Майско слънце вън пече, ДЕКЕМВРИЙЧЕ в коремчето расте №4

  • 33 258
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 8
Благодаря ви момичета за подкрепата само Вие може да разберете притесненията на една бременна и стреса, на който сме подложени с тези хиляди изследвания newsm17 newsm17

# 721
  • Мнения: 1 572
rali_00, не знам какво да ти кажа, само ти пращам голяма прегръдка за подкрепа  hug Дано се окаже здраво твоето мъниче  Praynig Praynig Praynig

# 722
  • Мнения: 0
Здравейте,
с пожелание да затворим лошите новини в старата тема, ви каня в новата  ТУК
Дано всички майчета с притеснения се похвалят с прекрасни новини!



Rali_00, Praynig Hug Praynig Hug Praynig Hug

# 723
  • Мнения: 660
момичета как сте,аз не писах днес ,че нямаше интернет,искам да ви питам как ви се отразяват жегите,мен 2 дена ме боли глава и не минава,моля ви кажете как се справяте с този проблем,какво може да се пийне?

# 724
  • Варна
  • Мнения: 97
listopad и мен често ме боли, търпя докато мога и ако не минава пия един парацетамол. За сега той ме отпуска

# 725
  • София
  • Мнения: 403
Здравейте:-) аз също ще ставам мама през декември и реших и аз да се включа:-). В момента съм болничен тъй като се оказа ,че имам миомни възли и било добре да си почивам активно вкъщи. Относно силното главоболие аз също имам и лекарят ми каза да пия по един парацетамол.  Hug

# 726
  • Мнения: 311
Ха старата тема още не била заключена  Grinning Цвети добре дошла при нас но заповядай в новата тема   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт