ОКТОМВРИЙЧЕ ще съм аз, мама чака ме в захлас!

  • 29 360
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2
Добро утро и честита ни нова тема    Димяни,новините около малките ни талисманки са чудесни.Сигурна съм,че не ти се тръгва от болницата,но още малко миличка и ще сте си заедно.   Днес чакам Ванко да си дойде от лагера и на него му е мъчно и ми звъни на всеки час.    А моето мъжле вчера ми вика- "сега да видим дали бебка няма да изпревари батко си с първия учебен ден"   Незная за вас мамчета,но аз съм с усещането,че бебонка ще се роди по-рано.   Сега ще хапна и пак идвам

# 46
  • Мнения: 26
Добро утро и от мен!Тази сутрин се наспахме рано и сега умувам какво да правим.Вчера ходихме до морето,но водата беше ледена и не ставаше за плаж,така че си направихме една разходка до зоологическата с кумовете.Децата бяха на седмото небе.
Хайде лек ден засега от мен! Hug

# 47
  • София
  • Мнения: 5 738
Писе,не давам толкова рано Simple Smile може към края на септемсври по рано не! Naughty Hug

Но сега като се замисля до някоя др седмица вече ще имаме и други бебета Simple Smile първото е ясно кога ще е но ще има и преди това  Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 3
Здравейте!
Готино оформление!
Радвам се за хубавите новини за бебеките!
Ние сме добре, в събота по спешност отдохме до отделението не го усещах 30 часа дребния. Оказа се, че се е завъртял повече, чухме тоновете, успокоих се и след 2-3 часа почна пак да си ме ритка.

# 49
  • Мнения: 599
GK ами не е толкова далеко, колкото и на теб Simple Smile и ние сме с коли така че.....Държа лекарката да не прибягва за всяко нещо към антибиотик, ако може да работи с хомеопатични, да се отзовава винаги на обаждания, когато се наложи, да подкрепя кърменето и такива неща.

# 50
  • Мнения: 2
ах,милата ми тя  Hug   ми недаваш ама на бебонка и е много тясно и неспира да блъска денонощно. аз и сестра ми също сме осмачета пък я ни виж,а и Ванко ми се роди 28 дни преди термина въпреи че серклажа държеше

# 51
  • София
  • Мнения: 5 738
ПИсе,нищо дано теб те подмине и си се роди навреме! Hug  bouquet

М9м9,милата ти си се стреснала много! Hug
Азь така малките не усещах последните дни...

# 52
# 53
  • Мнения: 2
дано,знам че всеки ден е в +    m9m9  и аз се притеснявам да не спрат ритниците,че сигурно ще лудна,дано е било само времено при теб и всичко да е ОК

# 54
  • София
  • Мнения: 1 395
Ще ви кажа аз ранобудни Twisted Evil Вчера в 1 и нещо си пуснах филм, заспах посредата и станах преди да е почнало да изсветлява небето  Shocked Досега си глезих мъжлетата, тате замина на работа и ще видим какво велико домакинско дело ще свърша днес Mr. Green

Писе, тебе те мислех докато се мъчих да заспя, ти все по няколко дни събираш да не пишеш и все се чудя какво се случва!

м9м9, и моят по-малко рита, или поне доста по-рядко, макар и пак силно. Сигурно вече е много тясно и затова. Вчера се бях наплашила и аз, не го усещах към 24 часа и аз, но после като полегнах се попомръдна лекичко и се успокоих Flutter Пробвай като спре да се движи това да легнеш и да изпиеш чаша много студена вода, много често помага!

Хубав ден на всички Hug

# 55
  • Мнения: 486
Ние сме добре, в събота по спешност отдохме до отделението не го усещах 30 часа дребния. Оказа се, че се е завъртял повече, чухме тоновете, успокоих се и след 2-3 часа почна пак да си ме ритка.
И мен ми се случи същото преди две седмици и полудях!Отидох в съботен ден вечерта в 20ч ,лекарката която ме гледа каза че се е завъртяло седалищно!И като си тръгнах започна ритането!Сега сме мн активни ,дано така да е ,че да съм спокойна! Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 2
Бебсинка,на къщата сме си и пиша от телефона и затова се включвам рядко,ако идваш на лекцийката в сряда ще се видим  Hug

# 57
  • Варна
  • Мнения: 245
Привет, не мога да се включа адекватно по всичко едвам ви изчетох, от сега нататък съм вкъщи и ще пиша по често. Събота и неделя изкарах летния вирус,но слава богу лесно и бързо. Сега започвам да пера бебешки дрешки и да чистя къщата, торбата за болницата ми е почти стегната Simple Smile

# 58
  • Мнения: 186
Забравих вси4ко което из4етох , така 4ееееее- само запис Mr. Green

А за памперсите - майка ми поръ4а Pampers Prima-марката на Pampers за Турция, били с ласти4ета и мн ги хвалят- имам 2 пакета пък ще видим как са.Мнения за тях?????

# 59
  • София
  • Мнения: 483
Добро утро на ранобудните,
аз съм от вампирите - тази нощ се ококорих, в 4 си легнах насила, хич не ми се спеше. Излюпих се току-що. Ранобудните вече изпекли баницата, изпрали, простряли, прахосмукачка пуснали и тръгнали на разходчици, а аз... сега няма да ми стигне деня  Joy
Писе, как ме ошашка сега... Ти ли си реши, че беболинка ще излезе рано-рано, или доки ти даде тази прогноза? Не че е нещо фатално ако се роди в 8-ия, но гледай да не изпревариш Надето все пак, че тя си е заплюла да ражда втора след Тони   hahaha
m9m9, какво значи “завъртял се е повече“? Нали сега сте добре и двамата?
Офф, дано докрая всички да сме добре и всичко да се случва навреме.

Общи условия

Активация на акаунт