ОКТОМВРИЙЧЕ ще съм аз, мама чака ме в захлас!

  • 29 359
  • 737
  •   1
Отговори
# 735
  • У дома
  • Мнения: 59
Добро утрооооо   bouquet

Присъединявам се и аз към Арим и Зарат за нервното лягане и ставане, да съм позаспала към 3 часа и в 5и30  Shocked, после пак задрямах и моите ме накачулиха в 7 часа, като никой път, единия му се пиело кафе, другата наспала се рано-рано  ooooh!

Ние днес продължаваме с майка зимнинката, а мъжо ще боядисва терасата отkъм стаята, че там държим дърва и е много мръсна, а и понеже там простирам има доста влага и се получава и мухъл, лятото добре, защото е нон-стоп отворен прозореца, но като застудее става ужасно.

Мила, в началото на годината бях в командировка в Брюксел (вече съм била и бременна, ама незнаех), точно за намаленията и познайте всичките парички за кого изхарчих, естествено за Карина, кога друг път ще ми се отдаде възможност да пазарувам от магазин на H&M, накупих й страхотни неща.

Пашик, много сладурски дрешки си подготвила за бебка.

az-mama, добре дошла при нас и не се притеснявай да пишеш, аз съм от по-малък град и не съм виждала никой, но пък по снимки редовно  Laughing, след някоя срещичка момичетата качват много снимки, та така се познаваме долу-горе и по физиономия, не само по писанията, но това не ни пречи да си бъдем доста близки и да си споделяме (смело мога да кажа) всичко. Hug

Желая ви на всички един спокоен ден на отмора и почивка Heart Eyes Hug

# 736
  • Мнения: 9 451
Добро утро,момичета!
Тази нощ не съм спала,ама грам TiredСигурно имаше поне 10 пъти да съм станала до тоалетната.Такова нещо не ми се беше случвало до сега.По едно време като се дапочнаха едни болки,та чак почнах да се зачудвам дали не са контракции?Пих Но-шпа и се оправих,ама си бе хвана шубето.
Доктора е в чужбина и не мога да му звънна,чак във вторник!

# 737
  • Варна
  • Мнения: 245
Влязах да пусна новата тема но Димяни се е погрижила  Hug Заповяайте вече се пише там:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=522958.0

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт