Отговори
# 15
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Ох,, тоша за секса ми е болна тема. Нооо още малко докато отидем при нашия тати. После ще има атакааааа  Laughing

Аз се приготвих за работа и след малко тръгвам. Имам усещането, че и днес ще е убит ден, ноооо поне няма да се преуморявам. Ще ви хвърлям по едно око от там  Laughing

Над, аз точно заради проблемите с тоалетната започнах да пия по едно горещо много дълго, слабо нес с мляко всяка сутрин. действа безотказно и съм редовна  Peace

Това моето момиченце днес е много активно. Върти се рита, блъска, не е спряла. От съвсем ниско долу, получавам ритници и чак горе до пъпа. Лудница  Laughing

Хайде до скоро   bouquet

# 16
  • Мнения: 36
Nad1_Nad1 не си сама  и аз съм така 95% от месеца съм сама с детето. Нашият татко е вечно на път от години насам ooooh!
Доста е тежичко понякога ,ама няма как Rolling Eyes
От вчера имам голямо топче гной на сливицата,днес се преборих с едни лимони и то падна голяма болка е  #Cussing outсега една голяма дупка на сливицата поне е куха без гной  #Crazy Sick сега съм цял ден на гаргари със сол,някой знае ли какви лекове мога да правя още....малко ми се успокои гарлото но как боли #Cussing out

# 17
  • Мнения: 1 269
Силви, а имаш ли дата на заверкат ана твоята декларация. На моята не е упоменато, че е безсрочна, просто не е упоменат и никакъв срок. Дано е така както казвате, че от нашите гранични служби, всичко може да се очаква  ooooh!
дата има на голямия печат с името на нотариуса. моята декларация гласи следното: долоподписаният: името и данните на бащата декларирам,че разрешавам и давам сьгласието дьщеря ми: името и данните на детето, да пьтува в страната и чужбина, придружавана от майка си: името и данните на майката, когато тя намери за добре, в които дьржави намери за добре, както и за период от време какьвто намери за добре; настоящата декларация е безсрочна.

аз сега се сетих, че скоро ще трябва да си сменям личната карта и паспорта, та данните на декларацията вече ще са стари и най- вероятно ще трябва да я подновим. а сьщо и да споделя, че за мен е абсурдно, паспорта който е издаден на дьщеря ми след раждането й, да важи 5 год. с този паспорт може да бьде изкарано от страната сьвсем различно дете  Naughty

# 18
  • На село (близо до Лондон)
  • Мнения: 1 402
запис Grinning

# 19
  • Мнения: 367
Добре дошли в новата тема!Да пишем само хубави новини в нея! Praynig
 Hug Hug Hug

Притеснява ме Мама на Ваньо и Ники,не е влизала във форума почти месец!Дано да са добре! Praynig Praynig Praynig

и аз днес си мислех за нея. доста време я няма. последно беше писала, че всичко е наред и бебчето е напълно здраво. не вярвам да се се объркали нещата. сигурно е заета. дано скоро се появи и да спрем да я мислим.

# 20
  • Мнения: 27
Здравейте! Много хубава тема Simple Smile
Аз да се похваля, че сутринта като се събудих и усетих най-накрая няколко силни ритника. До сега усещах само едно много леко побутване доста рядко и не бях сигурна дали е бебо, защото ми е за първи път. Но тези ритничета от днес нямам съмнение от какво са Simple Smile
За сливиците съм чувала, че помагало сода за хляб с мед.
Аз искам да попитам как точно усещате контракциите? От време на време, може би веднъж на ден, усещам стягане на корема, не е много силно, без болка. Дали са контракции? На консултация съм в петък и се чудя дали да не се обадя да отида по-рано  newsm78

# 21
  • Мнения: 298
Момичета, пиете ли кафе, че аз не съм го спирала и малко се притеснявам, но ......какво да направя като ми се пие Embarassed.

А, относно запека, моята рецепта е сутрин мляко с мюсли, а през деня повече салати и/или манджи със зеленчуци ( миш-маш, чушки с дом сос, тиквички с мляко, и др. и разбира се хляб с фибри)  и ви гарантирам, че няма да имате проблеми, но само ако това ви е като режим, а не инцидентно. При мен действа безотказно. Имах един период, така ми беше тежко на корема, че даже и до хемороиди се докарах.

Лейди, контракциите са точно стягане на корема, по точно на матка, ако така го чувстваш, значи е това, но по-добре е лекар да го установи с апарата, иначе може и да е самовнушение. Аз лично не ги усещам, но на последния ми преглед, докторката ми каза, че имам контракции.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 366
Кафето когато е в умерени дози не е вредно.

Запека и аз го оправям със салатите и топло мляко с една лъжичка нес кафе.

# 23
  • София
  • Мнения: 5 738
Аз също пия кафе по едно на ден,че иначе кръвното ми е  много зле ooooh!

За запека нямам идея но кафето определено действа!

# 24
  • Мнения: 186
и аз да се цопна тук.Димянка благодарим за теми4ката   bouquet

Запека досега го оправях с топло мляко с мед на гладно всяка сутрин,досега действаше ама от няколко дни -не.И аз като Боб4ето Реших да по4на пак кафето,слаби4ко с мн мляко-действа.Но само това ми е кафето за деня, даже се 4увствам виновна , ама какво да правя -няма на4ин по вредно е да се задържат  мръсотийките. Mr. Green

Над1-прах4етата Дуфалак пробвай, те са ОК.препоръ4ват се за бременни и бебета. Peace

# 25
  • Мнения: 21
Здравейте, момичета. Отдавна не съм писала, само чета, но днес наистина имам нужда да споделя защото ми е много трудно в момента. Гледам, в предишната тема си говорихте кой може да ви помага и т.н. и само като се замислих аз сега в какво положение съм, още повече ми се реве. Както някой от вас знаят,аз съм от София,но мъжът ми работеше по едни програми и се наложи от есента да отида в едно малко градче в провинцията. Тукняма нищо, освен магазини за хранителни стоки и 2-3 кафета. Сама съм, нямам приятели, освен сестрата на мъжа ми. Все щяхме да си ходим към София, но в последно време се отвори една златна възможност за бизнес и ако се реализира, ще се наложи да останем тук още 2 години някаде.Мъжът ми си е от тук и естествено е пълен с познати и никога не скучае в свободното си време, но лошото е, че никаго не иска да ме взима с него. Все се каламе за това,аз много плача защото имам нужда от него, тъй като съм лишена от контакти, а и искам да съм с него повече време. Постоянно стават скандали за това,аз плача и седя сама вкъщи, ако сестра му не е на линия. Имах 1-2 приятелки, но те отидоха нагоре да работят през лятото и сега съм много самотна,а той колкото и даму обяснявам, не ме разбира и все казва, че това е от бременноста и по-бързо да ми минавала защото не се понасям.Освен,че по цял ден ту работи, ту е на язовирче или рекичка с неговите приятели, не ме води дори на кафе и аз вече започвам да си мисля,че се срамува от мен или съм му много досадна. Това отношение явно съвсем е смачкало самочувствието и самооценката ми,на наистина така ме кара да се чувствам. Сега,като съм бременна, имам нужда от човек до себе си и внимание, а вместо това всеки ден съм подпухнала от сълзи и се чувствам нещастна.
Днес май чашата ми преля изапочвам сериозно да обмислям да се прибера в София и да не живея с него повече никога.Не мога да търпя тази самота цял живот, а и виждам,че той не ми съчувства и не иска да направи компромис,само за да ме заразва.Все по-често се замислям дали въобще ме обича или по-скоро всичките му приказки как живее заради мен са лъжа според фактите. При всички положения това не е здравословно нито за мен, нито за детето.За себе си зная, че ако не бях бременна, нямаше да го търпя в никакъв случай.Объркана съм...ако се прибера ще ми е невероятно трудно, първо да преживея случилото се и второ да се грижа за дитито сама. Майка ми няма да може да ми помага, баща ми няма да ми обърне никакво внимание, единствено мога да разчитам на втория ми баща,но при всички положения не знам как ще връзвам двата края съвсем сама, как ще се справя с детето, да не говорим за всичките ми близки, които ще говорят зад гърба ми какви съм ги забъркала. Просто...наистина не знам какво да сторя.Чувствам се ужасно.Третото решение е да си отида и мъжа да ни издържа, и уж сме заедно, но да живеем разделени и без любов защото аз знам ли,че си праве каквото си иска, повече няма да го обичам.За сега съм сигурна,че не ми е изневерявал, но тъпите му приятели са същата работа.
Явно п росто не виждаме щастието по един и същи начин. Аз не искам да се мъча, а той нека го потърси в тази форма, в която го вижда... Друго не мога да измисля. Побърках се вече и не бих могла да търпя повече по този начин.
Извинявам се за дългите душевни излияния, но както разбрахте, съвсем самичка съм ден след ден и имах нужда да споделя.

