Седефджим/Седефчето/ бяга от чичо си, който упорито иска да я накара да направи нещо, което тя не желае. Доколкото разбрах- а аз пак да кажа не разбирам много- говореше за някаква женитба. Пак доколкото разбрах може би с тази женитба ще се разреши някакъв проблем свързан с пари. Този проблем явно е между двамата братя- баща и и чичо и.Дали е точно така обаче не съм убедена на 100% newsm78 newsm78

# 22
  • Мнения: 20 795
Татенцето и неговото лъвче Party Party Party



# 23
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055


Kak можах да влезем у кючека
без да си раздам чичека... Embarassed Embarassed ooooh! ooooh!

# 24
  • Мнения: 20 795


Kak можах да влезем у кючека
без да си раздам чичека... Embarassed Embarassed ooooh! ooooh!


  love001  love001  love001  love001

Пак ли обра градинката на Незабравката  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 25
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
 smile3521 smile3521 smile3521 smile3521 smile3521

# 26
  • Мнения: 1 296
Вени, гледам че слънцето е слаб на вейка на тия снимки, не е "апнал човека нищо за вечеря ooooh!

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Вени, гледам че слънцето е слаб на вейка на тия снимки, не е "апнал човека нищо за вечеря ooooh!

Гладен ли е? newsm78 newsm78 newsm78 Хапна си, бре, аз го видях, че и си пийна! Joy Joy Joy

# 28
  • Мнения: 3 117
Вени, гледам че слънцето е слаб на вейка на тия снимки, не е "апнал човека нищо за вечеря ooooh!

Гладен ли е? newsm78 newsm78 newsm78 Хапна си, бре, аз го видях, че и си пийна! Joy Joy Joy
А, така! Хранете го, давайте на воля да пие/безалкохолно? newsm78/а после станал "дундьо".
Я го заведете във фитнес-залата!

# 29
  • Мнения: 1 296
Лу, дадено Peace, аз ще го чакам за масажа Joy

Общи условия

Активация на акаунт