Любители на котки(бъдещи леопарди)- тема 40

  • 50 309
  • 730
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 13 175
Благодаря ви, тъкмо си мислех че са невидими. Вече има 1 кандидат за коте.

Колкото и да са мънички, няма как да останат незабелязани  Wink! Много са сладки!  Heart Eyes  Да са ти живи и здрави и да им намериш добри стопани!  Hug

За компютрите и мониторите - заради топлото е най-вече, но за Мъро съм почти сигурна, че го прави и от ревност. Ако не му обръщам внимание, първо минава 2-3 пъти през клавиатурата (ако съм в скайп се разписва задължително  Laughing) и ако пак не му обърна внимание - ляга демонстративно, за да пречи  Mr. Green.

Леле, какви големи котараци сте показали!  #Crazy  Само някой да каже, че Мъро е голям или дебел..... Та той е като мушица с 6-те си килограма!  Laughing

А в нашата пералня никой не влиза - гледат, душат, но не смеят  Laughing. Явно са пъзльовци от класа. Само един пред друг се правят на големи мъже  hahaha. Май трябва да им взема една женска и да им покаже кой командва в къщи  Crossing Arms!

Последна редакция: ср, 25 авг 2010, 11:28 от tania67

# 706
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Аууу, 11 кг!!! Това трябва да се види! Пусни снимки!

А, сега се е повталил - преди да дойдем тук беше към 9кг, около 12 беше преди 3г някъде. Спомням си, че при ходене на лекар с малкия син ме питаха колко тежи - той тогава беше към 11кг на 2г2м, а големия беше 11кг на 11м. А тогава котарака беше малко по-тежичък от детето.  ooooh!

Тоя момент с пералнята и ние го минахме, когато Чочо беше около 2г. С него имаме и водни приключения - от бебе влизаше в легени с вода, а като беше на 18-20м и големия син на около 10м имахме случки - приготвяме коритото на бебето в банята, отивам да го събличам в стаята, връщам се в банята и какво да видя - Чочо влязъл в коритото и си играе с балончетата от шампоана.  Joy
След това почнахме да пазим коритото, а той легнал в мивката гледаше внимателно процедурата по къпане и в погледа му се четеше: "Хайде по-бързо го махайте тоя натрапник от коритото, че да мога да се плацикам на спокойствие"  Laughing и в момента, в който изваждахме бебето със скок и разплискване на водата се намъдряше вътре.  hahaha Joy Joy Joy
После нещо загуби интерес към водата.

Като се приберем в София ще видя какви негови снимки имам от преди и ще сканирам да кача.

# 707
  • Мнения: 359
Много от вас са виждали албума с орхидеите ми, но го пускам и за останалите. Всъщност това са част, защото са само снимки от март месец насам.

Аууууу!!!! Страхотия!!!! Laughing

Тина, добре де, нямате ли стара снимка на 12 кг.добитък?

# 708
  • Мнения: 1 907
Писах, писах и всичко изчезна  Tired
sauron, майката на мишлетата ужасно прилича на майката на моите дребоси  Heart Eyes Чудни са малките мишки, дано им намериш дом с любящи стопани  Hug Не се отчайвай за котьо, ще се върне  Praynig

Тук сте показали най-големия ми ужас- котка в пералня  Confused Моите и те надничат от време на време, обаче да не ви казвам как проверявам и броя добитъка, преди да пусна пералнята  Crazy

Таня, орхидеите са направо извънземни! Напълниха ми се очите с красота!

Тина, този ваш котьо е уникален. За пръв път чувам за котка, която доброволно влиза във вода  Laughing

Ние сме екстра, по цяла нощи тропат като коне, баткото най-много от всички. Мен ме е хванал някакъв летен вирус, с болки в стомаха и повръщане. Снощи Нестор реши да спи върху мен, а никога не го е правил- красноречив знак, че усеща болката  Heart Eyes

# 709
  • Мнения: 4 785
Котката на най-добрата ми приятелка влиза с тях в банята, когато се къпят, иначе вдига вой до небесата. Щом се пусне чешмата тя скача в мивката под струята  Twisted Evil Crazy Докато не го видях, не ѝ вярвах  Mr. Green

# 710
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Добре сме Simple Smile
Ухапана сестра и вълчи глад, това е глобата, дето му взехме топките.
Сега спи.

# 711
  • София
  • Мнения: 1 832
Добре сме Simple Smile
Ухапана сестра и вълчи глад, това е глобата, дето му взехме топките.
Сега спи.
Опитай да не му даваш повече храна от преди. Ако можете да издържите ще привикне пак, поне при нас така стана.

# 712
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Тина, добре де, нямате ли стара снимка на 12 кг.добитък?

Ами имам няколко ама не му личи, че е толкова дебел - ето ги:

             

първа среща с Туя-та на двора:



# 713
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Добре сме Simple Smile
Ухапана сестра и вълчи глад, това е глобата, дето му взехме топките.
Сега спи.

Е, тънко сте минали - дали и сестрата мисли така???
Нашия качи килограми след кастрацията, ако наистина устискате да не яде повече от преди може и да не качи - знам ли - май с ветеринаря най-добре да се консултирате.

# 714
  • София
  • Мнения: 7 072
Много от вас са виждали албума с орхидеите ми, но го пускам и за останалите. Всъщност това са част, защото са само снимки от март месец насам.

Аууууу!!!! Страхотия!!!! Laughing

Радост за очите  Grinning Браво, Таня, разкошни са  Heart Eyes

Тина
, на последната снимка особено си личи, че е по-закръглен  Laughing Щом обича да си хапва, няма да му трошите хатъра  Mr. Green

Токачка, браво на героя, несвързаните реакции сигурно са от упойката.

Котетата в пералните са уникални  Joy

елиас, подсети ме за един случай с котка в пералнята. Зълва ми набутва черни дрехи в пералнята и я включва, без да забележи спящия черен котарак  Crazy Пералнята си пере около 3-4мин., а тя отива в другата стая. Връща се след малко и чува някакво особено мяукане  Shocked Отваря пералнята и изкарва една зашаматена и сапунисана котка  Crazy Mr. Green

# 715
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
ще качи той....ей го на..напира да излиза и като включи километража и зафане да обикаля махлата... добре , че 5г сам се пази и винаги се прибира... не като ония диванета, дето се затриха...
Гладен е, защото снощи вечеря мнооого леко с няколко кръгчета салам , а тази сутрин беше лишен от закуска и то явно му пристърга бая Simple Smile
Сестрата вика , че бил имал ситуация т.е. рани по ушите  и вратлето...имал той....хиляда ситуации, на мен защо ми писна .. мъжо се муси за парите, ама той ни е верен и мишки лови , не мога повече да го гледам как се самоунищожава...офффф мучи пред вратата, може и до тоалетна да му се ходи...пускам го, не се трае..............


пп. не!!!   Grinning направи остър завой и се върна в кухнята пред хладилника. Вече ми се вижда съвсем излязъл от упойката и му направих една голяма попара с мляко...лока като куче  Grinning  огладняло момчето бреййй... Герой ми е той!  Целия мирише на парфюма на докторката...хубав парфюм, нежен  Grinning

ппп. Кой ще пуска новата тема? Искам да направя промени в списъка на моите котки, да сложа нови снимки, да се упомене, че са кастрирани и името на докторката.
На 48стр. сме и мисля, че не е рано, нали? Който си е решил да пуска, моля да ми даде сигнал ще му пратя каквото съм наумила.  Peace

Последна редакция: вт, 24 авг 2010, 19:49 от Токачка

# 716
  • Мнения: 359
Браво, Токачке, честито!  Mr. Green Моят звяр качи 2 кг. за норматив след кастрацията, като виждам и вие натам сте тръгнали!

Е, Тина, как да не му личи на прасчо - то ще гътне борчето още малко! Laughing

# 717
  • Мнения: 481
Рижко явно е някаква друга порода, защото беше на 8 месеца като го кастрирахме и не си промени хранителните навици - все още си е злояд и хапва по малко и не е надебелял  newsm78
Последно време започва да спи повечко, но вече е на 2 г. и 3м. може би заради това.
Да ви се похвалим с новата тоалетна - покрита и с вратичка. Вече я "поля' така да се каже  hahaha но преди дасложа вратата, сега с вратичката не знам как ще е, дано свикне и с нея  Thinking

# 718
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Ами.. да дебелее, хич няма да  е зле, защото днес като го сложиха на кантара ми прималя...3.500кг.
Бе... виждам го аз, че се свърши, ама чак на половина...уЗас...той обичайно си е доста дебел - 6 - 6.500кг .То от тия побоища хептен се втали.
Разиграваме сумати време...ходихме, обикаляхме градината, около лозето, и з лехите ..направи едно пиш и копа сто дупки... прибирах го, пусках го...накрая озверя и ръмжа и хуктна на оградата, обикаля по пътя и като се пробва да отиде на жп линията го прибрах, а той фуча и ръмжа в ръцете ми...Никога не ми се е ядосвал така. Но... поседя вътре до преди малко и като заквича на умряло ...го пуснах окончателно. Той от години не е затварян насила, кво да го правя... дано не се натресе на някой котараци и да го претрепят... Диване!

# 719
  • Мнения: 616
Токачке, аз ще пускам новата, прати ми ЛС. Да изпишем още 1 стр. и пускам Grinning
МИслех си че няма да мога, че съм на море, ама то пък някакъв ураган ни застигна и си прекарвам доста време в хотела Tired

Ако някой друг иска да се включи в списъка с котета на 1стр или да даде предложение за черния и белия списък на ветеринари, да ми прати инфо на ЛС! (име на животинката, пол, снимка, дата на раждане, кастрирана или не)

Общи условия

Активация на акаунт