Отговори
# 720
  • Мнения: 0
mama_Iva , благодаря за отговора , а за Trio Tour 4 Chicco в момента има промоция и са не повече от 600 лева 3те части от комплекта!Само че, ние преценихме , че ни е рано за количка и ще изчакаме.Аз искам да задам въпрос (отново   Blush )
Винаги съм била стриктна по отношение на месечния си цикъл и като никога последния път не го отбелязах , защото се бяхме върнали  от чужбина и  в суматохата не си отбелязах и се оказа , че това е бил последният ми цикъл преди бременността.До сега съм била на 2 лекаря и бях подала "грешна" информация с няколко дни , но наскоро се сетих коя е била точната дата и според нея съм една седмица назад - трябваше сега да съм 25та и 5 дни , а съм 24 и5д. Ходихме на ФМ и там ни казаха , че бебето е с размери за 25та и съвсем се обърках.С термин съм за 27 декември , но ще раждам секцио.. и така де , мами как да си броя седмиците в крайна сметка ? Според бебока или според последния цикъл?

# 721
  • Мнения: 90
Аз се завърнах от ЖК.
 Добрата новина е, че цветът на гащите ни се потвърди - момиче  Hands Clap
Лошата новина е, че си имам цял "гъбозавод" и на мен ми изписаха Гиназол и то само докато излезе резултата от изследванията. После доки каза, че може и антибиотици да ми изпише #Crazy Това при условие, че моят доки е против всякакви лекарства по време на бременноста, значи че положението е сериозно. Каза, че опасност за бебето няма, но ако не се лекуват гъбите, инфекцията може да стигне околоплодният мехур и да предизвика преждевременно спукване. Така, че ще правя всичко, което ми казва и ще се надявам всичко да свърши ОК

# 722
  • Мнения: 0
Извинявам се на всички , които съм подвела ! Вече писах на Danini , нова съм в тези неща и наистина съм много разсеяна , за комплекта на Chicco , явно е ставало въпрос за лятна количка!  Embarassed  Embarassed  Embarassed Няма да подвеждам повече , извинявайте !  Outta Joint

# 723
  • Мнения: 5
Честит имен ден на всички! Много здраве и късмет на вас и вашите семейства!  bouquet
Danili, количката наистина е страхотна.
anich88, аз също съм много доволна от повивалника. Синът ми е на 1г. и 9м. и все още го ползвам когато му сменям памперса. Живот и здраве ще купувам нов защото този вече на нищо не прилича.

# 724
  • Мнения: 8
Аз ползвах вече веднъж Гиназол  по същата причина- течение и гъбички. Аз съм доволна имаше облекчение най- вече на паренето, но има временен ефект и моята докторка ми го предписа отново.

# 725
  • Мнения: 12
Честит имен ден на всички! Желая ви много здраве и щастие.
Danili количката е много хубава.
За вестителките и аз се кандидатирам така или иначе термина ми го изместиха на 1.01

# 726
  • Мнения: 564
poli.t  искам да питам ти имаше ли някакви оплаквания като по- обилни течение и подобни, за да ти вземе материал за микробиология, защото аз вече два пъти си правя изследвания и нямам никакви бактерии, но си имам по-обилно течение, което казват че било норнално при бременност, но мен ме притеснява

# 727
  • София - Бургас
  • Мнения: 56
Здравейте ,
Честит празник Софиянки , както и на именниците.

Относно мама Vilkoni , бебчетата са се появили на бял свят на 14.09 ,   била е в 27 г.с..
Стискам палци тя и малките юнаци да се преборят и скоро да имаме хубави новини от тях.

# 728
  • Мнения: 1 572
... защото аз вече два пъти си правя изследвания и нямам никакви бактерии, но си имам по-обилно течение, което казват че било норнално при бременност, но мен ме притеснява
Не съм Поли, но да отговоря  Mr. Green Щом няма бактерии не се притеснявай. Самото течение наистина е нормално, просто е предпоставка да доведе до гъби или бактерии. Първата бременност я изкарах със силно течение особено горещите месеци, но успях да задържа без инфекции. Поддържай хигиена, на по-високо ниво от не-бременния си период и това е. Ако не си на работа е лесно, иначе е доста по-сложно при 8-10 часа извън дома.

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 687
Аз ползвах вече веднъж Гиназол  по същата причина- течение и гъбички. Аз съм доволна имаше облекчение най- вече на паренето, но има временен ефект и моята докторка ми го предписа отново.

Аз нямам парене и сърбеж или лоша миризма, но имам много обилно течение. Последния път като ми правиха микробиология се оказа, че имам някакви гъбички, които обаче били нормални за бременни, тогава си слагах Полижинакс ( 6 глобули, но през ден). Знам , че по-обилното течение е нормално за нашето състояние, защото средата във влагалището се променя. Също така докторката каза, че в 9 месец пак ще ми изпише някакво лечение за течението.

# 730

Общи условия

Активация на акаунт