летен вирус

  • 20 530
  • 97
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
оф,това ми е най-кошмарната болест...вече за трети път го караме и общо взето минава всеки път различно(като времетраене)иначе всеки път започва с повръщане,на следващия температура и после разтройство(от един до пет дни).та по повод разтройството искам да попитам банан може ли да се дава или не?всеки различно ми казва,а детето не иска да вкуси нищо друго като е болно!

# 16
  • Мнения: 4 546
аз мислех, че не може. обаче 2ма лекари ми казаха да давам

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Може аз давах и нямахме проблеми. Моето дете изкара вируса за два дни, но диета ще държа да спазва и утре.

# 18
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 559
а с какво ги лекувахте децата-аз имам Гастрокид сега му дадох от него......
ние през ноща се мъчихме да повръщаме, но днес е само с разтройство......имам чувството че ще вдигне Т.....

# 19
  • Мнения: 1 732
а с какво ги лекувахте децата-аз имам Гастрокид сега му дадох от него......
ние през ноща се мъчихме да повръщаме, но днес е само с разтройство......имам чувството че ще вдигне Т.....



за моята щерка: 1 пакетче смекта, 3 свещички вомитусхил, сироп натриев цитрат- 3-4 дена, капки Биогаиа-3-4 дена, един прием на панадол, течности, солети и бисквити

# 20
  • Мнения: 0
а с какво ги лекувахте децата-аз имам Гастрокид сега му дадох от него......
ние през ноща се мъчихме да повръщаме, но днес е само с разтройство......имам чувството че ще вдигне Т.....


ами ние понеже карахме под ред повръщане,температура и разтройство давах за всяко както следва:свещички воматосхил,натр.цитрат сироп и глюкоза ;нурофен сироп,ефералган свещички и хексалгин(при нужда) ;прахчета ентерол+саностол  пробиотик,хидратин алфа.Докато повръщаше не давах нищо за ядене,но като спря започнах солети,бисквити,препечен хляб и т.н диета

# 21
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 559
шантава работа-сутринта след като дрисна повече нито го е правил, нито е повръщал  newsm78

# 22
  • Мнения: 236
Ами изглежда има и такъв вирус-минава за 1-2 дена. В къщи всички го изкарахме,но мина мноого леко. Задължително 1 нощ яко повръщане,после през деня разстройство ама много рядко и еднократно и после-нищо. Първо баткото мина ,после аз ,малката,таткото и накрая и дядото  Simple Smile. Последния май го изкарва най-тежко човека. Лекарства почти не съм давала-ами те симптомите много бързо отшумяха. Само диетка ама то като ти се гади едва ли се сещаш много и за ядене де.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Аз при първи симтоми дадох инфлуцид и осцилококцинум. За разстройството - ентерол и арсеникум албум. Витамини и строга диета-лимон, банани препечени филийки със сирене лайт, солети и обикновенни бисквити и много чай и минерална вода. Всичко отшумя за два дни, но диетата я спазваме все още, днес е четвъръти ден. Утре мисля да и давам вече каквото и се яде.

# 24
  • Мнения: 4 546
оф след малко подобрение днес пак ме притеснява. отпаднал е повече от вчера и не иска да яде. вече седмица продължава при нас. дрискал е 4-5 пъти максимум за цялото това време, но баш разстройство. и един път е повръщал. сега сме на Суметролим, вече 3ти ден. ще видя как ще е днес и утре и ще го водя пак. тоя път ще искам да пусне кръв и урина. да не би пък някакв бактерия да има ли, де да знам и аз вече.
а иначе прахчета и глюкоза моят човек не ще. сиропът го даваме с 300 зора, но 3 лъжички все някак се набутват - един го държи, друг действа с лъжицата  ooooh!

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ох, при вас доста време е продължило. Дано детето се оправи бързо и няма нищо притеснително. Настоявай да пие течности.

# 26
  • Мнения: 408
Летни вируси - бол. В средата на юли малката беше само със стомашни болки-3 дни. Вирусът мина през всички, без мен/а пък по принцип си имам проблеми със стомаха/. Сега пък се върнахме от морето - започна с хрема, която може да се каже преодоляхме с хомеопатия, но вчера видях че има гнойно петънце на сливицата  smile3511 Мен също ме стяга носоглътката, а от снощи и голямата  ooooh!

# 27
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 559
момичета Нико снощи пак повърна или по-точно се мъчеше да повръща, а сутринта го изби на дрискане-сега е добре
какво става - през ден симптоми  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 594
момичета Нико снощи пак повърна или по-точно се мъчеше да повръща, а сутринта го изби на дрискане-сега е добре
какво става - през ден симптоми  Rolling Eyes
И при нас е така...Вчера дъщеря ми отново повърна, след като не беше повръщала 4 дни ... Даже реших, че е нещо по-сериозно и щях да викам Бърза помощ  ooooh!
Одисеята продължава ...вече 8 дни ...  И като добавим и кашлящия бацил ми идва да се гръмна вече Tired

# 29
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 559
да и той кашля но аз все с повръщане го свързвам-защото така започва при него
оле явно много те е уплашила щом си искама да викаш линейка

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт