Нико и Бени още ги няма - Любители на котки - тема 39

  • 36 449
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 25 280
Честит рожден ден, Токачке!
Да си жива и здрава, късметът никога да не те изоставя,
да се сбъднат най-съкровените ти мечти и винаги да си обградена от любов и внимание!


# 691
  • София
  • Мнения: 7 069
Делфина, мерси, значи пожеланията към Токачка са актуални  Hug!

И аз го знам това, че при белите животни вероятносттта да са глухи е по-голяма. А при кучетата далматинците имат по-голяма вероятност да са глухи.

# 692
  • Мнения: 154
Честит рожден ден Токачка!Желая ти да си жива и здрава и най-голямата ти мечта да се сбъдне!
Поздрав и от Бекс

# 693
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Ейййй, издадохте кака...нямате милост към дъртУту  Grinning

Ни бойти съ дица, много лесно се става на 41г, хич не боли...следвайте спокойно утъпканата диря!

Благодаря за пожеланията, да ви се връщат стократно!

Аз отворих фабриката за кУмпоти , напарвих 1 казанче за добрютру...сега се ондулирвам и заминавам в градо на клю с приятелки. Децата са напопарени, оставя да натортя и вас  Grinning   cook

Качила съм едно клипче на престрелка мужду Брат`чеда и Писанчо, но чакам да са прави там квото го правят и вероятно довечера ще ви го пусна.

Помните ли Брамс, котето , което спасих есента - ето го пича! Живее си царски у нашите и се ползва с храната на две къщи- ходи и у вуйчо...въобщеее...късметлия е той  Grinning

Брамс




Весел ден на вас и вашите сладки дИча!

# 694
  • Мнения: 1 907
Ейй, какъв опушен Брамс  Heart Eyes Красавец! В много интересен десен е издържан  Wink
Натортих се, Токачке, да си жива и здрава!

Бекс- още една рижа красота Heart Eyes Право в сърцето ме удрят!

Последна редакция: вт, 20 юли 2010, 15:19 от елиас

# 695
  • Мнения: 4 116
Mirama, много ясно, че ти ще си избереш котето. Аз така на майтап от фотографска гледна точка се изказах  Laughing  Бялото  много ще ти лъже матрицата и ще трябва компенсация в +, от там и скоростта ще падне.... При черното пък фокус ще хванеш на високосна година  hahaha еле пък ако е със затворени очи. Но каквото си го избереш, важното е, че ще ви носи много радост, а ти ще му мислиш как ще го снимаш  Mr. Green
Виле, много е хубав Брамс, и определено е късметлия!

# 696
  • София
  • Мнения: 8 933
Аз лично бих предпочела бялото коте. Много харесвам бели котки, а пък и с тия различни очи...

# 697
  • Sofia
  • Мнения: 45
ето малко снимки и на моя Тили:

 -->къпан-->спи
  -->набира се на аквариума да си хване рибка

# 698
  • Мнения: 1 907
Ох, сега една простакеса така ми вдигна нервитееее  smile3514
Ходих да си купя нещо от магазинчето до офиса, по пътя има пазарче за разни джунджурии. До крайната маса се свряло едно сиво пухче, на не-повече от два месеца. Естествено, веднага клекнах да го галя, гнусната продавачка сподели, че от вчера го ритала, но онова пак се връщало  Confused Изгледах я кръвнишки, купих една биренка на мацето и го занесох в задния двор на една кооперация, където има и ветеринарна лечебница, и се навъртат котки, явно доктора ги храни.
Много, много мъчно ми стана  Cry Защо сме толкова лоши  Confused Какъв човек трябва да си, да риташ такова същество- половин кило дали има   Close
Ох, извинете, ама трябваше да споделя! Сега ми е толкова мъчно за мацето  Cry Ще отида после да го потърся, дано си намери местенце, душичката златна  Praynig

*sapunci*, Тили е голям пич  Heart Eyes

# 699
  • Мнения: 4 785
*sapunci* аз само да разбра къде живееш - оставаш без котка  Heart Eyes Hug

# 700
  • Sofia
  • Мнения: 45
*sapunci* аз само да разбра къде живееш - оставаш без котка  Heart Eyes Hug
Хахахаха майка ми точно това се шегуваше, че някой може да влезе да ни вземе котето...друго ценно нямаме в къщи  Laughing Laughing

# 701
  • Варна
  • Мнения: 25 280
Елиас, и аз това не мога да се начудя. Не разбирам как въобще човек може да не обича котките, но да кажем приемам, че все пак е възможно. Обаче дори и да не ги обичаш, що за идиот трябва да си, че да ритнеш беззащитно същественце, което дето викаш, няма и половин кило. Само като видя някой такъв фъстък, как се плете из краката на хората и се надява на мъничко внимание се разтапям и ми се доплаква едновременно. А да го ритна - не мога да си го представя. Човек мога да ударя, коте не. Освен Кетишона де, когато направи нещо, потенциално застрашаващо сигурността и, пък и тогава освен че е само леко пошляпване, после се скъсвам да и се извинявам Crazy

# 702
  • Мнения: 628
Токачка,
Честит рожден ден! Да си здрава и доволна от живота и все така усмихната! Искам скоро и други новини от теб!!!!!!!
Защо не си се закачила и в темата при веселите мацки 40+? Знаеш ли я темата? Ак искаш, ще ти пусна линк ! Аз списвам и там, ние сме с 18 дни разлика с теб Wink

# 703
  • София
  • Мнения: 983
мога ли и аз да се присъединя към вас
МИРАМА -черното е много сладко
ето я мойта любимка

http://www.facebook.com/photo.php?pid=3592255&l=4ede5dfc03&id=562898550

http://www.facebook.com/photo.php?pid=3592253&l=7c18748c7f&id=562898550

# 704
  • Мнения: 4 785
Напускам темата!  Crossing Arms Отключвате ми желанието да стана крадец на котки - това трябва да се спре  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт