Бг гари,Арабски летища,някой някого с усмивка посреща !

  • 47 295
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 171
Ясмин, и ние подстригахме Илия заради жегите. Много трудни се оказаха за поддръжка къдриците му, иначе ми беше жал за тях. И него постоянно навсякъде го вземаха за момиченце и му говореха в женски род. Понеже Алекс много се страхуваше от фризьори и ни гонеха от фризьорските салони, защото им плашеше клиентелата Mr. Green, реших Илия (като за пръв път) да го подстрижа аз в домашна обстановка и без машинка. Резултата се оказа добър, той беше спокоен и се хареса с новата прическа.
Памперса го махнах малко насила, той не ми даваше знак, че е готов, но аз просто го оставих без памперс един ден. Напишка се няколко пъти, втория ден също, на третия започна да си показва. С голямата работа обаче е по-сложно, ако не го хвана в момента, обикновено пера а...и гащи Sick. Не иска да си каже и това е, инатче Crossing Arms. Засега слагам памперс само за през нощта.
Обаче с говора сме доникъде и вече наистина започвам да се притеснявам. Освен "баба", "мама", "деде" и отскоро "тао, за чао" и "льа за не" други думи няма в речника си. Имитира няколко животни и дотам Rolling Eyes. Отказва да повтаря думи, отказва да се опитва да говори, само сочи и казва "ахххх" с различна интонация. Чудя се как да го провокирам да се отпусне, защото той се срамува много и ми се струва, че точно от срам не иска да повтаря думички Tired
Поздрави на всички Hug

# 31
  • Мнения: 3 804
Честито на поддръжничките на Холандия   bouquet ,за победата на които и аз имам принос.  Mr. Green На другият полуфинал ще победи Испания /защото щерката е яко против тях/ ,така че,ако някой иска да залага -да отива. Laughing

# 32
  • Мнения: 689
Oф,аз съм за Испания твърдо  Party залозите са харам Мираж,не ме вкарвай в грях ако обичаш  Naughty  Mr. Green

Стара Загора-много грозен аватар.

Хадил-много грозно послание под аватара.

хайде разписвайте се,обещавам да не критикувам повече  Mr. Green

# 33
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
И аз съм за Испания. Искам да станат световни шампони даже. Обаче няма да залагам, не ме влече .
Лили, ти не каза къде са децата

# 34
  • Мнения: 468
Брей, таман си викам какво стана с нашата тема, чак на края на страницата отишла, а то недоскив като мене не видчл, че има нова.Simple Smile

Мираж
, чаках да се роди бебето, за това не влизах толкоз често. Flutter

ЧЕСТИТА МАЛКА ПРИНЦЕСА НА ШИЛОТО.

да ти е жива и здрава и  много спокйна, това е най-хубавото, което можеш да си пожелаеш, та да не те стопиш овреме. Дано сега ти минат всички оплакванияи няма начин да не се почувстваш по-добе.  bowuu Много хубаво име избра, след толкоз чуденки. Hug Hug Чакаме да чуем цветущ разказ как мина раждането.  Mr. Green

Много хубава тема, поздравления.  Hug  bouquet

Асефа, това с докторката, ако е истина показва само просотоищта човеяка и ще не всеи, който има диплома е Ентелегент. За лошото не бива да се притеснявш, аз първия път до последно бях така. Така че и аз се съгласявам с Астарта. bowuu

Ом Саед, кривата с брака с арабин май е една и съща в повечето случаи ако мога така да се изразя. Като че ли някои хора смятат, че като се бракувая за такъв съпруг все едно си умряла. Mr. Green

Лю, какво се вдъхнови и ти на тема гари? Wink

Сафар
, как вървят ангажиментите? Щеима ли разреждане на програмата?

Ясминке, хитируки са зълвите, ама и ти си има надвила.  Mr. Green И мен дечурлигата много ме изморяват, дивички са и нашите.

Чакаме тогава още 3 бебета. Само дано минават безпроблемно и за майки и за дечица. Hug Hug

Да изчезвам сега..

Последна редакция: ср, 07 юли 2010, 14:52 от amal

# 35
  • Мнения: 3 804
лиле насила никого не карам  Flutter ,просто правя логически прогнози . bowuu


Снощи след спор между каките и Маугли ,кой ще се добере до компа,едната кака попита дреби-дали ще се съгласи ,да се върне обратно в корема ми,ако и дадът комп.само на нея и го вземе с нея newsm78 дреби шеднага светна и каза-да  hahaha hahaha hahaha

алвера споко ,голяма кака е срещу Испания-така че има шанс. Grinning

# 36
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Шилан - честито и да сте живи и здрави!

# 37
  • Мнения: 39
amal,за съжаление си права,много хора приемат само негативно и скиптично брака с арабин,независимо какъв е самият човек,неговата ценностна система и т.н.Това е проблем,който според мен няма да бъде решен,няма да се промени отношението към арабите и ще се продължи да се гледа с лошо око на смесеният брак с тях.
jasmin,вие в Латакия ли живеете?Извинявай за любопитството!  Rolling Eyes Ние със сигурност ще се местим там за постоянно,но най-рано след година.Иначе,моят бебо се роди на 4.06. Вие вече сте големи,да сте живи и здрави.  Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 3 804



Добро мокро утро момичета   bouquet ,къде сте  newsm78

# 39
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Добро  утро!

Тук още не е мокро, ама се кани да вали Cry



Мираж, щеркати за кои е на финала

# 40
  • Мнения: 3 804
Ами срещу Испания е,по тази логика св.шампион ще е Испания ,на 3то място ще е Германия,а на 4то Уругвай.

# 41
  • Мнения: 39
Здравейте и от мен!Как е настроението в този така студен и мрачен,юлски следобед? smile3506

# 42
  • Мнения: 1
И какво сега? На първите 3 места европейски отбори...ега ти скучното световно. НО така е, като нещата зависят от щерката на Мираж.

Лили, както винаги кратко, но по същество. Толкова съществена и конструктивна беше критиката ти, че ми повлия да си сменя ника.  Twisted Evil

Между другото светнах ли ви, че това на аватара ми е гара Карнобат?


Амал, и аз подкрепям искането ти Шилан да разкаже в подробности за раждането. Преди никак не ме интересуваха бременности и раждания, но откакто минах дваж по този път, ми е супер кеф да слушам в детайли как и някой друг се е мъчил  Mr. Green

В началото на Август чакам две раждания, но не от форума..Интересно ми е кои са твоите дето ги криеш.


# 43
  • Мнения: 3 804
И какво сега? На първите 3 места европейски отбори...ега ти скучното световно. НО така е, като нещата зависят от щерката на Мираж




 newsm50 недей така,сега целият свят ще обвини арабите,че се месят във световното   newsm47

А шило за малко е оттървала секциото.

Бягам ,че ще ям бой от Сам,заседнала съм и на времето . newsm08

# 44
  • Мнения: 465
Привет мривет.

Много мрачно време днес, пфу. Искам да е лято, ама истинско. Аз обичам жеги.

Гледам, че сте на футболна тема. И аз съм за Испания. И на финала мисля за съм за тях. Ама права е Грозен Аватар, скука голяма - само европейски отбори, при това западно-европейски. Нямахме щастието това световно да чуем как се лее балканска цветна реч по съдиите.  Mr. Green
Яд ме беше за Уругвай, исках да играят финал. Повече ми харесва като държави, които не са икономически световен фактор, да са фактор в спорта. Някак по-справедливо ми се вижда.   Naughty

Да попитам момичетата, които са в София, от кой магазин купувате месо? Ако ме насочите към конкретен магазин, ще съм много благодарна. Искам да си купя хубаво телешко месо, че по масовите магазини в повечето случай е застояло. Предполагам в арабските около женския пазар ще е хубаво, ама някак все ми е неудобно да тръгна да ги обикалям един по един и да надничам, знам ли защо.  Embarassed Та ако ми кажете някой определен, ще е чудесно.

И към сирийската банда - за сапуна Алепо един въпрос. Имам спомен, че някъде доста отдавна сме говорили по въпроса, но не помня какви бяха отзивите. Та струва ли си да се купува? А за тази цена?

http://arabian.gigamarketbg.eu/index.php?main_page=product_info& … p;products_id=271

Оттеглям се да уча.  Tired  Не кипя от ентусиазъм.
Хубава вечер   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт