Отговори
# 30
  • Мнения: 7
Мариети - всичко се случва с причина, за добро или лошо , ти само бъди спокойна и всичко ще се нареди !   Hug
Относно  00 , аз също имам проблем и не от сега, а още преди да забременея, пробвала съм какво ли не- без особен ефект. Сега ям Активия (натурална) и да чукна на дърво Wink ходя редовно.
Димяни- първа страничка е страхотна !   bouquet

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 181
Здравейте момичета!
И аз да се запиша в новата темичка, дано е много положителна и изпълнена с много хубави емоции!

Мариети, наистина както писа Димяни е доста сложна ситуация...Има такъв тип мъже , които много обичат семействата си , но в забавленията и разтоварването са винаги сами. Явно твоя е точно такъв типаж. Вярно е , че сега сме доста по - емоционални, не знам .....нито е хубаво , че сега се тормозиш, нито пък ще ти е леко, ако се разделите. Можеш просто за известно време да се прибереш, понякога човек има нужда само от глъдка въздух. Ти ще се поуспокоиш , защото ще се върнеш сред своите приятели, а той пък може би ще усети липсата ти. Пожелавам ви от все сърце все пак да намерите пътя един към друг, за да може бебока да израстне в едно хубаво и щастливо семейство

# 32
  • Мнения: 21
От Лятото живеем заедно, но преди това постоянно искаше да си е с мен, сега писна ли му... не знам.  Cry Ако си отида и въпреки това останем условно казано "заедно", после сигурно ще ме обвини, че съм го оставила да се оправя сам, изастовела съм го и това ще му е оправдание за много неща, най-вероятно... Пф!!! Бръмна ми главата вече от мислене. Мога просто да му кажа, че вторият ми баща се нуждае от помощта ми в София за някакви документи по неговите работи и така да се измъкна сега, а после ще видим като мине малко време, дали няма той да ме потърси ако наистина му липсвам или от друга страна, ако сметне, че му е по-добре без мен,да знаем какво да правим двамата...  ooooh!

Нани-банани, много си права!

# 33
  • София
  • Мнения: 5 738
Aз ходих да си купя хапчета и пак заваля и за 2 път ме направ вир вода! Twisted Evil

Мариети,не казваш къде сте сега?
Може да има мама от там сподели ако искаш! Hug
Помисли добре и вземи най-доброто решение за теб и беб!

# 34
  • Мнения: 21
В Ивайловград сме. 100% няма мама от тук.  Rolling Eyes

# 35
  • София
  • Мнения: 483
Димяни, мерси за новата темичка  Hug
Mari♥Eti, добре направи че сподели мила  Hug и продължавай да разтоварваш напрежението тук, за да се успокоиш и да вземеш правилното решение  Heart Eyes
Аз на твое място бих прверила как по-точно “живее заради теб“, като се прибера веднага в София. Мисля че ще хукне да те гони  Simple Smile От разказа ти мисля, че човекът е егоист - на него нали си му е добре, а ти си зависима от него и ще търпиш  #Cussing out В една връзка или брак всеки трябва да е щастлив, не само мъжът а и жената. Особено пък ако е БРЕМЕННА!!! Не знам кое би бело правилно в твоя случай, но съм сигурна, че ако не реагираш адекватно, ще те тъпчат до край - знам го от опит.

По въпросът за ОО - сутрин топло мляко с нес кафе и мед, вечер топло мляко с мед, през деня много плодове и заленчуци  Simple Smile
Контракциите стихнаха, бебка се обажда лекичко, сложихме си новите пердета и новото легло в спалнята - какво му трябва още на човек  Mr. Green

# 36
  • София
  • Мнения: 5 738
Мирче,ха честито и за спалнята и за перденцата! Hug Party
Моите пъ са за пране ма няма кой да ги свали  Twisted Evil
 

# 37
  • София
  • Мнения: 483
Димяни, идвам да помагам  Simple Smile

# 38
  • София
  • Мнения: 5 738
Пфф... каква ли гледка щяхме да сме ако ни види някой  Mr. Green
Ма няма мъже та за това.... ще трябва аз явно като ем хванат лудите! Twisted Evil

Много ми е скучно ейййй  Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 66
Оппа и аз съм тук  Simple Smile
чесита ни нова тема , страхотна е браво Димяни  Hug
Гледам за wc проблеми си говорите и мен нещо от няколко дни ме мъчи един запек , а преди нямах такива проблеми. Пия мляко и сокове та да видим дали ще има ефект.
Веси дано при теб всичко се нареди , много гадно това с  болницата как така няма да има места  #Cussing out
Мариети и при теб е ужасно сложна ситуацията мила , според мен се опитай да поговориш с мъжа ти за това което те тормози и да разрешите проблема заедно, защото явно той не се усеща.
Аз бях малко на селски туризъм  Simple Smile много разтоварващо ми подейства.
Сега ще се мятам в банята и ще готвя лека и приятна вечер   bouquet

# 40
  • Мнения: 298
Mari♥Eti, въпреки, че изобщо не защитавам поведението на мъжа ти, мисля че трябва да го играеш по дипломатично. Не е необходимо да ревеш по цял ден, а просто да си извоюваш известна доза авторитет. Няма да го постигнеш, като му натякваш постоянно колко ти липсва и колко си самотна, а точно обратното. Дай му свободата която иска, а за да отпушиш нервите  си можеш да заминеш за някъде, където се чувстваш добре, в София или на почивка или където и да е, но за малко - седмица, две, като раздялата не бива да е съпроводена с напрежение между вас. Така ще си дадете кратка почивка и ще увладеете  чувствата между вас си. Дай му шанс, дори не един, а повече и ако не се получи, значи че не сте един за друг. Любов на сила не става. Не го притискай, осави го да избира сам. Ако наистина те обича, ще се върне при теб и бебето, сигурна съм в това. Така или иначе не е здравсловно, нито за теб, нито за детето да се тормозиш толкова много. Нищо не свършва с един мъж. Бъди силна и не показвай, че те боли. Само така ще запазиш любовта и уважението между вас.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 395
Аа, пак много сте изписали ooooh!

Димяни, след секциото първите 12тина дни беше УЖАС.. На 14тия правихме секс и нямахме проблеми Embarassed Mr. Green

Мариети, откак се роди малкият не съм била по-самотна. Понякога и мъжът ми не ми акзва повече от 2 думи на ден, погълнат от компютъра, ако ми каже може и да не ми харесат Rolling Eyes 29 дни месечно единственият, с когото мога да водя 'разговор' е детето. И това откак се е родил. Без приятели не знам как ще преживееш занапред. Хубаво е поне 2-3 души да имаш около себе си.. Бих могла да те посъветввам само да се върнеш в София, не казвай 'никога', защото той сигурно ще промени нещата за в бъдеще, но засега да се върнеш..
В краъна сметка след няколко седмици най-късно ще заслужи да се върнеш при него, малко ще сте отложили кариерата, но може би за сметка на едно дълго и много по-добро бъдеще заедно, не си ли заслужава?

Петя, явно и нийният е от мъжете, според които е в природата на жените да се оплакват - с тях няма "дипломатично"..

# 42
  • Мнения: 3
МартиЕти това, което си решила е много правилно. Без да се карате, отиди поне за 2 седмици при вашите под някакъв предлог и без да го търсиш наблюдавай след колко време ще ти се обади да те попита как си, липсва ли ти и тем подобни. Сега си свободна и можеш където пожелаеш да скитосваш. Като се появи бебето ще трябва да се застопориш на едно място. Решението дали да живееш с него трябва да си взела преди септември.

# 43
  • Мнения: 6
Здравейте! Много хубава тема Simple Smile
Аз да се похваля, че сутринта като се събудих и усетих най-накрая няколко силни ритника. До сега усещах само едно много леко побутване доста рядко и не бях сигурна дали е бебо, защото ми е за първи път. Но тези ритничета от днес нямам съмнение от какво са Simple Smile
За сливиците съм чувала, че помагало сода за хляб с мед.
Аз искам да попитам как точно усещате контракциите? От време на време, може би веднъж на ден, усещам стягане на корема, не е много силно, без болка. Дали са контракции? На консултация съм в петък и се чудя дали да не се обадя да отида по-рано  newsm78

радвам се, че си усетила ритничета  Hug, аз още чакам - имам леко потръпване в  корема, радко,  но даже не знам дали е бебо или нещо мускулно newsm78. А ми е за втори път. Надявам се скоро и аз да го усетя някое ритниче  Praynig

за контракциите- усещаш болка и втвърдяване на матката, ако са чести и болезнени моят съвет е да се обадиш на доктора си. По - добре да е излишно притеснение отколкото да се изпусне. Аз в такива ситуации вземам нош-па.

надявам се всичко да е наред и без проблеми  Hug

# 44
  • Мнения: 186
Marieti  Hug Hug Hug

Да ви кажа 4е наш бебок ве4е си има шапка, откакто го усетих да рита все се каня да му взема и днеска татито му избрахме.

Лека ве4ер тумбаци Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт