Мама през ОКТОМВРИ ще роди - вече и през дрешките личи!

  • 29 101
  • 729
  •   1
Отговори
# 675
  • Варна
  • Мнения: 1 958
Здравейте ,момичета !
Върнах се от болницата ,зашита съм   Flutter,сега ще трябва да спазвам по-лек режим,без физически труд,без секс и т,.н.
Не знам какво да правя ,приятелят ми от понеделник в командировка ..И аз ще се побъркам вкъщи Crazy

Момичета ,нещо ме хвана една диария от сутринтта ,някакви бабини рецепти?  newsm78

Последна редакция: сб, 22 май 2010, 14:45 от Velina_p

# 676
  • София
  • Мнения: 1 395
irinopolis във Фемина ще можеш да си запишеш час за скорошна дата Peace

Кат, и моят все разправяше как съм 'негова' особено като имам дете от него на 20-21 никой нямало да ме вземе и т.н. После случайно двама мъже поотделно му казали как техните жени защото имали деца никой нямало да ги вземе, пък мен толкова млада слаба веднага щели и се беше постреснал hahaha Макар че още се изживява велик 'собственик'. На мен пък не и пречи и дреме да си тръгна когато и да е, така че.. Ще стане ясно с годините. Пък като се роди детето съвсем ще си проличи че не си негова, а на дечко Peace

Веси, твоят и той подобен сякаш детето ще те задържи при него. Къде се слагат, като не са добри бащи това само ни отдалечава, ама не разбират..

# 677
  • Мнения: 367
моето мило нали е офицер в армията и явно си мисли, че и вкъщи може да ни строява, но не му минава номера Simple Smile . аз знам, че той щом е капитан там тогава аз съм майор вкъщи Simple Smile жената винаги е един ранг по-високо от мъжът си

Здравейте ,момичета !
Върнах се от болницата ,зашита съм   Flutter,сега ще трябва да спазвам по-лек режим,без физически труд,без секс и т,.н.
Не знам какво да правя ,приятелят ми от понеделник в командировка ..И аз ще се побъркам вкъщи Crazy

Момичета ,нещо ме хвана една диария от сутринтта ,някакви бабини рецепти  newsm78

сироп от боровинки или дренки, чай от шипки. йод във водата, оцет и диета с варен ориз, варени картофи, препечени филийки и обезсолено сирене. друго не се сещам. има и разни прахчета, но трябва да се консултираш с лекар дали можеш да ги приемаш

Последна редакция: сб, 22 май 2010, 14:37 от veselina miteva

# 678
  • Мнения: 686
Здравейте тумбачета  Hug

Аз продължавам да не съм много в час, пуста настинка побърках се вече. Още една седмица и да излизам отпуска, че не се издържа.

За мъжете, не им се давайте  Twisted Evil Кат, като е толкова смел, хвани си чантичката и си тръгни, да го видиме как ще лази пред вратата после. У нас аз заплашвам, че си тръгвам и то за такива глупости... Добре че не ми се връзва много моя  Laughing Но особедно сега хормоните като ми скачат за всичко ме дразни, за всичко ми се реве и като няма друг все той ми е виновен. И най-важното според мен е да се покаже, че имаме самочувствие, че имаме сила и че можеме и сами. Мен и сега ме свалят, дори и с корема и си му казвам на моя, имам си пари, имам си семейство и да не ми се прави на велик, че да не ставам луд  Mr. Green

Весел ден от мен и спокоен  Hug

# 679
  • Мнения: 367
Здравейте тумбачета  Hug

Аз продължавам да не съм много в час, пуста настинка побърках се вече. Още една седмица и да излизам отпуска, че не се издържа.

За мъжете, не им се давайте  Twisted Evil Кат, като е толкова смел, хвани си чантичката и си тръгни, да го видиме как ще лази пред вратата после. У нас аз заплашвам, че си тръгвам и то за такива глупости... Добре че не ми се връзва много моя  Laughing Но особедно сега хормоните като ми скачат за всичко ме дразни, за всичко ми се реве и като няма друг все той ми е виновен. И най-важното според мен е да се покаже, че имаме самочувствие, че имаме сила и че можеме и сами. Мен и сега ме свалят, дори и с корема и си му казвам на моя, имам си пари, имам си семейство и да не ми се прави на велик, че да не ставам луд  Mr. Green

Весел ден от мен и спокоен  Hug

и аз сега съм смела, но преди не бях. кат не е в добра позиция, защото родителите и бяха против да задържи детето и се опитваха по всякакъв начин да я накарат да го махне. сега ако се прибере при тях вместо подкрепа ще получи едно "казахме ли ти", а тя не се нуждае от това сега Sad . много е тежко знам дано се наредят нещата

# 680
  • София
  • Мнения: 5 757
Велина,сега се пази много и всичко ще е наред! Praynig Hug

Времето е ужасно и ми е мног тъпо не може и на вън  да излезнем Confused
Нашия тати замина извън СФ за няколко дни ама колко никой не знае Cry и това ме депресира още повече! Rolling Eyes

# 681
  • Мнения: 129
Velina_p 
  И мен ме зашиха още в 14 та седмца, по -добре рано ми ябясниха ти проблеми ли имаше , при мен е превантивно че имам двурога матка и по-къса шийка. Забраниха ми почти всичко Simple Smile секс, да пътувам даже и запека ми забраниха Simple Smile)) Гледай само от разтройство да не стане обратното защото явно нетрябва никакво напрягане, пази се. Хахаха с тома " пази се" и аз взех да го повтарям , на мен доктора щом ме види и все вика пази си , пази се ... аз най-накрая му казах единия път , ама пазя се де, само на зелено пресичам Simple Smile) как да се пазя повече.
 
 

# 682
  • София
  • Мнения: 5 757
Пазете се и двечките пък после резултата ще е приказен! Heart Eyes Hug

Аз мислех да слезем малко пред блоак поне,а то взе,че заваля пак  Twisted Evil
Явно днес няма да се излиза! Crossing Arms

# 683
  • София
  • Мнения: 1 395
На тодителите може да запуши устата! Като се държиш на ниво и знаеш какво искаш и го показваш няма какво да кажат.

Цвеличкова, и на мен ми беше много смешно с предната бременност - по улиците някой свирка от колата и все ми е било интересно като ме подмине (на мен в гръб не ми личеше че съм бременна до края) и погледне в огледалото и види корема какви ли чувства му избиват, срам ли го е, плеска ли се по челото newsm78 Joy

# 684
  • София
  • Мнения: 5 757
Бебз,хайде снимки от РД чакаме или утре ще е купона!  Party

# 685
  • Мнения: 3
Кат горе главата, ще му дойде разсъдъка сигурна съм.  Hug
Един ден моя ме ядоса/баба каза, мама каза и тем подобни от тампочнаха нещата, та продължиха и на други теми/ взех си детето една чанта с дрехи за 3 дни/имах почивка от работата/, а той помисли чантата че е за разходка аз все нещо мъкнех излезнах с бебо и 3 дни не се прибрахме. Той не знае къде съм с детето, нямам телефон да ме притеснява, дори не го и заплаших че изчезвам. Като се появих такива крясаци бяха, не е изтрезнял от притеснение дали ще си дойдем, чудел се дали да не отиде в полицията. Един час разговор на високо ниво, след това имаше период, в който беше резервиран. Та след 13 години живот сега смея да кажа, че ще направи всичко, за да ни задържи. А сега ако се сдърпаме, след сдобряването секса е страхотен.  Embarassed

# 686
  • Варна
  • Мнения: 1 958
Velina_p 
  И мен ме зашиха още в 14 та седмца, по -добре рано ми ябясниха ти проблеми ли имаше , при мен е превантивно че имам двурога матка и по-къса шийка. Забраниха ми почти всичко Simple Smile секс, да пътувам даже и запека ми забраниха Simple Smile)) Гледай само от разтройство да не стане обратното защото явно нетрябва никакво напрягане, пази се. Хахаха с тома " пази се" и аз взех да го повтарям , на мен доктора щом ме види и все вика пази си , пази се ... аз най-накрая му казах единия път , ама пазя се де, само на зелено пресичам Simple Smile) как да се пазя повече.
 
 
На последната консултация при прегледа се видя ,че шийката ми е мека и къса,та лекарката реши ,че непременно трябва да се направи серклаж при такава шийка.Иначе след операцията си поговорихме,засега мога да си правя леки  разходки Simple Smile,на всяка консултация ще следим шийката и ще правим микробиологии.

# 687
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Аз се наработих, егати работния ден  ooooh!

Как пък телефона веднъж не звънна, един е-мейл не получих, никой не влезе. Издивях от скука. 8 часа пред компа си изкарах сърфирайки из форума и ядох. Ей на, сигурно съм с 2 кила отгоре след работния ми днешен ден. Утре ще има малко повече работа, но пак слабо. Не че е лошо де, поне си отпочивам, но понякога след такива дни имам чувството, че само съм си загубила времето на работа.
Едва успях да си напазарувам до вторник, понеже в понеделник е неработен ден тук а днес всичко работи до 4- ужас.
Сега се чудя дали да излезем с малкат ана плажа, че взе да издивява. Откъде тази енергия без да е спала на обед- незнам  ooooh! Бебето и то се е шашнало милото, цял ден ме накъсва от шутове, голяма активност днес, голямо чудо  Laughing

# 688
  • Мнения: 367
момичета аз след 1 час тръгвам за пловдив. контракциите ми не спират и почна много да ме боли кръста Sad не искам да влизам тук в болница, а няма и кой да леда ванеса. не знам кога пак ще успея да се включа. надявам се като ме включат на системи да се оправят нещата

# 689
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Веси дано е нещо безобидно, стискаме палци  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт