Съпруги, чиито мъже пътуват 17

  • 25 310
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 239
GALIKOT,Батова пътува за Момбай,утре ще са там и ще чакат някъкъв отлив до колкото разбрах,за да изкарат кораба на брега.Писах ти на ЛС.

А за Панега само добри новини очаквам Praynig.
 

# 31
  • Varna
  • Мнения: 2 595
МАМЕ Hug
Благодаря за това което сподели със нас. Тъкмо пак да вадя пищоФитИ и да сЪ ядосФам.
Те ония силните освен да наблюдават, друго могат ли да правят. Ега ти мухлЮФцИтИ #Cussing out Ами и аз наблюдавам бе........

# 32
  • Варна
  • Мнения: 136
Айде малко мръвка от мене  и десертче и малко мечтииии ,Лек и спорен ден от мене на всички,А относно хреми при дечица аз също съм много доволна от клеевата тинктура ,но я разреждам със сребърна вода,А отделно цяла зима пият ср,вода без прекъсване,И съм много доволна,А изобщо като става дума за лекове искам съвет от вас,Искам да сменям личния доктор на децата и нашия също та да ви попитам знаете ли добър доктор семеен в градска болница да ми препоръчате ,че тя е по близо до нашто Аспарухово,Ако може дайте съвет или мнение,За което благодаря предварително   bouquet

# 33
  • Мнения: 13
Здравейте и от мен ,ТУТУНЕ  Hug много вкусно това обедче ,а местенцето краи моренцето само за романтика бе душе.За градска болница доктор Въчкова ,тя е на мойто вече пораснало дяти педка от бебе го знае и ние сме при нея добра е и много нейни колеги я викат за консулт .Преди години когато водих моичкия за ваксина само по държанието ми и с няколко въпроса как се чуствам се досети да ме прати на специалист -тогава още не бяха джипита ,много сме доволни тя си е баш доктор в истинския смисъл на думата.Момичета ,защо не мога да отворя старите теми само 16 се отваря  newsm78 Лек и спорен ден   bouquet

# 34
  • Varna
  • Мнения: 2 595
ТУТУН Hug
шЪ вземЪ от крема, че и аз пилешко хапнах. А от крема шЪ си вземЪ, многУУУУ. И ще си попека, дупарата на плажата която си ни цопнала тука. Момичета представете си цялата ни банда барабар със дечурлигите да е на тоя бряг, а smile3503

# 35
  • София
  • Мнения: 63
И тумбаците да не забравите Laughing

# 36
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Мацко, ти до тогава ще си със вагонче беееее Hug
Ей, момичета, като стана баба ДелтЪ, ще ми припомняте това със сребърната водичка и тинктурата. Знам, че много помага. Със клеева тинктура се лекува и мъжът ми даже. Само вие ще ми кажете как вие сте ползвали клеевата тинктура за дечцата си и от къде взимате сребърната водичка.
ЩотУ мойтУ БаткУ клеевата тинктура я ползва разредена със спирт и водичка. Незнам за малчовците как става.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 2
Здравейте,момичета! И моята кукла снощи вдигна  температура 38.1. Нослето е запушено, малко се закашля. Днес няма температура, дано и се размине! Пожелавам ви приятен следобед!Да сте здрави!

# 38
  • Varna
  • Мнения: 2 595
ЕЕЕЕ, кВо става със тези дечица бееееее #Crazy

ВЕСЕЛАНИ Hug Hug Hug

# 39
  • София
  • Мнения: 63
Шъ тъ подсещаме Joy защото иначе много забавно шъ съ лекувате, ако го приема като батку ти
Шъ си спинка като пич

# 40
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Ми, май шЪ му наливам ракиЙка, че ако е ревливо като синът ми Joy
А мъжът ми се жабури, и не успява да омота главата. Ама на бебето дори и да може да жабури, бая веселичко ще му е Joy и после -кюф във кошарката newsm62

# 41
  • София
  • Мнения: 63
Делти, по врачанско практикуват попарка с винце, за малко по-големшки деца обаче. Питай Лилянчо като се появи за точната рецепта. Хем червени бузки, хем кротко дЯте, хем и бабата спокойна Joy

# 42
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Знам го това, ама малко опасничко ми се струва. Дори при толкова ревливото си дете не съм пробвала такива експерименти.
МойтУ със много червени бузки си беше и без алкохол. А иначИ шЪ гУ водя със менИ на тренировки и ще му изкарвам и на него душицата Joy

# 43
  • София
  • Мнения: 63
Това е майтап бре, ама по оня край наистина си го позволяват ooooh!
Представям си те с хлапето след тренировка и то милото изморено и с багаж Grinning

# 44
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Знам бе, споко. И не само там го правят

Общи условия

Активация на акаунт