Бг гари,Арабски летища,някой някого с усмивка посреща !

  • 47 293
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 465
гаричка ами така е,явно докторката на Асефа е била права  Crazy виж от смесен брак,бебета за нула време се раждат,че и с такова тегло . Mr. Green ,а когато децата станат 3 броя ,майките вече започват да не вдяват какво пишат. hahaha hahaha hahaha
Ми то от такива смесвания.. генетични попари - тежки бременности, деца по 3 тона. Леки бременности само от расови шопи.  Mr. Green

Морските, как сте? Хубаво ли е времето по морето?  Mr. Green

Хайде по един фреш от мен.

# 16
  • Мнения: 2 171
Честито бебе Нада на Шилан! Да расте, здрава, щастлива, умна и с голям късмет!

Леки бременности само от расови шопи.  Mr. Green

 Joy

# 17
  • Мнения: 39
Добро утро,мили дами!  Heart Eyes
Шилан,да ти е честита рожбата!Нека,малката принцеса да ти е жива и здрава,и много да те радва!  Hug
Записвам се само да ви пожелая лек и слънчев ден.. и бягам по задачи с малкия..
Но искам да попитам,не занм дали точно тук е мястото,но вие обрязвали ли сте си момченцата в БГ и къде,и кога точно?Ние имаме проблем,че искаме Саид да го обрежем по-рано(до месец-два),но тук докторите не ни дават-да сме изчакали докато навърши 1 година,а догодина април-май ще ходим до Сирия и искаме ве1е да е обрязан..Не знам..,кое е по-добре..Вие какво ще ме посъветвате:по-мъничък или по-голям да е и тук или в Сирия?
Извинявайте,ако въпросът ми не е за тук..  Rolling Eyes  newsm78

# 18
  • Мнения: 2 171
Ом Саид, моето мнение е, че колкото е по-малко детето, толкова по-бързо и по-леко минава. Ние закъсняхме и с двете деца, с големия ми син на почти 3 години свършихме тази работа, а с малкия още не сме. На приятелка омъжена за сириец обрязаха момченцето й при гостуване в Сирия, когато беше на едва 3 месеца и каза, че е минало много леко. Дори съм чувала, че в САЩ извършват обрязването още в родилния дом, та се чудя защо у нас да го смятат за рано, но не знам.

# 19
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
ЧЕСТИТА   ДЪЩЕРИЧКА НА ШИЛАН !!!  ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА И ДА НОСИ МНОГО РАДОСТ НА МАМА И ТАТЕ !!!
ШИЛАН НЕВЕРОЯТНА ИЗНЕНАДА НИ ПОДНЕСЕ , ВСЕ ТАКА ДА НИ ИЗНЕНАДВАШ - ДОГОДИНА С БРАТЧЕ НА МАЛКАТА НАДА 
 


# 20
  • Мнения: 3 804
Om Saeed в Сирия са спецове в това и бебета на няма и месец ги обрязват,поне така процедират родата на мъжо.

# 21
  • Мнения: 208
 HugБЛАГОДАРЯ   bouquetна всички за подкрепата и милите думи  smile3525

# 22
  • Мнения: 1
'

,но тук докторите не ни дават-да сме изчакали докато навърши 1 година,

И на тези доктори да им се отнемат дипломите!  #Cussing out

Учудвам се, че дават подобен съвет, винаги съм чувала точно обратното. Нашият син го обрязахме като беше на 2 месеца. Плака точно един следобед. Бяхме планували, ако второто се окажеше момче да действаме още по-рано.

Цитат
деца по 3 тона
и аз съм тръгнала да се оплаквам, че при замърсяване с пакистански гени - бебе мутант от цели 5 кг.  Laughing

Мираж, покрай новобебешките възлнения забравих да ти отговоря дали съм била в СЗнГ. Не само на гарата, но и в града съм била много пъти и определено това ми е един от най-приятните градове. МОя приятелка живее в последния блок до стадиона (вижда се какво става вътре от терасата) и винаги се разхождаме на аязмото, което също е на няколко минути оттам.

Между другото на аватара ми е гара Карнобат. Исках снимка на СЗ гара от точно такъв ъгъл, но нямаше.   Laughing

Последна редакция: вт, 06 юли 2010, 12:12 от Стара Загора на гарата

# 23
  • Мнения: 39
Много ви благодаря!И аз съм на вашето мнение,но"пусти"лекари... ... ...Зълва ми също ме увери,че е по-добре да е по-раничко,както и,че в Сирия си е най-добре..Така,че обмислям шантавата идея да се грабна аз с бебо и да ида на гости на роднините на мъжо,но ще изчакам да позахладнее(към септември-октомври).. Party Flutter

# 24
  • Мнения: 110
Шилан, честито бебче! Да ти е жива и здрава! Много да ви радва малката принцеса!

Добре дошли на новите момичета!

Целувки и прегръдки на всички!
 

# 25
  • Мнения: 689
Кюрдската нация се увеличи,браво мамо Шилан  bouquet  bouquet  bouquet



Аз се чудя що ми се гадеше с едната принцеса,а то било заради смесването на арабската и бялата раса.Ако не знаете индийците са от индийската раса,а европейците са от бялата раса.Индо-европейска раса няма значи..  newsm78 оф гласувам за отнемане на дипломата на докторицата  Whistling

Между другото смесването на расите се предпоръчва.Така,че смесвайте се смело  Wink

Ахлан уа сахлан на новите арабелки,моя е черен арабин или по нашему казано:циганин,т.е. египтянин и много си го обичам,десета година караме заедно  Heart Eyes.

# 26
  • Мнения: 550
Шилан, да е жива и здрава малката Нада, да порасне красива като мама и да носи много щастие на мама и татко!
Това се казва хубава новина, ти пусна няколко жокера, но който е бавен реотан като мен, няма как да се усети навреме  Heart Eyes

Леко раждане и на Сани  Praynig Hug

Мираж, страхотна нова тема    bouquet Заглавието е то4но в десетката / наълно актуално с отпускарския сезон  Sunglasses

Добре дошли на двете нови моми4ета, надявам се да се 4уствате у'тно при нас  Hug
Относно твърденията за смесване на расите и последствията върху бебетата, според скормното ми мнение най-видимият резултат на такова смесване е, 4е се раждат най красивити де4ица  Flutter
Доказателство за това се намира в домовете на вси4ки съфорумки  Peace
Ина4е аз бих сменила докторицата  Close

В БГ съм само до края на седмицата, така 4е нямам много време за форума. Пове4ето време посвещавам на сладкия като мед син на сестра ми, ве4е е на по4ти 9 месеца и е истинско слън4ице.

Дове4ера е първият полуфинал, Мираж дано каката да не е за Холандия  Praynig Mr. Green

Весел ден и поздрави на вси4ки!

Последна редакция: вт, 06 юли 2010, 14:46 от Айа

# 27
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Здрасти, здрасти!
Честита ни нова тема! Поздравления,Деси!

Добре дошла на малката Нада! Нека расте щастлива и обичана! Много здраве и късмет и пожелавам!

Добре дошли във темата на Om Saeed и  asefa !

Om Saeed, моят съпруг е от Латакия и в момента живеем тук. Докога не се знае.
Относно малкия-обрежете го, не чакайте. Ние сгрешихме, не го обрязахме веднага, искахме в Сирия. Като дойдохме в Латакия, Карам беше на 4м, докато се организираме стана на 5,5 м. Водихме го при 3 хирурзи и тримата отказаха да го обрежат, да сме отишли като навърши годинка. Казаха, че в периода 5-8 месеца най-трудно става обрязването. Споменаха нещо за натрупване на мастна тъкан, не разбрах точно. Най-лесно било обрязването в първите 3 месеца.
Та и ние още не сме го обрязали, сега заминаваме за БГ, явно ще бъде есента, като се върнем.
Заведете го в детската урология в Пирогов. Там били най-добри.
Между другото хлапетата ни май са родени почти на една дата. Е, с 2 години разлика. Grinning

