Йоана на мама Петя от МАЙската ни тема нейде отлетя!

  • 35 938
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 370
Мимоз, оправи ли монитора!? Дай десен бутон върху декстопа - пропъртис - сетингс - има един плъзгач от него оправи резолюцията. Ако съм разбрала правилно за какво питаш!  Wink

Олче -изправя ми се косата като чета това за ваксините и това дето Ани е писала,че Ивко почнал да ходи на пръсти след ваксина  Rolling Eyes Ани това премина без последствия нали??
Надявам се само това да са били последствията! Но около година ходеше така - имаше малко пружинираща походка. Отначало си поплаках, но доста бързо започна да стъпва и на пръсти на цяло ходило и така постепенно си стъпа на крачетата, но постоянно го карах да стъпва на цяло ходило. Но съм сигурна че е от ваксина, защото като проходи стъпваше на цял крак и после изведнъж ден след една от ваксините тръгна като балерина. Тогава ми подсказаха че може да е от живака, аз така  Shocked

# 31
  • Мнения: 937
Мимоз благодаря за идеята, но мисля това да стане когато е на възраст в която да има ясни спомени..то като се замисля не е много далече това време, защото си мисля че 7-9 г. е добре като възраст, да сме живи и здрави само! Може и компания от тук да се намери..хаха ..възможно ли е темата да я има още 5 години?

Ирка и аз мисля че изглеждаш много добре, успях да видя снимките ти  Mr. Green, не мисля че имаш повод за притеснение!
4 евро кафе леле все едно го пиеш в Шератон (може би не знам и так какви са цените), но съм сигурна че си струва всеки цент, като се има предвид обстановката в която ще се случва това. Ех давайте още снимки!

Викат ме за днес толкова, през два поста съм да имам милост към вас!

# 32
  • София
  • Мнения: 5 079
олче, дерзай мамче! вярвам, че макар и по-късно, вели ще проговори!

"Дерзая"...  Mr. Green И аз вярвам, че ще се оправи, просто не мога да допусна друг вариант. Rolling Eyes

Ани, за съжаление милата ни татковина нехае и не поема евентуалните "последици" от този геноцид, нейна собсвена държ. политика. Sick За държ. логопед нямаме шанс да се вредим, а дори и да запишем след дъъълго чакане, той ще е адски недостатъчен, като посещения, да не говоря, как типично "по български" специалист, на който не цакаш на ръка, ще си върши работата съвестно, и с любов. Rolling Eyes
Мнението ти за ваксините споделям на 100% и толкова съм отвратена и отчаяна от цялата история, че вече ми е станало тик да повтарям на бременни и "новообебени" майки да си отварят очите на 10... Сигурно звуча, като развален грамофон... но... дано на никой не му идва до главата, пак да се повторя. Rolling Eyes

Люба, ме ръчка от не знам колко време Mr. Green да пиша, а като пропиша аз и тя зачезва...  Thinking Crossing Arms Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 4 423
Да е жива и здрава Ники на Ивон   bouquet  bouquet Майка и или поне ВИФ да пуснат някоя снимка!!
Да не съм пропуснала Румен ?Да е жив и здрав и зло да го забрави!!  bouquet
Ани преди така беше пропъртис сетингс и готово,сега на сетинг има 100 опции и тая не намирам изобщоооооо.
Галюшана и за го мисля за период дето Жули ще е по-голяма и помнеща,ама пъ к батко и да не одъртее за тия забавления  Grinning та може би подогодина той като е на 15 тя на 6 е добър вариант..Не съм решила ъсс сигурност,но нещо такова мисля..

# 34
  • Мнения: 4 370
Ти да не си със седмицата? Нея още не съм я разглеждала!

# 35
  • Мнения: X
Честит празник на Румен/със закъснение и извинение Embarassed/,на Ники и на Стефчо!Да са живи и здрави,все така да радвам мамите и татковците си и  много да ги карат да се гордеят!
Аз,по любимата ми тема/за ваксините/ ще си кажа пак,накратко:в подписа ми от много време има петиция,в която не искам да ги отменят нацяло/който иска да си ваксинира/,но поне да дадат правото на тези които не искат-да не го правят.....както и да има повече информираност/щото ,ако ми кажете,че ЛЛ на децата Ви,всеки път преди ваксинация им правят обстоен преглед,обясняват Ви страничните ефекти или Ви дават да прочетете листовките,ще Ви помоля да ми пратите координатите им,за да им благодаря лично/...И,се надявам,че някой ден държавицата ни ще вземе да направи нещо за децата пострадали вследствие задължителното ваксиниране,щото не може да задължаваш някой да прави нещо и после той да си бере дертовете,ако се окаже,че "ударил джакпот-а"/а случаите не са малко......и променят съдби/
Олче,радвам ти се ,че пишеш.....ама ,нещо ,хич не ми се пише.......надявам се,че скоро ще ми мине,а до тогава ,предпочитам да си чета/за това,поне ищах все още имам/.....

# 36
  • София
  • Мнения: 2 671
Люба, какви са тия настроения   33uu Flowers Bouquet

# 37
  • Мнения: 363
Благодаря за поздравите мили момичета.
Исках и да ви почерпя, но
Времето ми е толкова ограничено и не успяам да ви следя. Само докато отворя страницата и хоп ме викат. Ето сега кърмя и пиша.
Искам да поздравя всички рожденници -настоящи и изминали, и да им пожелая всичкото здраве, цялото щастие, много любов и дълъг живот. А на мамите да се радват на наследниците си.
Реееев.... До после

# 38
  • Мнения: 932
Офф,пък аз се чудя защо никой не пише.Ама ви намерих де Grinning
Олче,ние точно тази ваксина не сме слагали на нито едното дете.Ужасно е гадна и се смята,че точно тя предизвиква подобен тип проблеми /MMR се води тук/.
Но не изглежда,по това,което описваш,Вели да е аутист.Което е много обнадеждаващо.Възможно е в момента и до някъде да му е по-удобно да говори така-ако мен ме разбираха тук на български,нямаше да се пъна да говоря английски.
След като напоследък е постигнал толкова много,вероятно ще успее да се измъкне от коварната примка на ваксината.
Змейке,как се?Не пишеш

# 39
  • Мнения: 4 423
Ирка ,ще се глобяваме  Sunglasses

# 40
  • Мнения: 2 214
Добра вечер!
Да взема да предложа по едно питие, че като не мога реално, поне виртуално да кажа "Наздраве!"

# 41
  • Мнения: X
А,аз да издам Арк-ова,че само вика "Наздраве!",ама не пие........
И да пусна малко снимки/необработен материал от РД на Стефчо /Мрънчо-в/:http://picasaweb.google.bg/kabranska/NewFolder?authkey=Gv1sRgCLbw3vKtvo-rag#

# 42
  • Мнения: 932
Даааа,Мимозка,да Embarassed Embarassed Hug

# 43
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 536
Добро утро!
Днес моята Мина става на една година!Да ни расте жива и здрава,а къмета да е винаги до нея си пожелавам от нейно име/аз така и мъж ще й избера Mr. Green/

Честит празник на Лео и Ема!На първия майка му се загуби безвъвратно Rolling EyesДа са здрави и щастливи!

Люба,благодаря ти за снимите от празника на Стефчо.Последният е много пораснал/нямаше да го позная/,Муцункината щерка е като кукла,а двете Пепи да не са гушнали Змейка за кадем.Пепсъновата я знам,че иска трето да роди Mr. Green
Миленка,за пръв път ми се случи да завидя благородно на бременна жена CrazyИзглеждаш чудесно HugТези двете моите за сеунда не ми дават да помечтая за трето.Изключително бързо ме връщат в реалността Mr. Green

Аркова,това наздраве многоми липсва CryКак си пиехме виртуално и темата ни беше по оборотна от такава в ДС Laughing

# 44
  • Мнения: X
Сисе,да ти е жива и здрава малката щерка и все така да ти е кротка и хубава!Честит празник и на Лео и Ема!Пожелавам и на тях много здраве и късмет и дано мамите им/ако ни четат/,да вземат да се разпишат поне по тоя повод!

За Змейкова,няма да кажа нищо,затова пльоснах снимките-то се вижда...Дай,Боже всекиму така да изглежда в 9 месец!За кадема незнам дали ще хване...аз гушках Муцункината бебочка,та да видим....Ама щом Пепсънова ще потретва/това сега го научавам,пък уж с нея редовно клюкарим/,ще се надявам да е по-едно и също време,че да има с кой да се мотам по градинките/че моите набори вече не бутат колички там,а седят по пейките и оплюват младежта/

Общи условия

Активация на акаунт