Последна редакция: нд, 23 май 2010, 18:23 от Mari♥Eti

# 26
  • Мнения: 42
Здравейте мамчета ))) как сте днес?
Аз тъкмо се връщам от кино - ходихме до Карфур и гледахме филм.
Като ви чета как ви ритат малките ))) искам да го усещам нерекъснато малкото човече. При мен все още усещането е доста слабо и много рядко.
А за кафето - аз преди да забременея пиех по 3 на ден, сега пия по едно.

# 27
  • София
  • Мнения: 5 738
Мариети,много е сложно и при вас Rolling Eyes
Предполагам говорите за това но той не вдява,а такива мъже май днес са в повече на тази земя Twisted Evil
Едва ли сега е момента да се разделите но пък ако ти е в повече всичко това не е нужно да го търпиш ама секунда даже! Close
Ехх... тея мъже как не ни влезнаха един път в положението! Rolling Eyes
Ти си много млада и не трябва да се оставяш от сега да се държат по този начин с теб!  Hug
Надявам се нещата да се подредят бързо при теб и споделяй не ни натоварваш въобще! Hug

Скорпионче,завидях ти Simple Smile магазинчета кино....  Whistling Hug

# 28
  • Мнения: 21
Димяни, права си, не вдява. Всеки от нас двамата си иска неговото. Аз си искам внимание, въпреки, че знам какво напрежение му е на главата, а той си иска да се разтоварва както му се ще, винаги без мен в плановете и мисли, че го заслужава и аз трябва да го разбирам. Не можем да се споразумеем, аз мисля че съм права, той не отстъпва и ми писна. Тук тъкмо щяхме да си отворим собствена кариера до 2-3 седмици и да изградим този бизнес заедно, да си подсигурим независимо бъдеще, а ако си тръгна всичко ще рухне. Зная, че момчето ще е сринато, че нервите му съвсем ще го подлудят и няма да знае на къде да хване, ако така объркам живота му, но тоя сега явно не си дава сметка, че без мен и детето няма да има сили да продължи...без стимул и ако изгуби любовта. Колкото и да се опитвам, не мога да го накарам да осъзнае какво ще изгуби... Може би просто трябва да му покажа.Мъчно ми е защото толкова много го обичам и ме боли,че не иска да прекарва повече време с мен и да правим нещо заедно.

# 29
  • Мнения: 486

pashic не се притеснявай жена,има много момичета,които пишат рядко ,ние в началото имахме мами,които се включваха,а сега вече няма ни вест,ни кост от тях,може да са ангажирани  Hug
ние с нея си пишехме дните в които е влизала последно и й предстоеше ФМ ,затова мн искам всчико да е ок и просто да няма време! Praynig

Mari♥Et,много сложно е това което описваш.Сигурно от скоро сте заедно и не се познавате във всяко отношение!Най-добре е да се разберете ,но ако не става и не виждаш светлина за в бъдеще може би е по-добре да се прибереш в София,тогава знам ли може да се усети !Дано все пак в София да намериш подкрепа от близки и приятели!
Ако трябва сподели сега къде сте ,все ще има мами от там да се запознаете ,ако си намериш приятелки може да ти е по-добре!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт