Носим вече сладки новини - ОКТОМВРИйско бебе се роди!

  • 24 086
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
ifoma, Hug споко, то ти е само до това... Mr. Green
bobinka, успех на прегледа!
jully, мнооого сладки тези първолаци с униформите бре..  Flutter
Nad1, представям си какво ти е отвътре в момента... Heart Eyes Стискаме палци всичко да е како трябва!  Peace  Hug
Зеленоочка, не залагай, толкова, че няма да е днес....тя и сестра ми така казваше...пък след едно парти директно в болницата, така както нямаше да е на датата... Crazy Когато и да е, желая ти леко и безпроблемно!  Mr. Green
Pozitive , а като сме започнали със суеверията....има и такова, че когато тръгнеш да раждаш никой не трябвало да знае  newsm78 за уж по-лесно раждане....Та, казвам му аз на моя мъж, а той- Ааааа, да бе, как няма да кажа?! Направо ще кажа на всички -РАЖДАМЕЕЕЕ!!! Joy
На мен за тоновете ми казаха, че ще ги правим от 30 септ. То, тогава ми се пада да вляза в 9  Party Нищо няма да плащам за тях, от началото на бременността всичко ми върви в пакет за 9-те месеца.  Peace

# 736
  • Варна
  • Мнения: 1 952
Цитат
Сега се връщам от доктора, ами.....понеделник пак ме вика да повторим тоновете, нещо ускорени каза че са били   към 150 отиваха........и сега съм малко притеснена, какво ли ще рече това.....
Веси как така ускорени ,нормалния пулс на бебето не е ли между 120 и 160?
Аз преди няколко дни бях на запис ,та на монитора пулса скачеше до 190 ,защото бебо много се въртеше ,бая се постреснах ,но на самата хартия зигзагообразната черта беше между 120 и 160 ,имаше някъде към края на записа и над 160 ,но дежурният лекар каза че записът е добър.

# 737
  • Мнения: 5

jully, мнооого сладки тези първолаци с униформите бре..  Flutter
[

Да, наистина са сладури. Почнаха малко по малко да въвеждат униформите. За съжаление не са много удобни за мъниците. След училище трябва да се прибираме и да се преобличаме. Но пък няма да има "Мама, мамо искам такава блузка, като на.... "или нещо подобно.

# 738
  • У дома
  • Мнения: 59
Аз пък никога не съм си виждала хартийката от тоновете, акушерката ме слага на апарата, после идва след като мине времето, взима хартийката и я носи на доки, той казва, че всичко е наред и тоновете са много хубави.

# 739
  • Мнения: 599
Велина абе и аз сега рових из нета и виждам че е нормално да са между 120 и 160, даже доки ми каза че до 180 стигали, ама защо така ми каза.....нямам си идея .....

# 740
  • Мнения: 66
Хей тумбаци как сте?
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ И НА СОФИЯНЦИ    bouquet
Варненки как мина срещата ? Аз отново не успях да дойда  #Cussing out много народ имаше пред очния кабинет и после , чаках и за иследванията и при доки ходих и стана сто часа . Надявам се да сте си изкарали добре.
Димяни Hug
Над в понеделник ще стискаме палци  Hug
Веси  Барабеси на моя бебок пулса му вчера го мериха беше 140 доки каза че е супер. И очния мина добре за сега нямам никакви проблеми да родя нормално. И много се  радвам
Reiaaa аз мисля да равдам в Аг-то норммално на ВИП- а
Бобче много готино коремче си имаш
Аз ще стягам вече чантата за родилното че да е готова.

# 741
  • Бургас
  • Мнения: 181
Честито ня всички именници   bouquet и на всички мами от София!

Момичета , мерси за съвета относно раждането, надявам се мн Лазарова да ме ориентира , все пак тя има и поглед върху бебето, а и като цяло за моето състояние.

Зеленоочка с д-р Лазарова все още не сме обсъждали този въпрос, сега на 21 съм на консултация , така че ще видим тя какво ще каже. Риск има , малък е в процентно съотношение, но го има. На Лазарова и имам пълно доверие , така че си мисля че ще ми даде правилния съвет. А на теб ти стискам палци всичко да мине "като по вода"  Peace и никога не се знае, кога ще е денят "Х", така че не се заричай, бебока си знае работата Simple Smile


Хубав ден и весел празник на празнуващите  !

# 742
  • Мнения: X
Здравейте,

Джули, много сте хубави и двете, пожелавам на дъщеричката ти щастлива учебна година и да е прекрасна кака на октомврийско бебче!   bouquet

Честит празник на всички именници и нека Мъдростта, Вярата, Надеждата и Любовта да са винаги с нас!  Hug

Аз днес предиобед подвързвах учебници и тетрадки, заболяха ме кръста и корема да стоя присвита, ама станаха много хубави.  Flutter Blush
Вчера получихме от едни наши приятели дрешки за бебчето и сега чакам Мая да се прибере, да ги гледаме заедно.

Нани, пожелавам ви да вземете правилното решение и за теб, и за бебчето!
Аз съм много предпазлива и внимателна по отношение на зрението си, и не бих рискувала с нормално раждане, но ти си знаеш най-добре.

# 743
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Цитат
Сега се връщам от доктора, ами.....понеделник пак ме вика да повторим тоновете, нещо ускорени каза че са били   към 150 отиваха........и сега съм малко притеснена, какво ли ще рече това.....
Веси как така ускорени ,нормалния пулс на бебето не е ли между 120 и 160?
Аз преди няколко дни бях на запис ,та на монитора пулса скачеше до 190 ,защото бебо много се въртеше ,бая се постреснах ,но на самата хартия зигзагообразната черта беше между 120 и 160 ,имаше някъде към края на записа и над 160 ,но дежурният лекар каза че записът е добър.
Нормалните тонове са между 120 и 160 Peace .
Сега да се похваля Blush - днес ходих да ги мерят и са в норма.Бебчо се въртя доста, но му ги мериха и са някъде към 120-130 Peace .Лекарката ми каза, че са добре и ще се видим пак в петък.На всички, които ме подкрепихте -  Hug Hug Hug
И да не забравя - честит празник на всички, празнуващи днес  bouquet

# 744
  • Мнения: 790
хаха, Зеленоочка от сутринта е окупирала тоалетната.  Embarassed Снощи бяхме на суши, но май на бебо не му харесва японската кухня.  Mr. Green

Суши по време на бременност е строго забранено заради суровата риба и въобще продукти  Naughty

Да питам мацките от Варна някой ходи ли на запис на тонове някъде срещу заплащане да ми препоръча и аз да отида ако не ме огрее на ЖК, моля споделете!

Майчин дом - Варна, 15 лв. струва, днес се информирах.

Отчет! Бях на лекар. Ехографа ми показа деня на термина до секундата  Grinning Казаха, че всичко е наред, насрочихме дата за секциото към края на Октомври и сега съм някак по-спокойна.

Ако никой не прави нова тема, да я пусна аз.....

# 745
  • София
  • Мнения: 1 395
Ох, и аз снощи бях много зле. Вечерта бяха няма такива болки, а и толкова ниско, викам си сега какво да засичам ли - ми то нямаше разстояие достатъчно да разбера кога едната контракция кога другата Sick На всичкото отгоре и бебка не спря да шава през цялото време, пак по онзи начин тип "сега ще ти разпоря корема мамче". Накрая заспах, после пак се будих от болки, ставах, разхождах се, еле накрая мина. Дечкото обаче ме остави да спя днес до 11, да е жив и здрав на мама малкият съкровищник! Heart Eyes

Вчера доста жени ми звъннаха за обявата за чистене (още преди да видя вашите предложения Embarassed ) и насрочих постепенно срещи, вчера една жена много ми хареса, но днес друга просто ме спечели, звучеше много добре, много ме обнадежди! Направо се разбрах с нея, сега как да обяснявам на другите, пък ако пак има проблеми как да пусна после друга обява след само седмица, ужас! Дано и на действия е такава, каквато изглеждаше Praynig

Честито на всички именници!

Пу, малко се надявах малката да се роди днес, та да си дойде с името, че още не сме избрали! Спряхме и да избираме, ще му мислим като дойде ако никой не го е озарило прозрението дотогава Flutter

# 746

Общи условия

Активация на акаунт