Носим вече сладки новини - ОКТОМВРИйско бебе се роди!

  • 24 127
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 65
Смехоранка,аз съм там още в неделя,живот и здраве  Simple Smile Силно се надявам да се видим:) Аз мисля да си взема ВИП стая,така че може да дойдете да се видим,Ради ми е обещала на 23ти  hahaha Mr. Green Малко остана,чак не мога да повярвам. Praynig Crazy

Аз мисля да не се възползвам от градския транспорт  Mr. Green

Относно вкусотийките,днес и утре ще си направя всичко вкусно,което ми се прияде,за да отпразнувам отминаващите дни на бременността ми  Hug

# 706
  • Мнения: 13
Наденце - Честит Имен Ден, миличка! Желая ти мнооогооо здраве, щастие, късмет и едно леко раждане с бързо възстановяване ( на 3тия час те искам да подскачаш по коридорите из "Шейново"  Mr. Green ) Нека бебка е здравичка и да е радост за мама и тати  Heart Eyes
p0liglot - Честит Имен Ден и на теб   bouquet Желая ти здраве и един прекрасен подарък през Октомври  Flutter

Честито и на именниците "под прикритие"   bouquet Всичко най-най! Аааа и на всички Софиянки - пореден повод за празнуване  Party

Така, аз не мога да се впиша много адекватно, до неделя съм заета и от другата седмица съм тук. Давам само отчет как са нещата при нас ( Смехоранке  Hug )
В сряда бях на преглед и тонове в "Шейново" - ще раждам нормалноооо  Party  Party  Party Бебо няма да е огромен както всички си мислеха в началото - прогнозите са за към 3000-3200, което ме устройва идеално  Heart Eyes Тежахме 2610 на прегледа ( било в нормите, на мен ми се видя малко  Laughing ). Преговорихме кога започва раждането ( т.е. при какви ситуации да звъня на доки). Взеха ми микробиология ( чакам резултат). Тоновете на малкия били "отлични". На 23ти съм пак там и така всяка седмица до термин...

Кръвните изследвания - имах положителен Ензимен ЛЕН, което се оказа, че е свързано с антителата, та на 23ти ще говорим с доктора, но не съм се притеснила, защото го отдавам на ваксината ( Зеленоочке - и аз съм в клуба  Sunglasses )

Вчера на ЖК - дадоха ми обменната карта и направлението. Мериха ме - +11 кг., сестрата беше много доволна от което... Разбрахме се да се чуем след голямото събитие да се похваля  Wink

Ами не беше накратко - но това е  Grinning Оххх искам да имам повече време да пиша тук, ама нямам...Ако не се отчета до неделя - стискайте палци за изпита ( от 14:00 часа е)  Hug

Целувкииии

# 707
  • У дома
  • Мнения: 62
Честит имаен ден на всички именници днес, както и на софиянки!   bouquet

Снощи като се събудих около 2 часа и бебо като се разшава яко вътре не можах да спя повече, ставах, лягах и какво беше това ходене до 00, а и сутринта рано-рано ме присви стомаха, какви ли не мисли ми минаха през главата. Стори ми се, че бебо изпадна надолу, но не съм сигурна, много долу ме ровичкаше, та затова така си мисля.
Даже все още ме държи едно безпокойство, притеснено ми е. Но поне нямам болки.

Мислех да изгладя днес дрешолята, но трябва да взема ученичката рано още в 11 и 30, защото имат още малко ремонт в у-ще и гледат да ги разкарат и в понеделника да започнат всички с редовните занимания.

После ще поизлезем, че в неделя сме на рожден ден на малката кръстничка трябва да купим подарък, а утре съм го отделила деня за купуване на кошарката, ваничка, шапчици и дреболийки, вече наистина последни.

Дано бебчо изчака още малко, според мен колкото по-дълго стои вътре, по-добре за него.

Аримче, не съм обръщала внимание на лентичката последните дни, но аз наистина вече съм в 40-та седмица  ooooh! след като го написа осъзнах това, не се бях замисляла.

На всички с прегледи днес пожелавам успех, на празнуващите хубав празник, на всички ви един прекрасен ден! Hug Heart Eyes

# 708
  • Русе
  • Мнения: 904
Честит имен ден на всички именници  bouquet
Да попитам някой ще ражда ли в Тина Киркова към 06,10 и в каква стая ще е

Последна редакция: пт, 17 сеп 2010, 10:33 от tani_07

# 709
  • Мнения: 1 298
Добро утро, момичета!

Ние си поспахме добре с Мила, нали днес не е на училище.
Явно капките за уши помогнаха, защото не се събуди нито веднъж.
Сега закусваме, аз пия кафе и трябва да отидем да пазарим храна, ама така вали...

Наистина ли имаме вече мами в 40 г.с....че то направао не им останало.
Значи до края на седмицата, може и да имаме ново бебе.  Laughing

# 710
  • Мнения: 3 501
Добро утро и честит имен ден на тези, които имат празник!
Pozitive, ти наистина си в 40-та седмица. На лентичката ти пише, че остават 6 дни. Леле, как се развълнувах аз.
Момичета, аз тая нощ не спах. Мислих за това, което стана през деня, за думите на лекарката. Направо толкова зле се чувствах. Мислех и за очакващото ме раждане. Просто ме тресе яка предстартова треска. Като знам, че съм вече в 9-тия...
На обяд ще излизам с приятелки, дано се поразтуша малко.
Бебз, на мен не ми поставиха хапче, а ми дадоха четвъртинка от хапче да пия - въпросното хапче Цитотек.
RadiValio, много хубави новини от прегледа. Дано само такива да има.
Данимира, пиши днес след записа. Стискам палци всичко да е ок.
Димяни, чакаме и теб с хубави новини.
Хубав ден, тумбачета!

# 711
  • Мнения: 415
Честит празник на всички празнуващи!
Ради, мерси  Laughing
Ето и една почерпка по случая:



mama - Smehorana аз я имам тая книжка още и преди имах ама ще погледна да няма нещо ново, ама по-ще ми свърши работа видеото или някой да ми покаже  Laughing

Ноел, позволих си да ти пиша на лични да не стресирам останалите с моя опит с тия предизвиквания, понякога наистина се налага, но наистина някои лекари не действат адекватно, както в моя случай, та според мене е много важно да се информираме и да ни кажат предварително как смятат да го направят точно.

Последна редакция: пт, 17 сеп 2010, 10:27 от Мунка

# 712
  • Мнения: 1 599
Добро утро!

Честит празник и мен ден на всички, които имат днес!

Бико, да е жива у здрава щерката ви!   bouquet
Полиглот, Над честит имен ден!  Да сте живи и здрави!



Аз също не режа етикети. Те обикновенно са сметнати , че са дрехи за бебета и по-скоро ако го отрежа ще дразни.

Ноел, аз лично съм потресена, но в един момент на раждане според мен е много трудно да си в час и какво ти дава лекарят въобще не подлагаш на съмнение. Просто този лека не е лекар!
Зарат, ти корема ли си удари? Ужас!
Мила, радавам се добрите новини! Сега си чакай реда. Дано да й мине бързичко на Мила
Бебз, а това хапче з акърмата от какъв зор го дават при секцио?  newsm78
Ради, браво з ахубавите новини!

Сега да видим Зеленоочка къде е

# 713
  • София
  • Мнения: 483
... и Писето отдавна не се е явявала...  newsm78

Наде, ама неделя е вдруги ден  ooooh! то съвсем не останало душко  Simple Smile
Айде всичко да е като по вода и да покажеш снимки колкото може по-бързо  Party

# 714
  • Мнения: 109
Добро утро и честито на всички празнуващи Hug Аз сега се излюпвам...голям сън му ударих.Ще трябва да излезна,че утре сме на кръщенка и трябва да купя някои неща. Желая ви хубав ден,стискам палци за прегледа на принцеските на Димяни Hug

# 715
  • Мнения: 7
Честит празник на всички празнуващи!   bouquet  bouquet  bouquet
Сега като прочетох, че вече ходите на запис на тонове  newsm78, мен не са ме пращали още, има ли някой, който също не ходи.
Аз вече нямам търпение да идва бебчо, но той нещо май не бърза, то си има и време де, но нямам търпение вече.  Nad1_Nad1, завиждам ти искренно за това, че другата седмица ще имаш принцеса.  Hug

# 716
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Добро утро и от мен.

Детето закарано на градина, аз закусих и добре, че го направих, че с тези почерпки, свят щеше да ми се завие  Crazy

Честито на всички празнуващи, много здраве  Hug

Казах ви аз, другата седмица, очаквам голям бебевалеж, ще бъде весело  Party

Днес съм станала с краката напред, много ми е нервно нещо, незнам и аз защо, добре, че няма никой около мен, че ..... Whistling

Етикети не режа и аз, обикновенно са много тънички и не пречат или са ниско долу, където е памперса. Само един или два пъти съм случвала на дрешки с онези гадните, твърди етикети, та тях съм рязала  Peace

Мила, радвам се, че детенце е по- добре   bouquet

До после  bowuu

# 717
  • Мнения: 6
Честит празник на всички софиянци,и на всички именници.А също не мога да спя много през ноща или като заспя сънувам че вече са ми почнали болките,а по принцип ще съм планово секцио за началото на октомври.днес ще купя последните неща за болницата,за всеки случай да са готови.Ръцете ужасно ме болят и са подути направо не издържам понякога.

# 718
  • Мнения: 129
Честит Празник и от мен Simple Smile и на Софиянки и на именнички ...  
Докладвам, че мърдам все още Simple Smile  Единственното което ме притеснява, че целия корем ме боли, ама уж гледаха нищо притеснително не видяха  newsm78 Моя доктор беше в операция, та на дежурния незнам колко да се доверя , но в Понеделник съм пак на преглед.
Марис не си ударих корема успях да подложа ръце, но аз съм и  доста килограми та си се отразява.
Веси, да докладваш как е бебо, аз така и не разбирам какво разбират по тея тонове , но мен ме слушат на всеки преглед и графиката ми показват все едно нещо ще ми се изясни. Ти нали се познаваше с Дудонска, тя  се губи нещо, стига е строявала бебо още в корема и да се обади как е .
Мила, май бебето няма да е само едно ... Simple Smile) Някой бебетата вече чакат, а ние на  опашката , чакаме да  си влизането в 9 ти месец да  е по-спокойно ....
Хубав и усмихнат ден  на всички мами ... и не изхарчвайте всички пари по магазините Simple Smile))

# 719
  • Мнения: 99
Честит празник на всички именници!   bouquet
Рени и аз не ходя на запис на тонове, във вторник ще ходя при ЖК да и покажа изследванията ми, последните предполагам и да ми дава вече направлението и обменната карта и ще я питам поне веднъж да ги замерят тези тонове.
Да питам мацките от Варна някой ходи ли на запис на тонове някъде срещу заплащане да ми препоръча и аз да отида ако не ме огрее на ЖК, моля споделете!
Иначе вчера бях при док., който ще ме оперира уточнихме дата и всичко останало, пък да видим ще удържим ли до тогава.
Лек ден на всички коремчета  Hug

Общи условия

Активация на акаунт