Астарта, да те питам- наборчето как понесе постригването. Че и нашия е дългокоско, само бретона съм му постригвала досега. Всички си мислят, че е момиче. По градинките все ме питат защо го обичам като момче, имало такива сладки роклички за момиченца, и шнолки, и диадемки. Оня ден една тетка 10 пъти го пита " момиченце как се казваш". Той нищо не казва, а иначе винаги си казва името, че и фамилията даже. Усетих, че явно обръщението го смущава.Казах му на бг, че лелята го мисли за момиче и нека си каже името, за да знае че е момче. И той се изтъпанчи и вика "Карам мъж. Има пишка" Crazy. Това е резултата от обучението по анатомия на 2-годишен.  Mr. GreenДобре, че лелята не разбира български.
Но искам да го пострижа не затова, а защото е много горещо.
И нещо друго да те питам,Астарта- махнахте ли памперса. Моя се е заинатил и си мисля, че ще откара до 1-ви клас.

Амал, папагалът беше в обикновено кашонче и горе в автобуса. Сирийците ни накараха да свалим целия багаж. Той папагала като му е тъмно си мълчи, обаче митничаря като подритна кашона, той се преобърна и пернатото изкряска.Питаха ме какво има в кашона. И аз му викам папагал. Е, човекът помисли, че става върос за детска играчка. Такива ми ти работи. Тито /папагала/ още е жив и здрав, обитава дюкяна на свекър ми.

Да се оплача-мразя ваканциите в Сирия. В момента в къщата на свекърите има 14 бр. деца. Невероятна лудница е. Ние не живеем там и гледам много много да не ходя там, че тая навалица ми идва в повече. То не са и деца като деца, ами стихийно бедствие. Та като са тук гледам да не ходя.
Е, да ама днес 6 броя ми се изтърсиха в къщата. Убедена съм, че скъпите ми зълвички са им подшушнали да ми гостуват, та да могат да си пият кафето на спокойствие. Карам току що беше заспал, събудиха го. Играха мач в коридора, караха колела в хола, счупиха новата кола на дребния. Накрая вдигнах скандал на мъж ми по телефона.Та дойде той и ги закара при майките им. Та се обажда преди малко едната зълва да ми се извинява, те децата без разрешение били тръгнали. Да бе, все едно не ги познавам от хиляда години. Mr. Green

Толкоз от мен, че Карумче пак се опитва да спи.
Много  Hug

# 28
  • Мнения: 171
Честита нова тема - да си я изпишете със здраве.
Честита дъщеричка на Шилан - от все сърце пожелавам да е жива и здрава, както и майката. Бог да ви пази и да ви засипе с благодат !

الْمَالُ وَالْبَنُونَ زِينَةُ الْحَيَاةِ الدُّنْيَا وَالْبَاقِيَاتُ الصَّالِحَاتُ خَيْرٌ عِنْدَ رَبِّكَ ثَوَابًا وَخَيْرٌ أَمَلًا

# 29
  • Мнения: 3 804
Преди малко говорих с шилан добре са и тя и принцесата.

ясмин че,то това си е напълно нормално,да ти изпратят деца ,без никакъв надзор. Mr. Green .Аз в тази област съм с по-голям стаж от теб. bowuu

айа сега ще заповядам на щерката ,да се е против Холандия.А и според нея отборът не заслужава да бъде подкрепен. Mr. Green

сзг дано някой ден да се засечем в града под липите. Hug

амал къде изчезна  newsm78

А и останалите ,коио не са се разписвали  newsm78 newsm78 newsm78

Това е за сега ,че ще бърша лицето на Маугли,нагримирано от каките ,и отивам да пазя градинките. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт