Отговори
# 15
  • Мнения: 4
Запис и от мен в новата ни темичка,
Благодаря на всички мамита че гласуваха за моето предложение за име на темата ни.Нека и тази тема бъде изпълнена с вълнуващи трепети предизвикани от малките съкровища в нас.

# 16
  • Мнения: 61
Запис!!!
И благодаря на Декември за хубата темичка!!!  bouquet

# 17
  • Мнения: 329
Няма да ходя на ФМ. Лекарката ми има раждане.
mari Simple Smile, аз вече ходих при Марков и знам, че всичко е наред и чакаме принцеса. Но моята лекарка, при която ще раждам не знае и иска тя да ми направи ФМ.
Иначе говорех точно за типа бодита, които си показала. Наистина са най-удобни поне до 3 месеца.
И аз много благодаря на декември 2010 за прекрасната темичка. Опитах се да ти пратя на лични молба да ми сложиш сигурна госпожица, защото не мога да сложа it's a girl в подписа си - няма място от другите линийки - обаче ти е изчерпан лимита на лични съобщения и ги връща.

# 18
  • Мнения: 55
Wondergirl, виждам, че и ти се следиш на отделни места, без да си казваш Simple Smile И аз не казвам в Токуда, но посещавам още едно място от време на време, като нещо се стегна Simple Smile А сега искам да отида и при доц. Томова за ехокардиографията, в тези седмици се правеше някъде. Притесняваме само по-честото гледане на ехограф. Дали има някакъв проблем? Това не ми дава спокойствие... даже се чудех дали да не се откажа от Томова, защото ще стане 2 ехографа за няма и 10 дни...

Да кажеш как е минала ФМ :0 Успех!

# 19
# 20
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
Хоп ,Цоп и от мен в прекрасната тема.

# 21
  • София
  • Мнения: 403
здравейте мацки Simple Smile

и аз се следя на две места без да си казвам само дето си нося резултатите от ФМ и ги показвам и на двамата докита. И сега така успях да си организирам часовете и при двамата, че да ми се падат в един и същ ден само че следообяд и предиобяд. Иначе аз забравям много напоследък и така не губя нишката.
Днес бях за резултатите на МАТ и TSH за щитовидната жлеза и лекарката ми каза, че са леко високи за бременна и сега продължавам да си пия Л-тироксина докато не станат като по учебник:-).

Пожелавам Ви весело изкарване на почивните дни ,защото аз ще по гостувам малко на мама и ще Ви чета чак в понеделник. Надявам се да не сте изписали темата Wink.

# 22
  • Мнения: 8
записче и от мен newsm03

# 23
  • Мнения: 1 264
За ехографа, знам , че не е вреден, но когато докторът преглеждал, бебето чувало като шум от ниско летящ самолет, скоро го четох това някъде.

# 24
  • Русе, България
  • Мнения: 1 491
Как сте, момичета? Hug Аз като добро дете си поспах 2 часа следобеда и още не мога да се разсъня. Реших да разгледам какво сте писали днес, а то - нова темичка. Да ни е честита!

# 25
  • Мнения: 1 599
Честита нова тема   bouquet

# 26
  • Мнения: 1 070
Дани,добре де,щом по те кефи Мара подробната... малко ми звучи като Мара отварачката  Joy

helene8118 последното нещо,на което бих избрала детето ми да спи е дунапрена. Ние като си търсихме матрак щяхме да си поръчаме от фирма,която прави матраци и беше по-евтин от магазинната цена,така че според мен отиди в някоя фирма и си поръчай матраче с твои си размери и ще ти препоръчат какви материали. Добра също ти е дала идейка  Peace

TROSHKATA не слушай много какво ти говорят в магазините за колички. Може Бертонито да е копие на АБС,ама едното е китайско,а другото немско. И на мен не ми се дават пари много за количка,но предпочитам 200 или 300 лв повече отколкото да се счупи и пак да купувам нова и така ще ми излезе по скъпо-нещо,в което много пъти съм се убеждавала. Не ти давам акъл,просто споделям а ти ако прецениш вземи Бертонито,понякога пък човек е притиснат от финансите  Peace

The Girl няма гаранция за нищо преди декември. Наши приятели до последно им казваха момче на 4Д,а се роди момиче и бяха много изненадани,2 доктора го гледаха няколко пъти,казаха че на момиченцата в утробата им подпухвали чочите и затова докторите понякога се бъркали. И нещо от рода че преди 24 седмица мъдната торбичка още не е външен белег и само пишката гледат...как го обясних...незнам колко е вярно  baby_neutral

KalinaZ каквото научиш на курса хвърляй някоя информацийка насам да понаучим нещичко.

Последна редакция: пт, 03 сеп 2010, 18:09 от ⅞ ...and Happily Ever After

# 27
  • София
  • Мнения: 700
 newsm08 запис и от мен

# 28
  • Мнения: 1 006
Толкова сте бързи с изписването на темите, аз дори не мога да смогна да изчета всичко написано... Embarassed

За бодита да споделя, тези които сте коментирали и Мари е показала - имат ги и Вис Виталис и аз също съм доволна от тях. Те имат и с копченца отпред, като долната част се закопчава малко по-ниско, а не като на показаните. Много, ама много удобни и за майката и за бебето. Сега чакам кашоните да пристигнат обратно при мен, че бях изпратила всичко на сестра ми, и ще видя какво ще може да се ползва, защото все пак ще е трето бебе с тези дрешки и едва ли всички ще са годни, пък и двете каки определено се носеха повече в розАвко, та за мъжа, дето го чакам, май ще трябва да се ходи на пазар...
Но това ще е удоволствие, на фона на дискоморта от болките, които изпитвам почти постоянно - в свивката на левия крак, на чатала - не знам как точно да го обясня newsm78 Дори като шофирам и натискам педала, ме боли....Пък вечер в леглото изобщо не мога да се завъртя Rolling Eyes затова ставам, и лягам отново на другата страна и така по няколко пъти на нощ Crazy Mr. Green #Cussing out
Количка ще купуваме, но все още не съм решила какво искам...леглото - също...

За чуждите сайтове - ми много ми харесват парцалките там, и за каката и за бебето, обаче нещо хич  не ми се занимава, та ако си намеря някой, който да поръчва и за мен и да се разбираме за пари и доставки, съм навита, иначе - не Naughty В момента нямам и време, като остана без работа  - може и да ми дойде музата да се захвана с това....
За матрачетата - първия път, убедена, че детето няма да си го сложа да спи на дунапрен, купихме пружинено матраче, с много добро качество, което се оказа не толкова добро, щото после личаха пружините и без натиск върху тях....
Сега....или кокосова пяна и дунапрен ще е или....не съм го измислила другия вариант...
Май този път прекалих с писането, чао Heart Eyes

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 687
Докато се обърна и вече нова тема.. Joy Да ни е честита Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт