Съпруги, чиито мъже пътуват 17

  • 25 311
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 56
тук съм  Sad от обяд насам Дани е с Т.стигна 38.педка отказа да дойде имала работа.ако се наложи на спешен ще ходя довечера.утре щяла да дойде в 9 сутринта.и той е със сополи и Габи гледат кат дрогирани.шани ,може и от враца да съм душа ,ама не съм ги вкусвала тея предложения.без хляб -да .ох не ми е до майтапи да ви кажа.проблемите край нямат.

# 46
  • София
  • Мнения: 63
Лили Hug, защо така и бебчо се разболя бе? Сигурно е вирусно и е прихванал горкия-с какво го лекуваш като тая докторица не може да дойде-егати докторите

# 47
  • Мнения: 56
давам му само сиропи за  сваляне на Т,утре ще дойде маймуната ще ми вземе и 15 лв за посещението и отделно за лек й.ще я награбя утре така съм набрала,че ще го отнесе тя.съсипаха ме от лек.вече.приятелките ми кат видяха колко бутилки сиропи имам се шашнаха.пълна аптечка съм.
може и от никненето на зъби да е този път,че са надути.но пак си е болно патето ми.а кукличката ми ,тя пък от детската там е развъдник на болести.

# 48
  • София
  • Мнения: 63
Дано да спадне температурата да не се мъчи мъничкия, не смея да ти дам никакъв съвет, че не съм гледала малко бебе. Дано се включи някоя от другите мами какво е разрешено да се направи още за мъничкото човече по бабешки та да му се помогне да свали температурата. Иначе на мен са ми слагали чорапи с оцет, ама не знам дали става за толкова мъничко бебе. Hug

# 49
  • Мнения: 56
става Шани,но разреден с вода и се налага детето.някой пък ги завиват във мокри чершафи,но аз несъм го правила това.страх ме е ,защото бях чула ,че със мнго високаТ и изведнъж ако смъкне има вероятност от нещо по сериозно -да не дава господ  Praynig -гърч.незнам дали е вярно ,но мен си ме е шубе имат ли Т деца.въпроса е обаче има ли право лекар да откаже дом.посещение и то за болно бебе.как ши се заям аззззз ,направо си го търсят  Crossing Arms
вервайте ми е в такива моменти ми е нужен много баща им.

# 50
  • Varna
  • Мнения: 2 595
ЛИЛЧЕ Hug
Направи го това със оцета бе. Аз така правех- във една шоличка, слагах оцет и сода за хляб и потапях носни кърпички. И тях ги слагах на челцето, на ръчичките, на краченцата. И така въртях. И виж момичетата пишат за клеевата тинктура. И по телевизията това говорят мамите.  По БТВ това предаване във 10 сутринта, често идва един детски лекар, който говори за клеевата тинктура и такива подобни.  Гледам и по другите форуми мамите са много доволни от клеевата тинктура и от сребърната водичка
Тя твоята педка, вече направо го е натровила детенце. Ми той станал резистентен вече бе

# 51
  • Мнения: 2
Май наистина има някакви вируси.какви са тези Т по малчовците? ooooh!
Шани,то вода с оцет да се мажат ръчичките по китчиците,крачетата и челцето,не вреди на дечицата,напротив-помага,но трябва често да се сменят компресите.
Лили,каква е тази доки да взема пари за домашно посещение #Cussing out,тя е длъжна да дойде,че и двете дечица са болни.
Делти,сребърната вода се купува от аптеката.В нея се капва клеевата тинктура.А може и направо да се пие,да се прави и гаргара.Но ти това го знаеш,нали го прилагаш на Батку.  costumed050
Аз като си общувам с вас,се подготвям за баба,ама нещо не ми се отваря парашута.

# 52
  • София
  • Мнения: 63
Вярвам ти, най-малкото да е до теб в това изпитание. Това за мокрите чаршафи е при още по-висока температура недай боже. Мисля, че не се налага на този етап, но с оцетчето щом знаеш, че може пробвай с разреден.

# 53
  • Мнения: 56
е исках го това дани беше по малък тя ми отказа.бивацин ми изписва или само морска вода за промивки.ама то с такава хремакато са бивацин и стеримар не помага.ши я награбя аз утре сериозно ви казвам.понеже аз чета из сайтове и форуми за лекарства за болести и въобще гледам да се информирам ,та види ли че съм наясно или че съм искала дадено изследване тая жена ми отказва.направо ме побърква
аз съм се объркала -не бивацин бе,ошашавих се,виброцила не им помагат .

# 54
  • Varna
  • Мнения: 2 595
МАМЕ Hug
Не бе мила не знаех, че трябва да си слага клеевата тинктура във сребърна водичка. Казаха му със спирт и минерална. Ама като се прибере, ще каже, Мамето какво ми е казала и ще го направя. Много ти багодаря Hug
ЛИЛЧЕ Hug
За оцета е така, трябва постоянно да сменяш кърпичките, че те направо изсъхват от температурата. Няма нищо страшно. А това не само го знам от стари хора но и моята педка ми го е казвала. А беше много, много младичка, но страшно добър специалист. Щом направи малкия 38 и го мятай със оцета и содата за хляб.
ЛИЛЧЕ- ако постоянно пият едно и също стават резистентни бе Душата

# 55
  • София
  • Мнения: 63
Лили, само да се оправят дечицата пък проучи и виж за някоя свестна педиатърка и я сменяй щом така прави. Сега юни месец можеш да я смениш.

# 56
  • Мнения: 2
Делти,то и с минерална вода става,но  сребърната действа дезинфектиращо.
Лилянчо,Шани ме е изпреварила,писала ти е да смениш доки.Ти нали четеш из форума,сигурно ще има някой да те посъветва за добър педиатър.
Опитай да не го тъпчеш много с лекарства,сложи му оцет с водичка и следи Т да не се покачва много.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 136
Лили  ставаме две ,И аз искам да сменям нашта оФцъ,/педи/,Миналия месец беше отпуска и моя малкия се разболява с ГА,Дежурния изписва АБ обаче на следващия ден сина ми прави обрив,И и звъня на овцата да я питам какво да правя и т,н, нали е доктор я, а тя ми се звери по те,  цитирам,,Казвай каквото имаш да казваш,че вече ми се повръща от вас/,,в случая имаше впредвид пациенти като общо защото за пръв път ми се налага да и звъня по спешност,Мъжът ми побесня а аз пет пъти повече,Та затова искам мнение за друг педиатър,Да оздравявате бързо 

# 58
  • Мнения: 4 737
ееех много болнички тези дечковци бе що така ..Лилче това с оцета и аз съм го чувала, сваля температурата ..ама как така личната отказва да дойде ... то има ли, вариант за наказание спрямо нея ако не дойде ... как така имала работа ..че тя не е ли на работа тая жена ..недоумявам просто ...

# 59
  • Мнения: 56
мацкиии дани пак гори и взе да се свива звъннах пак на овцин ,че каза към 17 ч.,щяла да дойде.и ми вика сега 'ми лиле аз ти казах да ги доведеш към 13 ч'аз й обясних ,че съм сама и 2та са болни не мога да ги нося и 2та и я виках у нас,тя ми обясни че била отивала за ваксини да купува.и ми отказа и сега ши ме изкарва мен виновна,щот хем си плащам хем и ми отказва .ами ко беше вдигнал към 14 ч,когато тя не е на смяна вече -ко тряаше да чакам 19 за спешен ли.а дребния да се извива в ръцете ми.сега използвам да пиша докат е омаян малко.

Общи условия

Активация на акаунт