Йоана на мама Петя от МАЙската ни тема нейде отлетя!

  • 35 936
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 079
Честит първи рожден ден на бонбонка Мина!
Да расте усмихната, безгрижна, здрава, щастлива, да има най - хубавото детство!



Ч.Р.Д. на Лео и Ема! Весел и незабравим рожден ден и дано майките им поне на този ден наминат тук и се разпишат...



Любче, много ти е красива младежта (и спорт-а Mr. Green), ти си го знаеш де... Blush

# 46
  • Плевен
  • Мнения: 973
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА МИНА! ДА РАСТЕ ЖИВА И ЗДРАВА, УСМИХНАТА И ЩАСТЛИВА!

Сисе   bouquet! Както казва Валери - зора на майката на 2 щерки е докъм пубертета, после по-голям зор е за баща им  Mr. Green . Живи и здрави да сте цялото семейство, весел празник!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЛЕО И ЕМА! ВЕСЕЛИ, УМНИ И ДОВОЛНО ЩУРИ БЪДЕТЕ!

# 47
  • Варна
  • Мнения: 452
Пожелавам едно невероятно детство на Мина! Да е здрава, усмихната и щастлива!

Честито и на всички други пораснали дечица!


Снимки от вчерашния РД на Ники нещо нямам, че снимах с техния апарат, а пък Ива не ми е пращала  Blush А и то аз отидох по-късно, чак след работа, когато купона на децата вече привършваше.

Люба, ако ми кажеш от къде са тия екипи на Бен 10 и колко струват, просто ще те разцелувам от тука  Heart Eyes

Последна редакция: чт, 20 май 2010, 10:00 от Vif

# 48
  • Мнения: 4 370
ООО Аркова е бремена!  Party

Честит първи рожден ден на Мина, и нашите наборчета Ема и Лео! Бъдете щастливи мили дечица!

# 49
  • Мнения: 937
Това за Аркова - новина ли е или закачка? А и от къде знаете че само казва наздраве без да пие.. Mr. Green

Честит първи рожден ден на Мина! Да  все така кротичка и като кака си послушна и всеотдайна!
Честит четвърти рожден ден на Лео и Ема - пожелавам много щастливо детство!

# 50
  • Мнения: 932
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА ПРЕКРАСНА МИНА! ДА РАСТЕ ЗДРАВА,ДА Е ДОБРА КАТО КАКА СИ И КРАСИВА КАТО МАЙКА СИ /може и обратно,все ще важи/!
И само пак да кажа,че съм "скромна",че това прекрасно дете е МОЯ,лично моя кръщелница newsm68

Честит рожден ден на Румен!Да е по-кротък и голяма помощ за мама,че има нужда! /вчера съм била много разсеяна явно Embarassed/
И на Емка и Лео-дано майките им се сетят да се разпишат!


Аркова е бременна ли?????????Вярно ли??????

Ужасно съм ядосана.Това,че съм ужасно недоспала и посрещната от сутринта с ревове е само малка част.Ето какво ме мъчи:
Петър никога не иска да излизаме заедно.Ходим по ресторанти чат-пат,но това и на 70 можеш да го правиш.Аз съм млад човек,искам да отида някъде,където има музика,на бар,на концерт.Той,разбира се,е винаги ужасно изморен.Това е така наистина-работи по 12ч.Но как така тази умора се вдига от плещите му не само докато играе футбол всеки петък вечер,ами и като трябва да се излиза с приятелчетата.В събота искат да ходят на някакъв концерт,нещо такова.Само мъже или поне без собствени жени.И като се разсърдих каза,че нямало да ходи.Виждаш ли-няма да отиде,само и само да не е с мен.Не съм искала да си прекарва добре.Е,ми да подпие развода и да си прекарва добре сам #Cussing out И ме пита дали можело да отиде на мач утре,представяте ли си/Елла има имен ден/.БЯСНА СЪМ! И да изляза АЗ виновна,е това вече няма да стане.

# 51
  • София
  • Мнения: 429
 Честит Първи Рожден Ден на Мина! Да расте здрава, весела и щастлива!
 Ирка, защо го спираш човека? Като иска, нека се забавлява. След това ти си издействай няколко забавления само за теб, а той да гледа децата. Аз също обичам да излизам без мъжа ми. Забавлявам се, откъсвам се от ежедневието и от всички проблеми.Когато излизаме заедно сме все с Иван и не е същото. Разговорите са по-сдържани, приказките премерени. Друг е въпроса ако бяга от отговорност и не иска да гледа понякога той децата. Хубаво, че работи много, но ти като си стоиш в къщи, не си почиваш.И ти имаш нужда от забавления. Като не иска  заедно да се разтоварвате, тогава поотделно. Важното е да има мир и спокойствие в семейството.
 Ани, аз чаках новини от вашето семейство, а ти за Аркова казваш. Нави ли се ти вече за второто? Вижда се , че Иван ще е много щастлив и доволен, ако го направите батко скоро. Дано скоро да се похвалиш Simple Smile

# 52
  • Мнения: 1 733
Честит рожден ден на Мина! Да е все така мила, прекрасна и послушна!
Мисля, че е време Аркова да се включи, че тук голям клюкарник настана. Лично моето мнение е, че не е бременна. Доколкото си спомням по принцип не пие Simple Smile Но ако е - много ще се радвам!

# 53
  • Мнения: 363
Танчеее, наистина ли? Дано съм разбрала правилно. Честито ако е така.  Hug
Честит рожден ден на Мина!!!
Честит рожден ден и на днешните рожденници!!!
Ние явно хванахме някакъв летен вирус, ден преди рождения ден баткото се разболя, а сега прихванахме и аз и бебето. Лекуваме се, но не е лесно. Иначе купон имахме. Мислех си, че всички ще се откажат от партито, но не дойдоха само три семейства. Всички бяха на линия. Аз предупредих по телефона мамите че може да сме заразни, а и времето не позволяваше да сме на открито и се радвам че все пак рожденния ден не се провали. Дано не сме заразили някого. Praynig Щяхме да ядем огромната торта дни наред, но всичко мина чудесно. Като взема снимките от фотографа и да намеря време ще качвам, но засега откъм намиране на време съм зле.
Олче, душко незнам какво да кажа. И аз прочитам оттук и там за тез ваксини какво са "добро", но напълно споделям мнението на Ани. Котж говорих с педи за тях и ми каза, че можело да се появят странични ефекти, но поне задължителните да слагаме бля, бля. А виж сега при теб как не можеш да търсиш отговорност и подкрепа. Надявам се Вели бързо да достигне връстниците си и да не тревожи майчиното сърчице никога повече. Но все пак си мисля, че за ваксините всеки сам трябва да реши дали да слага или не. Мен ако питат по-добре е да гради имунитет по друг начин. Но дано Бог ни пази дечицата.
Даниеле,Люсил дано всичко е наред и с вашите малчугани Praynig
Ирка, не се поддавай на такива настроения. Стрелците не сме такива хора. Живей си живота и си свиркай. Навсякъде има трудности, но така е, трябва да се справяме. Лесно няма, още повече с две деца на главата. Прости и забрави, пък си издействай бонусче някакво от съпружеството.
Сисините принцеси са много красиви и нежни Heart Eyes искам и аз момиче, но да са ми живи и здрави  мъжете засега това ми стига. А в бъдеще се надявам номер три да е в розово.
Мимозке, нямам време, но заради твоите фотоси ще се постарая да прегледам и миналата темичка.
Ани на теб едно голямо благодаря за прекрасните темички и да продължаваме да ги пълним, но само с добри новини.

# 54
  • Мнения: 932
O,Rush,оздравявайте бързо! Ако можеш да дойда да помогна с тортата,първа щях да съм Laughing
За голямо мое съжаление моите приятелки тук са супер несериозни.Единственото ми спасение да изляза е с него-можем да оставим децата все на някой приятел.Но нали имаме настроение само като сме сами...Смятам,че мач+паб всеки Божи петък е достатъчно прекарване насаме.Плюс гледане на мач веднъж/поне/ в седмицата с приятели.Ако веднъж беше излязал и с мен,нямаше да ми пречи сега.Той не може да разбере,че ме дразни и обижда това,че е в настроение за навън само без мен #Cussing out

# 55
  • Мнения: 4 370
Имарче, чакай да си извадя листчето... да.. тука според твоите изчисления за момиче трябва да забременея най рано 01.2011г, според нечии други изчисления вече мога да започвам. Но като гледам Иван каква миловидна физиономийка прави като има малко дете покрай него и вече съм се предала. Дидо и без това три иска, така че пак ще имаме право на още един опит.
Пък сега Аркова ако не е бремена, като се появи, да видим какво ще ме прави!!!  hahaha Люба, казвай ако знаеш нещо, че аз пак между редовете чета!

# 56
  • Мнения: X
Ха-ха.....тук ,голяма веселба настанала.....ама,аз да си кажа,че имах вътрешна информация,че Аркова,снощи нямаше никакъв наличен алкохол,та затова я издадох,че не пие.....виж,за другото не знам-не се е похвалила,че да пием по едно за нейно и на бебето здраве Mr. Green
Обаче,като гледам на Ани подсъзнанието каква новина е произвело от моето клюкарене-ясна е работата,какви и се въртят на нея в главицата Wink/пък и ,Ани и преди това може да се пробвате-да знаеш и с две момчета не е никак лошо-тамън после ще те носят на ръце синовете,две снахи ще тормозиш и още ред екстри...../
Ирка,говори ми пиле,говори ми за мъже ooooh!.....че да не почна аз да се оплаквам от моя,че тогава свата Петър златен ще ти се види...добре,че се постопли и имам верни дружки за миткане и пиене на кафе,както и че ходя на работа /от дъжд-на вятър,ама пак е разнообразие/,че да се усетя и аз човек........
Виф-че,костюмите са служебни-от детския център ги раздаваха.......ама и да ги знам отде са,не ги препоръчвам,че са много/ама много/ изкуствени-аз вече се набутах с такъв Батман-ски...ми то искри фърля като го облича детето...и как запарва-не е истина..../иначе костюми съм виждала и поръчвала от Вега тойс-провери ги тях дали нямат и Бен Тен-ски...,нали са във Варна централата и склада/
Ръш-че,да се оправяте Ви пожелавам.... Praynig
От мен лека и спокойна...и без инсинуации повече от моите постове да тръгват,че току виж съм си изгубила дружката по чашка/И моля,моля....пие си съвсем редовно  Танчето...стига да има/

# 57
  • Мнения: 4 423
Ха Ирке-как подгорний същий случай.Тоя филм сме го гледали  Twisted Evil И аз за съжаление нямам такива приятелки тук и това е много дразнещо,имах една ама и тя се омъжи и ни хък ни мък... Simple Smile Като ти казвам аз-Ела на гости без деца и ще излизаме  Hug
Петър няма да те разбере освен ако не му кажеш директно,тогава пък сигурно ще ти каже -Ама ти да не ревнуваш,ами че ние ще сме само мъже-по мъжки и бля бля още...  Close Та трябва повечко да се обяснява в детайли ,с ябъ лки и круши ,както се казва  Grinning
Днес изпаднах в ужас понеже от Детската градина ми  казаха,че нямаме ваксината /поне аз така разбрах -тройната/ тая дето е най-страшна и ако не я правим да занесем бележка,че сме били болни..Брех викам сега какво ще правя..хукнах да звъня по д-ри та в 14 ч разбрах,че сме я поставили..А те ми били говорили за извънредния прием на морбили..Боже ,боже..
Аркова -горката  Laughing ще забременее само от приказки бе хора  Joy

Честит рожден ден на Мина -кротка ,красива,умна и здрава да расте -в обратния ред   bouquet  bouquet
Лео и Ема да са живи и здрави!!  bouquet

# 58
  • Мнения: 2 214
Добър вечер, дами!

Тази вечер ударих 2 големи ракии във ваша чест и мъжа ми рече да внимавам, че ще увредя плода...
Малко честитки отнесох днес, малкооооо.....
То да ви кажа от много работа не се забременява, за съжаление (иначе до сега да бях родила поне 20 пъти)  Mr. Green
Ани, Анииии, Ани! Вземи да преластиш Дидо тази вечер, та скоро да продоставиш достоверна информация за бременност  hahaha Joy
Аз да ви кажа "Наздраве" и тази вечер: и да ходя да решавам кръстословици с Никола, че сега е на тази вълна и не ме остава на мира вечер да се напия подобаващо.....

Сиске, да ти е жива и здрава Мина! Като гледам какви са ти кротки щерките направо си готова за трето вече! Mr. Green

Хубава вечер ви желая.

# 59
  • Мнения: 4 178
Ех, жалко Simple Smile
Но може скоро някоя новина за бременност да се окаже вярна. Така съм се смяла, а четох много набързо последните няколко поста.

ЧРД на Мина! Да е здрава и много щастлива Simple Smile

ЧРД на Румен, Лео, Ема, Никола, Стефан и на всички други пораснали дечица.

Общи условия

Активация на акаунт